Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2016 Device CAL, RDS CAL, Client Access License

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2016 Device CAL, RDS CAL, Client Access License

249,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 9696461111
 • 6VC-03094
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy Device Device CAL Jeśli chcesz... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2016 Device CAL, RDS CAL, Client Access License"

Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy Device Device CAL


Jeśli chcesz zadzwonić i dostosować licencjonowane serwery Windows, potrzebujesz odpowiedniego CAL. Pozwala to na dokonanie pożądanych zmian i przeglądanie wszystkich informacji. W zależności od Urządzenie, usługa Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALjest więc dobrym wyborem, dzięki czemu można łatwo zwiększyć bezpieczeństwo aplikacji. Ale czego dokładnie mogą oczekiwać użytkownicy od Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALi jak można zasadniczo poprawić bezpieczeństwo?

Optymalne zarządzanie dla każdego urządzenia


Serwery są najważniejszą podstawą do bezproblemowego wdrażania i użytkowania aplikacji na urządzeniach. Szczególną cechą usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALjest w tym momencie to, że nie przypisuje ona uprawnień do stałej osoby, lecz przenosi je na konkretne Urządzenie. W ten sposób liczba użytkowników może być zwiększana w nieskończoność, tak aby system mógł być obsługiwany i oglądany z maksymalną wydajnością.

Ma to tę wielką zaletę, że dane mogą być również odczytywane z różnych miejsc. Jeśli, na przykład, Urządzeniejest licencjonowane bezpośrednio w firmie, wszyscy pracownicy mogą uzyskać dostęp do serwera i przeglądać wszystkie szczegóły za pośrednictwem usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CAL. W przypadku drugiej rejestracji odnosi się to jednocześnie do innych stron, na których można zarejestrować CAL-y również dla Urządzenia. W ten sposób użytkownik zawsze sam decyduje o tym, ile Urządzeniama być licencjonowanych i jak mają być one wykorzystywane.

Maksymalne bezpieczeństwo z właściwą licencją


Program Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALzapewnia niezbędny dostęp do wszystkich ustawień. Oznacza to, że najważniejsze zmiany można wprowadzić w ciągu zaledwie kilku minut, aby dopasować serwer do własnych wymagań. Umożliwia to zakup usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALw unikalnej cenie oraz stały dostęp do intuicyjnych opcji sterowania. Urządzenia CAL są zatem właściwym wyborem dla znacznego zwiększenia bezpieczeństwa i jednocześnie uproszczenia modyfikacji ważnych funkcji.

Główne zalety Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CAL


Szybka adaptacja ważnych elementów i funkcji Bezpieczna
implementacja wszystkich komponentów w CAL
Dostęp
niezależny od osób
poprzez powiązanie urządzeń Przejrzysta struktura do projektowania serwerów
Może być skalowana w zależności od potrzeb i dopasowana do urządzeń
Jednorazowy zakup w celu uzyskania stałego dostępu do serwera

Kup teraz nasze usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CAL.

Aby zoptymalizować dotychczasowe użytkowanie bez żadnych trudności, program Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALjest właśnie tym właściwym wyborem. Dzięki bezpośredniemu określeniu urządzenia nie ma już żadnych ograniczeń w użytkowaniu osobistym, dzięki czemu pożądane informacje mogą być oglądane w dowolnym momencie. Dla nowoczesnej i jednocześnie prostej administracji serwerami, dobrym pomysłem jest więc zakup usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CALi optymalizacja istniejących procesów.

Co jest naprawdę ważne?

 

Co wspierają CAL-y?

Połączenia CAL umożliwiają ukierunkowany dostęp do serwera i pozwalają użytkownikom skoncentrować się na wszystkich połączonych programach i systemach. Z oficjalnie licencjonowanym serwerem Windows są one zawsze bezpieczne, tak aby można było korzystać z odpowiednich funkcji.

Jak można zidentyfikować odpowiednią licencję?

Kupując odpowiednie licencje, należy upewnić się, że używany jest odpowiedni serwer. Każdy serwer posiada specjalne licencje do tego celu, dlatego przed zakupem należy zwrócić uwagę na dokładne oznaczenie. Pełne wykorzystanie serwera jest wtedy możliwe bez żadnych problemów.

Jaki jest okres eksploatacji dostępnych telefonów CAL?

Oferty w naszym sklepie są ważne bezterminowo. Tak długo, jak używany jest odpowiedni typ serwera, można również używać licencji na Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Device CAL. Tylko w przypadku, gdy serwer powinien być wymieniany z czasem, należy zakupić nowe licencje dla systemów.

 

Zakres dostawy:

Oryginalny klucz produktu Cal dla usług zdalnego pulpitu 2016 Device CALpełna wersja

Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.

Instrukcja łatwego montażu.

Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2016 Device CAL, RDS CAL, Client Access License"
23 paź 2020

Schneller und besser geht es nicht

Super. Hat alles geklappt

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany