Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, Device CAL, RDS CAL, Client Access License

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, Device CAL, RDS CAL, Client Access License

386,34 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821931
 • 6VC-04147
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
CAL (Client Access License) to upoważnienie do dostępu do serwera i korzystania z jego usług.... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, Device CAL, RDS CAL, Client Access License"

CAL (Client Access License) to upoważnienie do dostępu do serwera i korzystania z jego usług.

CAL nie jest oprogramowaniem.

 

Remote Desktop 2022 Device CAL

Remote Desktop Service CAL, zwany również RDS CAL, jest częścią modelu licencjonowania firmy Microsoft. Dzięki niemu możliwy jest dostęp z zewnątrz do Win Server 2022 Standard 16/24 Core lub Win Server 2022 Datacenter 16/24 Core.

Oznacza to, że Device CAL usługi Remote Desktop Service dla zdalnego dostępu jest podobny do Win Server 2022 Standard Device CAL z tą różnicą, że urządzenie nie jest zintegrowane lokalnie.

Jakie opcje zawiera RDS Device CAL?

W przeciwieństwie do Win Server 2022 Standard User CAL, który jest w zasadzie taki sam jak Remote Desktop 2022 User CAL, ta licencja jest stosowana "na urządzenie". Dlatego nie jest on związany z użytkownikiem, lecz z urządzeniem lub komputerem klienckim, gdy tylko nawiąże on połączenie z serwerem w celu przeprowadzenia sesji zdalnego pulpitu. W tym procesie wydawane jest zazwyczaj pozwolenie tymczasowe. Po wygaśnięciu dostępu, może on zostać ponownie wydany.

Ten typ licencjonowania pozwala użytkownikowi na bezpośredni lub pośredni dostęp do serwera. Często jednak zdarza się również, że licencja na sesję zdalną jest przypisana bezpośrednio do urządzenia. Miałoby to sens, na przykład, jeśli pracownicy cały czas pracują zdalnie lub są zatrudnieni w biurze domowym w niektóre dni tygodnia. W przeciwnym razie obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". To, która forma licencjonowania jest odpowiednia dla przedsiębiorstwa, zależy od jego własnych priorytetów i okoliczności.

 Home Office

Picture credits: © pressmaster - stock.adobe.com

Do czego jest potrzebny RDS Device CAL?

Do korzystania ze wszystkich funkcji Win Server 2022 Standard, Win Server 2022 Datacenter lub Win Server 2022 Standard 16/24 Core wymagana jest licencja. Dotyczy to również zewnętrznych urządzeń końcowych, które chcą uzyskać dostęp do odpowiednich funkcji. Dzięki programowi Remote Desktop 2022 Device CAL dostęp do urządzeń zewnętrznych jest możliwy bez żadnych przeszkód.

Jako podstawa modelu licencjonowania, CAL jest wymagany w momencie, gdy ma nastąpić dostęp. Z tego powodu dla firm sensowne może być posiadanie w zapasie zestawu Remote Desktop Service Device CALs. Licencje te są dostępne nie tylko dla Windows Server 2022, ale także dla innych produktów firmy Microsoft:

 • Windows Server
 • Microsoft SQL
 • Microsoft Sharepoint
 • Microsoft RDS
 • Microsoft Exchange Server

Kup zdalne urządzenia CALs: Ile firma potrzebuje?

Częstotliwość korzystania z Remote Desktop Device CAL zależy od struktury firmy i sposobu pracy. W większości przypadków firmy decydują się na zakup zestawu licencji, które przydzielają bezpośrednio na stałe. Ponadto niektóre licencje są przechowywane do użytku tymczasowego, tak aby pracownicy lub urządzenia, które normalnie nie mają dostępu z zewnątrz, mogły go uzyskać. Są one dostępne tutaj.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Remote Desktop Services 2022, Device CAL, RDS CAL, Client Access License"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany