Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials

582,72 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964618
 • G3S-00718
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki serwerowi 2012 R2 Essentials otrzymujesz idealny program, który pomoże Ci skupić się... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials"


Dzięki serwerowi 2012 R2 Essentials otrzymujesz idealny program, który pomoże Ci skupić się na swojej podstawowej działalności podczas budowania i zarządzania rozległą siecią serwerów. Dobrze skonstruowany interfejs użytkownika i łatwa obsługa ułatwiają rozpoczęcie pracy. Jako stacje robocze można skonfigurować do 25 użytkowników lub 50 Urządzenia. Dodatkowe CAL-y użytkowników nie są konieczne. Jeśli zabraknie Ci stacji roboczych z Windows Server Essentials 2012, zawsze możesz dokonać aktualizacji do wyższej wersji Windows Server.

Usługi w chmurze i ciągły dostęp
Zintegrowane usługi w chmurze zapewniają elastyczną pracę i wymianę plików. Aplikacja My Server App for Windows i Windows Phone daje możliwość zdalnego dostępu do danych i narzędzi zarządzania. Windows Server 2012 R2 Essentials może być zainstalowany zarówno na serwerach fizycznych, jak i na maszynach wirtualnych. Funkcja Client Computer Backups umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych ze wszystkich zintegrowanych komputerów znajdujących się centralnie na serwerze - a w razie potrzeby automatycznie i regularnie. Zoptymalizowane złącze zapewnia idealne opcje do wdrożenia u klienta. Programy Office 365 i Microsoft Azure, w tym zarządzanie użytkownikami, są również dostępne w Windows Server 2012 Essentials R2.
Usługi w chmurze dają dostęp do Twoich danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, pozwalając Twoim pracownikom na elastyczną pracę. Jako administrator w Windows Server 2012 R2 Essentials zapewniasz bezpieczny dostęp do danych firmowych i odpowiednich aplikacji. Wszystko czego potrzebują Twoi pracownicy to połączenie internetowe i przeglądarka internetowa. Ponadto dzięki integracji pakietu Office można utworzyć 365 kont użytkowników i powiązanych z nimi skrzynek pocztowych.


Server 2012 R2 Essentials pozwala na zdalne
zarządzanie
systemem serwerowym poprzez dostęp do niego z niemal każdego Urządzenie, z dowolnego miejsca, poprzez aplikację My Server App for Windows i Windows Phone
.
Tak zwany zdalny dostęp zapewnia płynną pracę ze smartfonu, laptopa lub tabletu. Możliwy jest również dostęp do plików, folderów i komputerów klienckich za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Windows Server 2012 Essentials R2 pomaga chronić Twoje dane przed utratą i niewłaściwym wykorzystaniem. Tworzenie kopii zapasowej historii wersji pliku jest dobrym sposobem, który wykonuje kopię zapasową na użytkownika, a nie jak zwykle na Urządzenie. Jeśli komputer pójdzie w dół, można przywrócić wszystkie pliki pracownika do nowego urządzenia. Server 2012 R2 Essentials oferuje również alternatywę w postaci automatycznego wykonywania kopii zapasowych komputerów klienckich, aby zapobiec potencjalnej utracie danych i przechowywać wszystkie dane centralnie na serwerze.

Dwa sposoby instalacjiWindows
Server 2012 Essentials R2 nie posiada platformy wirtualizacyjnej Hyper-V, ale można ją zainstalować na fizycznym serwerze lub maszynie wirtualnej
.
Ty decydujesz, jak chcesz używać Server 2012 R2 Essentials w przyszłości. System serwerowy Windows Server 2012 Essentials R2 jest idealny do optymalizacji IT i minimalizacji kosztów.
 • Wdrożenie klienta - lepsza łączność klienta z Twoim serwerem
 • Wdrożenie serwera - umożliwia instalację serwera Windows na serwerach wirtualnych i fizycznych
 • Integracja z usługą Office 365 - zwiększenie szybkości działania chmury poprzez migrację funkcjonalności do usługi Office 365
 • Pamięć masowa serwera - można tworzyć foldery współdzielone na serwerze pomocniczym
 • BranchCache - kopiuje dane z pamięci podręcznej do innego oddziału, aby użytkownicy mogli uzyskać do nich dostęp lokalnie
 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi - dostęp do serwera przez urządzenia mobilne
 • Zdalny dostęp do Internetu - zoptymalizowany do pracy z urządzeniami dotykowymi


Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft WindowsServer 2012 R2 Essentials
- Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.
 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany