Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2014 Standard

1711,43 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964614
 • 228-10253
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
SQL Server 2014 StandardEdition zapewnia podstawowe zarządzanie danymi i bazę danych business... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2014 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

SQL Server 2014 StandardEdition zapewnia podstawowe zarządzanie danymi i bazę danych business intelligence, na której uruchamiają swoje aplikacje działy i małe firmy. Obsługuje on ogólne narzędzia programistyczne do wdrażania lokalnego i w chmurze oraz umożliwia efektywne zarządzanie bazą danych przy minimalnych zasobach informatycznych.

Serwer SQL 2014 Komponenty serwera

Moduł bazy danych SQL Server:

Moduł bazy danych SQL Server zawiera moduł bazy danych, podstawową usługę do przechowywania, przetwarzania i zabezpieczania danych, obsługuje replikację i wyszukiwanie pełnotekstowe oraz udostępnia narzędzia do zarządzania danymi relacyjnymi i XML, a także serwer Data Quality Services (DQS).

Usługi analityczne:

Usługi analityczne obejmują narzędzia do tworzenia i zarządzania aplikacjami do analitycznego przetwarzania on-line (OLAP) i eksploracji danych.

Usługi sprawozdawcze:

Usługi raportowania obejmują komponenty serwerowe i klienckie do tworzenia, zarządzania i dostarczania raportów w formacie tabelarycznym, macierzy, graficznym lub dowolnym. Usługi raportowania to również rozbudowana platforma, którą można wykorzystać do tworzenia aplikacji raportowania.

Usługi integracyjne:

Usługi integracyjne zapewniają zestaw narzędzi graficznych i programowalnych obiektów do przenoszenia, kopiowania i przekształcania danych. Obejmuje on również komponent usług jakości danych (DQS) dla usług integracyjnych.

Master Data Services:

Master Data Services (MDS) to rozwiązanie SQL Server do zarządzania danymi głównymi. MDS może być skonfigurowany do zarządzania dowolną domeną (produkty, klienci, konta) i obejmuje hierarchię, bezpieczeństwo granularne, transakcje, wersjonowanie danych i reguły biznesowe, a także dodatek do programu Excel, który może być używany do zarządzania danymi.

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do użycia Microsoft SQL Server 2014 Standard..
- Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2014 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany