Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server 2022 Device CAL

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL

142,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821934
 • R18-06414
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Server 2022 Device CAL jest niezbędny dla firm i przedsiębiorców do legalnego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2022 Device CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows Server 2022 Device CAL jest niezbędny dla firm i przedsiębiorców do legalnego korzystania z nowego serwera. CAL to skrót od Client Access License, a firmy, które zakupiły Windows Server 2022 Device CAL mogą wreszcie korzystać z wielu korzyści w codziennym życiu biurowym lub prywatnym. Praktyczne, a w wielu przypadkach nawet konieczne jest posiadanie wielu użytkowników, aby w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania. W tym celu mogą oni zakupić Windows Server 2022 Device CAL. Aplikacja ta jest zawsze przydatna w życiu zawodowym, niezależnie od branży, w której jest wykorzystywana. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Windows Server 2022 Device CAL, oficjalnie i wiążąco nabył odpowiednią licencję na ten program i może korzystać z powiązanego z nim klucza produktu. Niezależnie od tego, czy jest to biuro zaopatrzenia w meble, wypożyczalnia samochodów, ubezpieczenia, agencje nieruchomości itp., Windows Server 2022 Device CAL oferuje ogromną wartość dodaną dla wszystkich procesów roboczych w każdej sytuacji.

Proste i łatwe w użyciu rozwiązanie Windows Server 2022 Device CAL

Kupując usługę Windows Server 2022 Device CAL, wybierasz profesjonalną aplikację. Aplikację można przecież dowolnie konfigurować, co dotyczy również sytuacji, gdy na jednym komputerze pracuje kilku użytkowników. Nierzadko zdarza się, że systemy wymagają ponownej instalacji i indywidualnej konfiguracji zgodnie z wymaganiami użytkownika. A w tym przypadku system Windows Server 2022 Device CAL oferuje ogromną wartość dodaną oraz prostą, nieskomplikowaną obsługę. Funkcja pomocy jest również łatwo dostępna, dzięki czemu pytania, które pojawiają się w praktyce, można zazwyczaj szybko wyjaśnić. Jeśli przedsiębiorcy, marketerzy lub zwykli użytkownicy komputerów potrzebują ważnego CAL, czyli licencji dostępu, mogą go zamówić przez Internet. Pozwala to zaoszczędzić czas, który ambitni przedsiębiorcy mogą następnie lepiej zainwestować w efektywne procesy biznesowe. Windows Server 2022 Device CAL umożliwia różne faktyczne dostępy, które mogą być również jawnie przypisane do użytkownika. W zależności od potrzeb dostępne są zazwyczaj różne zezwolenia na dostęp. Niektóre Cals są bardziej odpowiednie do indywidualnego, dostosowanego do potrzeb użytkownika zastosowania, a inne Cals są szczególnie odpowiednie, ponieważ mogą być stosowane przez różne urządzenia.

Użytkownicy, którzy zakupią usługę Windows Server 2022 Device CAL, oficjalnie otrzymują uprawnienia do wielu funkcji i aplikacji biznesowych. O co konkretnie w tym wszystkim chodzi? O licencjach dla Windows Server, dzięki którym aplikacje mogą być wykorzystywane profesjonalnie i w pełnym zakresie.

Dla kogo przeznaczony jest Windows Server 2022 Device CAL?

Pakiet jest szczególnie przydatny dla właścicieli firm, którzy chcą oficjalnie licencjonować stacje robocze swoich pracowników, aby wszystko było zgodne z prawem. Pakiet jest szczególnie polecany dla firm pracujących w systemie zmianowym, ponieważ dla każdego użytkownika można wprowadzić indywidualne ustawienia.

Jakie dodatkowe korzyści oferuje pakiet dla nowych użytkowników?

Użytkownik może spodziewać się wielu nowych, efektywnych funkcji, jak również ulepszeń starych wersji. Dodatkowym atutem dla wielu zainteresowanych jest możliwość zakupu online.

Cechy

Cecha: Licencja
Wersja:Microsoft Windows Server 2022 Device-CAL

Uwaga dotycząca aktywacji produktu i informacje na temat instalacji:
Otrzymasz licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Do tego licencjonowania nie jest wymagany klucz produktu ani klucz licencyjny. Pokwitowanie jest prawnie wiążące w formie etykiety wysyłkowej.

 

Win Server 2022 Standard Device CAL

Windows Server Device CAL jest również istotny dla Server 2022 Edition: jest to model licencjonowania firmy Microsoft, za pomocą którego urządzenia mogą uzyskać dostęp do Win Server 2022 Standard 16/24 Core lub Win Server 2022 Datacenter 16/24 Core.

Przy okazji: skrót CAL oznacza Licencję Dostępu Klienta (Client Access License). Z samego tego określenia nie wynika jednoznacznie, czy klient jest urządzeniem czy użytkownikiem - dlatego Microsoft rozróżnia Win Server 2022 Standard User CAL i Win Server 2022 Standard Device CAL.

Urządzenie CAL: Co obejmuje licencja?

Zakup CAL dla urządzenia zawsze ma sens, jeśli urządzenie ma mieć dostęp do serwera, a liczba użytkowników nie ma znaczenia. Licencja daje urządzeniu dostęp do wszystkich funkcjonalności zakupionej funkcjonalności Windows Server 2022. Różni się to w zależności od tego, o którą wersję major lub minor chodzi.

Taki CAL jest wykorzystywany np. do celów administracyjnych lub gospodarczych. Dzieje się tak m.in. w przypadku, gdy kilku pracowników w firmie korzysta z tych samych urządzeń. Nie ma znaczenia, czy chodzi o tę samą czynność, czy o różne etapy pracy.

Natomiast w przypadku dostępu z zewnątrz wymagana jest specjalna licencja: Urządzenie Remote Desktop 2022 Device CAL. Może on iść w parze z Remote Desktop 2022 User CAL i jest wybierany na tych samych warunkach, co zwykłe licencje.

 CAL-2

Zdjęcia: © Amgun - stock.adobe.com

 

Dla jakich licencji dostępne są wersje CAL?

Zarówno Device jak i User CALs są dostępne dla różnych ofert firmy Microsoft. Należy pamiętać, że licencje są wymagane dla każdego urządzenia, które bezpośrednio lub pośrednio uzyskuje dostęp do serwera lub programu. Należą do nich:

 • Microsoft Exchange Server
 • Microsoft RDS
 • Microsoft Sharepoint
 • Microsoft SQL
 • Windows Server

Device CALs dla Windows Server Standard czy Datacenter?

To, czy właściwym produktem dla firmy jest wersja Standard czy Datacenter Edition, zależy od jej infrastruktury IT. Podczas gdy małe firmy zazwyczaj radzą sobie z wersją Standard Edition, średnie i duże organizacje potrzebują wersji Datacenter Edition. Oba będą działać tylko wtedy, gdy spełnione są minimalne wymagania sprzętowe i dostępne są niezbędne licencje.

Ogólnie rzecz biorąc, różnica między edycjami Windows Server polega na liczbie dozwolonych maszyn wirtualnych. Podczas gdy w Datacenter liczba ta jest nieograniczona, w wersji Standard Edition jest ona ograniczona do dwóch maszyn wirtualnych.

Kup urządzenia CALs

Jeśli chcesz wyposażyć swoją firmę w Device CALs, możesz je kupić bezpośrednio na naszej stronie. Ważne jest, aby upewnić się, że jest to właściwa licencja: mianowicie Device CAL, a nie User CAL. Są one sprzedawane pojedynczo, ale także w pakietach po 5, 10 lub 50 sztuk. Od września 2021 roku koszt pięciu Device CALs wynosi około 140 euro.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2022 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany