Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Microsoft Windows Server 2022 User CAL

169,79 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821932
 • R18-06450
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprogramowanie serwerowe zapewnia usługi lub funkcje dla komputera używanego jako serwer. Dla... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2022 User CAL"

Oprogramowanie serwerowe zapewnia usługi lub funkcje dla komputera używanego jako serwer. Dla każdego zainstalowanego produktu serwerowego wymagana jest oddzielna licencja serwerowa. Każda zakupiona licencja uprawnia klienta do zainstalowania oprogramowania serwerowego na jednym serwerze.

Aby korzystać z oprogramowania serwera, należy zakupić odpowiednią licencję dostępu klienta (CAL).

Kup Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Dla nowoczesnego licencjonowania, oficjalne produkty są jedynym słusznym wyborem. Dlatego też oferujemy nowoczesny Microsoft Windows Server 2022 User CAL dla najnowszego serwera i umożliwiamy łatwe wdrożenie. Ułatwia to integrację właściwych rozwiązań w przedsiębiorstwie oraz opracowanie rozwiązania zorientowanego na użytkownika. W ten sposób cała kontrola dostępu może stać się bardziej nowoczesna i funkcjonalna.

Zawsze właściwa licencja

Przejrzysty model licencjonowania firmy Microsoft ułatwia nabywanie odpowiednich licencji. Każdy serwer posiada własną licencję, która może być dostosowana funkcjonalnie dokładnie do danego zastosowania. System Microsoft Windows Server 2022 User CAL zapewnia przypisanie konkretnego użytkownika, co znacznie upraszcza wdrożenie. Oznacza to, że zawsze możesz znaleźć odpowiednie produkty bezpośrednio u nas, dzięki czemu możesz polegać na profesjonalnym rozwiązaniu.

Licencje dostępowe o przejrzystej strukturze stanowią właściwe rozwiązanie dla wszystkich serwerów w organizacji. Niezależnie od urządzenia, Microsoft Windows Server 2022 User CAL definiuje dokładnie jednego użytkownika, który może uzyskać dostęp do systemów. Skutecznie uniemożliwia to dostęp do systemów osobom trzecim i znacznie obniża poziom bezpieczeństwa. Dzięki odpowiednim licencjom na produkty z naszego sklepu nie będzie to stanowiło problemu.

Najważniejsze zalety w skrócie

 •     Szybka integracja z serwerem
 •     Ciągłe analizy dla większej przejrzystości
 •     Łatwe dostosowanie przez użytkownika BeUser
 •     Precyzyjnie przypisana licencja dla większego bezpieczeństwa
 •     Pełna dystrybucja wewnątrz firmy
 •     Oficjalny kod licencji serwera

Zaktualizowany dostęp dla każdego serwera

Dzięki licznym funkcjom, takim jak analityka i inne rozszerzenia wokół serwera, można mieć stały przegląd sytuacji. Ci, którzy używają Windows Server 2022 nie muszą się martwić o to licencjonowanie, ale mogą po prostu zdecydować się na jedną z naszych licencji. Ułatwia to w znacznym stopniu wykorzystanie właściwego Microsoft Windows Server 2022 User CAL i optymalizację bezpieczeństwa całego serwera.

Oczywiście, zakup wielu licencji jest znacznie tańszy, więc jest to świetny sposób na oszczędzanie dla większych firm. Polegają one zazwyczaj na wyposażeniu wielu pracowników w odpowiednie Microsoft Windows Server 2022 User CAL i zakupie wygodnego zestawu. Po znalezieniu odpowiedniego nie trzeba długo czekać na połączenie z serwerem.

Kup teraz Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Dzięki odpowiedniemu programowi Microsoft Windows Server 2022 User CAL dostęp do serwera może stać się znacznie łatwiejszy. Dzięki temu wielu użytkowników decyduje się na oficjalne licencje i korzysta z wszystkich dostępnych usług. W ten sposób możemy zawsze zaoferować Państwu najnowsze produkty i licencje. Ułatwia to zakup odpowiedniego Microsoft Windows Server 2022 User CAL, aby dostęp do systemu był jak najprostszy.

Co oferuje aplikacja?
Microsoft Windows Server 2022 User CAL umożliwia szybkie i ukierunkowane licencjonowanie istniejących serwerów. Oznacza to, że nie musisz tracić cennego czasu, ponieważ z odpowiednią licencją serwery są w pełni funkcjonalne i mogą być uruchomione w ciągu kilku minut.

Kto skorzysta z tego rozwiązania?
Każdy użytkownik serwera Windows powinien mieć również dostęp do odpowiedniego CAL, co znacznie ułatwia optymalizację przepływu pracy i monitorowanie kontroli urządzeń. Z jasnym przydziałem BeUser, bezpieczeństwo nie jest już problemem, więc wymagana licencja jest zawsze dostępna.

Dlaczego licencja jest tak ważna?
Bez prawidłowej wersji Microsoft Windows Server 2022 User CAL nie można dostosować lub skonfigurować serwera. Dlatego w przypadku zorganizowanego wdrożenia w przedsiębiorstwie, właściwa licencja jest niezbędna, aby zapewnić, że zawsze masz dostęp do właściwego rozwiązania.

User CAL: User CAL uprawnia konkretnego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, np. komputera firmowego, prywatnego, telefonu komórkowego itp. z których może on uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik ma dostęp do danego serwera nie tylko za pomocą jednego urządzenia, ale np. oprócz komputera używa również smartfona do sprawdzania poczty elektronicznej lub używa tabletu jako drugiego urządzenia. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych urządzeń i łączenia się z siecią za ich pomocą.

Funkcje licencjonowania

Funkcja: Prawa licencyjne
Wersja:  Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Informacja o aktywacji produktu i informacje o instalacji:
Otrzymasz licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany do tego licencjonowania. Dowód jest prawnie wiążący w postaci dowodu dostawy.

 

Win Server 2022 Standard User CAL

Windows Server CAL pozostaje ważny dla Windows Server 2022: Oznacza to, że licencja jest potrzebna dla każdego użytkownika lub urządzenia, które chce uzyskać bezpośredni lub pośredni dostęp do serwera. W przypadku firm, które zapewniają każdemu pracownikowi własny komputer lub urządzenie mobilne, warto więc zainwestować w Microsoft CAL. Ze względu na różne modele licencjonowania i różne edycje, ważne jest, aby mieć oczy szeroko otwarte przy zakupie.

Ważne: Zarówno Win Server 2022 Standard 16/24 Core, jak i Win Server 2022 Datacenter 16/24 Core wymagają tych licencji, aby uzyskać dostęp do serwera. Ilość potrzebnych licencji zależy od wielkości firmy, liczby pracowników i sposobu pracy. Nie jest zatem możliwe wydanie ogólnego oświadczenia.

Zakres funkcjonalny: Kto potrzebuje CAL użytkownika?

Program User CAL firmy Microsoft jest niezbędny, gdy użytkownik chce uzyskać dostęp do serwera. Może to obejmować zarówno dostęp bezpośredni, jak i pośredni, na przykład za pomocą oprogramowania. Z reguły ten typ licencjonowania jest zawsze przydatny, gdy urządzenia są powiązane z użytkownikiem. Oznacza to: jeden użytkownik uzyskuje dostęp za pośrednictwem określonego urządzenia końcowego. Jeśli natomiast to samo urządzenie jest używane przez kilku pracowników, właściwym rozwiązaniem będzie Win Server 2022 Standard Device CAL.

Microsoft CAL umożliwia użytkownikowi korzystanie ze wszystkich funkcji Win Server 2022 Standard. Licencja ta nie jest jednak wystarczająca dla dostępu z zewnątrz: Zamiast tego wymagany jest program Remote Desktop 2022 User CAL lub Remote Desktop 2022 Device CAL, jeśli wymagany jest dostęp do urządzeń zewnętrznych.

 Laptop z systemem Windows

Zdjęcia: © Tierney - stock.adobe.com

Kalkulacje użytkownika są wymagane dla różnych produktów

User CAL jest podstawą niezbędnego licencjonowania dla wielu ofert Microsoft. Jak tylko serwer jest dostępny bezpośrednio lub pośrednio, jest to konieczne. Dlatego przy zakupie należy upewnić się, że CAL jest kompatybilny z pożądanym produktem. Program User CAL jest dostępny dla:

 • Microsoft Exchange Server
 • Microsoft RDS
 • Microsoft Sharepoint
 • Microsoft SQL
 • Windows Server

Zakup CAL-ów użytkownika: Ile firma potrzebuje?

Do korzystania z wersji Standard lub Datacenter Edition nowego serwera Microsoft wymagana jest dowolna liczba licencji. Jeśli zdecydujesz się na licencjonowanie użytkownika, będziesz potrzebował oddzielnej licencji dla każdego użytkownika. Oznacza to, że wymagana liczba zależy od wielkości firmy, sposobu jej działania i istniejącej infrastruktury IT. To samo dotyczy wersji głównych serwera 2022: To, czy bardziej odpowiednia jest wersja Standard czy Datacenter Edition, zależy również od potrzeb firmy.

Kalkulacje użytkownika są sprzedawane przez firmę Microsoft, partnerów firmy Microsoft lub dostawców oprogramowania. Chociaż można je kupić pojedynczo, często sprzedawane są w pakietach do 50 sztuk. Od września 2021 roku cena wynosi około 170 euro za 5 licencji.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2022 User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany