Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Word 2019

330,16 zł * 849,55 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820139
 • 059-09181
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Word 2019 Microsoft Word 2019 z powodzeniem opiera się na swoich poprzednikach,... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2019"

Microsoft Word 2019

Microsoft Word 2019 z powodzeniem opiera się na swoich poprzednikach, ponieważ Word jest nadal par excellence edytor tekstu, jeśli chodzi o pisanie listów, tworzenie tekstów, wstawianie tabel do dokumentów pisanych i tym podobne. Word 2019 spełnia te same zadania, co jego sprawdzeni poprzednicy, ale jest jeszcze bardziej zaawansowany i aktualny pod względem obsługi i funkcjonalności. Jeśli chcesz kupić Słowo, możesz to zrobić wygodnie i bezpośrednio z domu. Ma to tę zaletę, że użytkownicy programu Word oszczędzają czas i mogą korzystać z produktu tak szybko, jak to możliwe. Podobnie jak jego poprzednicy, Microsoft Word 2019 koncentruje się na tworzeniu tekstu. Nie ma znaczenia, czy produkt jest używany profesjonalnie czy prywatnie, ponieważ życie codzienne często pokazuje, że trzeba umieć profesjonalnie i łatwo pisać teksty, aby je wydrukować, wysłać pocztą elektroniczną lub po prostu zapisać. Zawodowo zazwyczaj chodzi o administrację, korespondencję, oszustwo itp. Funkcja liter seryjnych również znacznie ułatwia pracę w biurze. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy ten sam tekst ma być wysłany do różnych adresatów. Dodatkowo, nowe Słowo zawiera dużą liczbę szablonów, z których użytkownik może wybrać i użyć preferowanego przez siebie szablonu.Co oferuje nowy program Microsoft Word 2019?

Nowy program Word 2019 nadal oferuje możliwość tworzenia tekstów, ich formatowania, integracji grafiki, list projektów i wiele innych. Jeśli chodzi o formatowanie tekstu, dostępne są atrakcyjne funkcje. Słowa lub zdania mogą być nie tylko pogrubione, pochylone lub podkreślone, ale także wyświetlane w dowolnej czcionce i wielkości czcionki. W ten sposób nie zaniedbuje się indywidualnych możliwości projektowych tekstu. Funkcja pomocy jest tak prosta w użyciu, że nawet początkujący mogą z łatwością zrozumieć i korzystać ze wszystkich funkcji programu Word.


Kto skorzysta z programu Microsoft Word 2019?

Jeśli pracujesz w biurze i musisz pisać listy motywacyjne, przypomnienia i ogólne teksty wszelkiego rodzaju, możesz kupić Word i optymalnie wykorzystać go do tworzenia tekstów. Ale również użytkownicy, którzy chcą mieć możliwość łatwego tworzenia profesjonalnych tekstów w swoim życiu prywatnym, mogą bardzo dobrze kupić w nowym programie Microsoft Word 2019. Tak jest na przykład w przypadku pisania podań, pracy w szkole i na uczelni, notatników do użytku osobistego itp. Kupno programu Microsoft Word 2019 jest łatwiejsze, niż wielu mogłoby sądzić, ponieważ w ciągu kilku kliknięć produkt jest oficjalnie zamawiany. Jeśli chcesz, możesz nawet użyć nowego programu Word 2019 do napisania zaproszeń lub podziękować za notatki i wydrukować je. Nie ma znaczenia, czy prace te są przeznaczone na urodziny, chrzest, rocznicę, walentynki czy tym podobne. Z nowym Słowem sprawia nawet przyjemność stanie się artystycznie kreatywnym. Do tego celu odpowiednie są grafiki typu, które oferuje program Word, a które można łatwo wstawić.


Dlaczego Word oferuje wartość dodaną

Użytkownicy, którzy zakupią Microsoft Word 2019, otrzymają znacznie więcej niż tylko program do edycji tekstu z produktem. Liczne opcje formatowania same w sobie oferują oczywistą wartość dodaną, w tym sprawdzanie pisowni i przeglądanie stron. Produkt Word 2019 jest nawet idealny do wysokiej jakości grafiki w dokumentach prezentacyjnych. Nie na darmo słowo w ogóle od dawna jest sprawdzonym i popularnym klasykiem, jeśli chodzi o pisanie, formatowanie i wzbogacanie tekstów o inne elementy, takie jak listy czy tabele. W razie potrzeby, użytkownik może również podłączyć oprogramowanie desktopowe do chmury Microsoft. Umożliwia to wiele funkcji, takich jak efektywna praca zespołowa. Teraz łatwo jest zaprosić przyjaciół lub kolegów do wspólnej pracy nad dokumentem. Zarówno komentarze, jak i zmiany są nawet wyświetlane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu praca w sieci jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe słowo zawiera również ulepszony mechanizm sprawdzania pisowni.

 

W programie Microsoft Word 2019 klasyk został poddany dalszej rewizji i wzbogacony o kilka nowych funkcji. Obsługa pozostała zorientowana na użytkownika i prosta. Szybko znajdziesz drogę dookoła programu, niezależnie od tego, czy chcesz po prostu napisać tekst, wydrukować seryjne listy, czy zaprojektować zaproszenia. Dzięki szerokiej gamie funkcji w programie Word 2019, zawsze znajdziesz odpowiednie aplikacje, które pozwolą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wiele dołączonych szablonów wspiera cię w tym. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, pomoże Ci w tym wyszukiwanie w archiwum internetowym. Pierwszoplanową rolę w edytorstwie tekstu zawsze odgrywał program Word firmy Microsoft.


Innowacje w programie Microsoft Word 2019

Zintegrowany kreator: W polu "Co chcesz zrobić" możesz wprowadzić terminy wyszukiwania i zostaną wyświetlone odpowiednie tematy pomocy. Pomoże to szybciej znaleźć drogę dookoła programu i nie trzeba będzie klikać w menu, aby znaleźć odpowiednią funkcję.

Lepsza praca zespołowa: Zaproś przyjaciół i kolegów do wspólnej pracy nad dokumentem. Darmowe konto Microsoft jest całkowicie wystarczające do tego celu. Plik można łatwo edytować za pomocą "Word Web App". Zwolnienie następuje natychmiast w dokumencie za pomocą nowego przycisku. Możesz śledzić przetwarzanie w czasie rzeczywistym.

Inteligentne wyszukiwanie: Word 2019 oferuje możliwość wyszukiwania informacji w Internecie bezpośrednio z dokumentu, bez konieczności korzystania z przeglądarki. Na przykład, masz informacje z Wikipedii bezpośrednio w dokumencie.

Nowy wygląd interfejsu użytkownika

Program Microsoft Word 2019 posiada kilka nowych kolorów dla interfejsu użytkownika i został zaprojektowany tak, aby był podobny do systemu Windows 10, a teraz możliwe jest rysowanie formuł lub podobnych na panelu dotykowym. Word 2019 automatycznie je rozpoznaje i przyjmuje. Skupienie się na urządzeniach dotykowych i funkcjach chmury w pakiecie Office sprawia, że jesteś niezwykle elastyczny w swojej pracy. Dzięki Microsoft Word 2019 możesz zabrać swoje projekty ze sobą wszędzie i pozwolić swojej kreatywności szaleć.

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Word 2019, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Program Word 2019 można również nabyć jako część każdego pakietu biurowego:

 

Gatunek Pełna wersja
Ilość 1 użytkownik
Język Niemiecki, wielojęzyczny
Zakres stosowania Zastosowania biurowe
Informacje dodatkowe Odpowiedni serwer terminali (np: Windows Server 2019 Standard, SQL Server 2017 Standard lub Exchange Server 2019 Standard

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku tward

ym - Wyświetlacz


: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny:Windows10, Windows Server 2019 ESSENTIAL! Windows 7 i starsze nie są już obsługiwane -
Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Mac, Windows
Zawiera: Word
Rok: 2019
Właściwości: "Microsoft Word 2019"
System: Mac, Windows
Zawiera: Word
Rok: 2019
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Word 2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany