Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Word 2021

Microsoft Word 2021

409,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821986
 • DG7GMGF0D7D3:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Word 2021 - najlepszy wybór dla dokumentów tekstowych Chcesz w przyszłości jeszcze... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2021"

Microsoft Word 2021 - najlepszy wybór dla dokumentów tekstowych

Chcesz w przyszłości jeszcze łatwiej i bardziej intuicyjnie tworzyć swoje dokumenty tekstowe? Wtedy Microsoft Word 2021 będzie doskonałą podstawą. Program przekonuje nie tylko pod względem wizualnym dzięki nowym wzorom, ale także oferuje liczne funkcje. Dzięki temu można łatwo polegać na innowacyjnym i nowym rozwiązaniu również z technicznego punktu widzenia. Ale jak dokładnie Word prowadzi do lepszej aplikacji? Przedstawimy to Państwu bardziej szczegółowo właśnie u nas.

Microsoft Word 2021

Rozbudowane funkcje dla profesjonalnych dokumentów

Przez kilka wersji Word był w stanie wyraźnie uzupełnić swój własny wizerunek jako czystej platformy dla nowych dokumentów. Teraz można również wprowadzać innowacyjne projekty, które można dodawać za pomocą kilku kliknięć, podobnie jak w programie PowerPoint. Jednocześnie Microsoft Word 2021 daje dostęp do wszystkich typowych funkcji i zawartości rosnącej biblioteki, dzięki czemu można dalej rozwijać własne treści w zaledwie kilku krokach. Również w tym przypadku nowy Word kieruje się wyraźnym założeniem uproszczenia i wyraźnej optymalizacji tworzenia ważnych dokumentów w dłuższej perspektywie czasowej.

Na tej podstawie wyraźnie rozwinęły się również możliwości formatowania i projektowania. Liczne szablony formularzy ułatwiają wykorzystanie programu Microsoft Word 2021 do tworzenia konkretnych dokumentów i korzystania z nowoczesnych funkcji. Nie tylko w formie klasycznych tekstów, ale także specjalnie dla menu, dla CV, dla tabel lub dla esejów, Word oferuje pożądane projekty, aby pomóc każdemu użytkownikowi w najlepszy możliwy sposób.

Nasze porównanie wersji - Word 2021 vs. Word 2019

W bezpośrednim porównaniu z poprzednią wersją Worda wiele się zmieniło. Dotyczy to m.in. promowania aktywnej współpracy, co widoczne jest np. w integracji bardzo popularnego Microsoft Team. Oprócz tego w Microsoft Word 2021 pojawiło się wiele innych nowości, które podsumowaliśmy dla Ciebie w poniższej tabeli:

 

Microsoft Word 2019

Microsoft Word 2021

Łatwe zarządzanie zadaniami

Tak

Tak

Praktyczne sugestie dotyczące projektowania

Tak

Tak

Zapewnienie ostrości linii

Nie

Tak

Łatwa konwersja do formatu PDF

Tak

Tak

Dostosowanie bezpośrednio do Windows 11

Nie

Tak

Poprawione ustawienia dla języków

Tak

Tak

Udostępnij tryb ciemny

Nie

Tak

Zintegrowana współpraca z MS Teams

Nie

Tak


Większa skuteczność przy tworzeniu ważnych tekstów

Liczne funkcje w imponujący sposób pokazują, że Microsoft Word 2021 jest teraz znacznie lepiej przygotowany do zastosowań komercyjnych. Mimo że nacisk położono na współpracę z systemem Windows 11, z programu Microsoft Word 2021 można nadal bez problemu korzystać z poprzedniej wersji systemu operacyjnego. W tym samym czasie, wydajność i kontrola z Microsoft Word 2021 ponownie stały się wyraźnie lepsze i bardziej nowoczesne w bezpośrednim porównaniu.

Jeśli chodzi o bezpieczną pracę bez utraty danych, nowy Word staje się najlepszym rozwiązaniem ze względu na bezpośrednie połączenie z chmurą. Funkcja automatycznego magazynowania staje się w ten sposób jedną z centralnych usług systemu, aby zapewnić optymalną pracę w długim okresie czasu w najlepszy możliwy sposób. Dotyczy to nie tylko zwykłych dokumentów tekstowych, ale również treści poufnych, a więc wrażliwych. Dzięki zoptymalizowanej współpracy, po uzyskaniu odpowiedniego zezwolenia, można je teraz pobierać zarówno w domu, jak i bezpośrednio z komputera w biurze.

Kup Microsoft Word 2021

Kup Microsoft Word 2021 bezpośrednio w Blitzhandel24

Jeśli chcesz teraz sam kupić Microsoft Word 2021, możesz uzyskać od nas odpowiedni klucz do nowego oprogramowania. W ten sposób można skorzystać z wielu innowacji w dziedzinie tworzenia tekstów i w dłuższej perspektywie zyskać na łatwiejszej współpracy. Dzięki temu jesteś optymalnie zabezpieczony zarówno do celów prywatnych, jak i do wspólnej pracy nad dokumentami w firmie. Dlatego nie czekaj dłużej, ale już teraz zdecyduj się na Microsoft Word 2021.

 

Wymagania systemowe:

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Prozessor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Dodatkowe wymagania

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Word 2021"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Word 2021"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Word 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany