Infolinia 0800 702813
 

MindManager 14 Mac

1901,61 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821598
 • ESDMMMAC14
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | JP | RU | NL | CN | ES
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Przenieś swoją produktywność i projekty na nowy poziom oraz poszerz możliwości swojego zespołu.... więcej

Informacje o produkcie "MindManager 14 Mac"

Przenieś swoją produktywność i projekty na nowy poziom oraz poszerz możliwości swojego zespołu.

Sprzymierzeniec dla każdego planu, projektu i procesu

Mapy umysłu
Schematy organizacyjne
Rozkłady jazdy
Schematy blokowe
Mapy Cocnepta
Diagramy Venna i Cebuli
Tablice Kanban
Diagramy lejkowe
Diagramy macierzowe


Wolność pracy w taki sposób, w jaki chcesz

Zamień złożoność w jasność:
Gdzieś pomiędzy wszystkimi informacjami, które zalewają twoje urządzenia, zasypują twoją skrzynkę odbiorczą i wypełniają twoją głowę, znajduje się wiedza, której potrzebujesz, by być najlepszym.
Ustrukturyzowane, interaktywne mapy wizualne, które ułatwiają zrozumienie informacji.
MindManager uwalnia tę wiedzę poprzez destylację rozproszonych pomysłów i nieuporządkowanych danych.

Zwiększ swoją produktywność:
Pracuj nieliniowo, tak jak twój mózg. Przeciągaj tematy, twórz połączenia między różnymi pomysłami i zaparkuj powiązane notatki, linki i pliki tam, gdzie jest ich miejsce.

Przejdź od pomysłu do realizacji:
Przejdźod pomysłu, przez planowanie, do realizacji w jednej aplikacji i zamieniaj pomysły w działanie... na twoich oczach.

Połącz się na nowe sposoby:
Przechwytuj i dziel się wiedzą, prezentuj informacje w logiczny sposób i współpracuj w środowisku zespołowym.
Doświadcz współedytowania międzyplatformowego, natywnie zintegrowanego z MindManagerem Windows, Mac, Microsoft Teams, Web i Chromebook.
MindManager daje ci wszechstronność, dzięki której możesz pracować tak, jak chcesz, sam lub w zespole.

Bez zmartwień dla twojego biznesu:
Niech zmartwienia staną się przeszłością. Dzięki funkcjom informatycznym i zarządzania, wdrażaniu oprogramowania na dużą skalę i zarządzaniu licencjami, MindManager jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o Twojej firmie.

Wznieś swoją produktywność na nowe wyżyny

Akcelerator tekstu:
Przyspieszswoje projekty, dodając zasoby i tagi do swoich tematów przez proste wpisanie "@" lub "#", a następnie nazwy zasobu lub tagu.

Przeciągnij i upuść:
Często mamy tendencję do myślenia w sposób nieliniowy. MindManager pomaga ci notować pomysły tak szybko, jak tylko przyjdą ci do głowy. Dzięki prostemu przeciąganiu i upuszczaniu możesz później bezproblemowo przenosić wszystko w inne miejsca.

Znaki priorytetowe:
Jest wiele do zrobienia w ciągu jednego dnia. Dlatego ważne jest, by skupić się na tym, co najważniejsze. Dzięki znacznikom priorytetów w MindManagerze możesz od razu zobaczyć, co trzeba zrobić natychmiast, a co może poczekać.

Filtr:
Dodałeś znaczniki priorytetu i inne ikony jako wskazówki wizualne. Teraz możesz łatwo filtrować swoje mapy i zobaczyć tylko to, co chcesz, za pomocą kilku szybkich kliknięć.

Mapy tematyczne:
Ukryj dodatkowe informacje, aby zachować przejrzystość mapy, a jednocześnie zapewnić sobie szybki dostęp do wszystkich informacji. Przeciągaj i upuszczaj informacje z map do oddziałów i odwrotnie.

Wbudowane szablony:
Rozpocznij tworzenie wykresu, korzystając z pustego arkusza lub z biblioteki wbudowanych szablonów odpowiednich dla każdej gałęzi. Twórz potężne plany strategiczne, buduj projekty od podstaw i śledź wszystkie szczegóły, rozwijaj płynne procesy i wiele więcej.

Samouczkiw aplikacji:
Centrum nauki MindManagera z samouczkami krok po kroku pomaga nowym użytkownikom szybko się wdrożyć, a doświadczonym - poznać zaawansowane funkcje.

Wyjdź z przeciążenia informacjami

Organizuj i nadawaj strukturę:
Gromadź wiedzę i dane w sposób łatwy i intuicyjny, nawet ze źródeł zewnętrznych. Trzymaj wszystkie linki, dokumenty, obrazy, notatki, dane biznesowe, kluczowe liczby i zadania w jednym miejscu i skup się na tym, co najważniejsze.

Importuj, eksportuj i synchronizuj:
Synchronizuj dane z Outlookiem i SharePointem. Importuj i eksportuj obsługiwane typy plików, w tym pliki Microsoft Word, Excel, Project i inne.

Przechwytywanietreści z dowolnego miejsca:
MindManager Snap pozwala na przechwytywanie pomysłów i treści w czasie rzeczywistym. Po prostu wyślij je do siebie lub członków zespołu, a będą one gotowe w odpowiednich kolejkach Snapów, gdy następnym razem otworzysz MindManagera.

Synchronizuj się ze swoim magazynem online:
Przechowuj swoje pliki i korzystaj z nich online. MindManager wspiera integrację z dostawcami usług przechowywania danych online, takimi jak SharePoint, OneDrive, Google Drive, Dropbox, Box i iCloud - zwanych "Miejscami".

Mapy Roll-Ups:
Agreguj dane z wielu źródeł. Zwijanie map pozwala użytkownikom wstawiać do jednego diagramu głównego pojedyncze tematy i kompletne struktury tematyczne z wielu map przechowywanych lokalnie lub w chmurze.

Excel Data Mapper:
Wykorzystaj niesamowitą moc Excela w zakresie przetwarzania danych i zostaw za sobą jego złożoność. Stwórz widok mapy zawartości arkusza kalkulacyjnego, który będzie zawierał tylko te dane, które musisz zobaczyć i w taki sposób, w jaki chcesz je zobaczyć.

Dynamiczne widoki:
Zobacz swoją zawartość, plany, projekty i procesy z każdej perspektywy dzięki widokom pasującym do każdej sytuacji, takim jak Widok mapy, Widok konspektu, Widok wykresu Gantta, Widok harmonogramu, Widok symboli i Widok znaczników.
Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Zmobilizuj swoje plany, projekty i procesy

Od pomysłu do wykonania:
Przekształć burzę mózgów w możliwą do wykonania strategię, proces lub plan w tej samej aplikacji. Wzbogać zadania o informacje o zasobach, terminach, notatkach i innych metadanych, aby zespoły i projekty były skoncentrowane i na właściwym torze.

Śledzenie kosztów projektu:
Szybko dodawaj, aktualizuj i sumuj poszczególne koszty do planów projektu za pomocą jednego kliknięcia, aby mieć natychmiastowy wgląd w jeden z najważniejszych elementów projektu.

WykresyGantta:
Wykresy Gantta zapewniają kierownikom projektów szczegółowy i przejrzysty przegląd kluczowych elementów i stanu projektu. Możesz śledzić i dostosowywać ogólne koszty projektu, daty rozpoczęcia, terminy realizacji, zasoby i wiele innych.

Poznaj możliwości wykresów blokowych:
W MindManager masz swobodę łączenia różnych typów wykresów i widoków w jednym diagramie, więc nigdy nie jesteś ograniczony do jednego typu przepływu. Używaj filtrów i dynamicznych widoków, aby szybko ustawić ostrość i zmienić perspektywę.

Potężne ulepszenia diagramów przepływowych:
Dodaj nowy wymiar czytelności złożonym diagramom przepływowym za pomocą skoków liniowych, w tym skoków zaokrąglonych, mostkowych i skoków z przerwami. Zwiększ swoje oddziaływanie dzięki ulepszonym funkcjom łączenia relacji.

Kształty obiektów:
Dodaliśmy nowe standardowe kształty branżowe - strzałki blokowe, szewrony, równoległoboki i trapezy - aby lepiej odwzorować każdą sytuację i zmaksymalizować wpływ diagramów i schematów blokowych.

SmartRules i formuły:
Zautomatyzuj i przyspiesz procesy, które napędzają Twoją pracę dzięki formatowaniu warunkowemu MindManager SmartRules™. Twórz i edytuj własne formuły przy użyciu motywów i właściwości motywów, aby podejmować mądrzejsze decyzje biznesowe.
Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Zachęcaj do pracy zespołowej i innowacji

Współedytowanie międzyplatformowe:
Zaproś współpracowników z różnych działów, biur i stref czasowych do współpracy nad mapami w czasie rzeczywistym. Współredagowanie na dowolnej platformie. Obserwuj, jak krystalizują się plany, pojawiają się możliwości i pomysły, które rozwijają się na twoich oczach.

MindManager Snap:
Przechwytuj, odbieraj i udostępniaj treści w dowolnym czasie i miejscu za pomocą komputera, przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Możesz także tworzyć i zarządzać kolejkami Snapów dla wielu użytkowników.

Udostępnianie fragmentów map:
Natychmiast wysyłaj fragmenty map do siebie lub innych, dodając je do osobistej lub zespołowej kolejki snapów. Części mapy mogą być następnie dodawane do innych map na dowolnej platformie i przez każdego użytkownika, któremu zostały udostępnione.

Link przez SharePoint:
Zapisz mapy w SharePoint, otwórz je ponownie i sprawdź, czy są dostępne w MindManagerze. Użyj SharePoint Linkera, aby pobrać określoną zawartość z list SharePointa i wyświetlić ją na mapie, a także wypełnić lub edytować listy zadań SharePointa bezpośrednio na mapie.

Publikuji udostępniaj:
Publikuj swoje mapy i udostępniaj je współpracownikom i klientom - nawet tym, którzy nie korzystają z MindManagera. Każda opublikowana mapa otrzymuje dynamiczny link internetowy, który może być aktualizowany w dowolnym momencie i jest dostępny przez przeglądarkę internetową.

Kontrola treści:
Podziel się odpowiedzialnością za aktualizację map projektów i planów dzięki kontroli treści, zachowując kontrolę nad tym, które elementy mogą być zmieniane i kto może je zmieniać.

Slajdy:
Przejmij bezprecedensową kontrolę nad swoimi slajdami. Używaj funkcji wykresów na poszczególnych slajdach, dodawaj informacje z wielu map, niezależnie od tego, czy są one przechowywane lokalnie, czy w chmurze, i rozwijaj swoje pliki slajdów w czasie.

IntegracjazMicrosoft Teams:
Połącz możliwości MindManagera w zakresie pracy wizualnej z rozbudowanymi funkcjami komunikacyjnymi Microsoft Teams. Pracuj bardziej efektywnie i produktywnie. Lepiej udostępniaj i organizuj krytyczne dla biznesu informacje. Wyposaż swoje zespoły w narzędzia do bezproblemowej współpracy i osiągania sukcesów.

Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Wymagania systemowe

 • macOS® Mojave 10.14 do macOS® Monterey 12.0
 • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 lub wyższa
 • Dostęp do Internetu
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MindManager 14 Mac"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany