Infolinia 0800 702813
 

MindManager 22 Professional Windows

2000,85 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822042
 • ESDMMW22
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rodzaj licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Przenieś swoją produktywność i projekty na nowy poziom i rozszerz możliwości swojego zespołu.... więcej

Informacje o produkcie "MindManager 22 Professional Windows"

Przenieś swoją produktywność i projekty na nowy poziom i rozszerz możliwości swojego zespołu.

Sprzymierzeniec dla każdego planu, projektu i procesu

Mapy myśli
Wykresy organizacyjne
Rozkłady jazdy
Schematy blokowe
Mapy Cocnept
Diagramy Venn i Onion
Tablice Kanban
Diagramy lejkowe
Diagramy macierzowe


Wolność pracy w sposób, w jaki chcesz

Zamień złożoność w przejrzystość:
Gdzieś pomiędzy wszystkimi informacjami, które zalewają Twoje urządzenia, zasypują skrzynkę odbiorczą i wypełniają Twoją głowę, znajduje się wiedza, której potrzebujesz, aby być najlepszym.
Ustrukturyzowane, interaktywne mapy wizualne, które ułatwiają zrozumienie informacji.
MindManager uwalnia tę wiedzę poprzez destylację rozproszonych pomysłów i nieuporządkowanych danych.

Zwiększ swoją produktywność:
Pracuj nieliniowo, tak jak Twój mózg. Przeciągaj tematy, twórz połączenia między różnymi pomysłami i zaparkuj powiązane notatki, linki i pliki tam, gdzie ich miejsce.

Przejdź od pomysłu do realizacji:
Przejdź od pomysłu, przez planowanie, do realizacji w jednej aplikacji i zamień pomysły w działanie... na Twoich oczach.

Connect in new ways:
Capture and share knowledge, present information in a logical flow and collaborate in team environments.
Doświadcz współedytowania międzyplatformowego natywnie zintegrowanego z MindManager Windows, Mac, Microsoft Teams, Web i Chromebook.
MindManager daje Ci wszechstronność, dzięki której możesz pracować tak, jak chcesz, samodzielnie lub w zespole.

Wolność od zmartwień dla Twojej firmy:
Spraw, aby zmartwienia stały się przeszłością. Dzięki funkcjom informatycznym i zarządczym, wdrażaniu oprogramowania na dużą skalę i zarządzaniu licencjami, MindManager jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o Twojej firmie.

Wznieś swoją produktywność na nowe wyżyny

Akcelerator tekstu:
Przyspieszswoje projekty, dodając zasoby i znaczniki do swoich tematów przez proste wpisanie "@" lub "#", a następnie nazwy zasobu lub znacznika.

Przeciągnij i upuść:
Często mamy tendencję do myślenia w sposób nieliniowy. MindManager pomaga notować pomysły tak szybko, jak tylko przyjdą Ci do głowy. Dzięki prostemu przeciąganiu i upuszczaniu możesz później bezproblemowo przenosić wszystko dookoła.

Znacznikipriorytetów:
Jest wiele do zrobienia w ciągu jednego dnia. Dlatego ważne jest, aby skupić się na tym, co najważniejsze. Dzięki znacznikom priorytetów w MindManagerze od razu widać, co musi być zrobione natychmiast, a co może poczekać.

Filtr:
Dodano znaczniki priorytetu i inne ikony jako wskazówki wizualne. Teraz możesz łatwo filtrować swoje mapy i zobaczyć tylko to, co chcesz, za pomocą kilku szybkich kliknięć.

Mapy tematyczne:
Ukryj dodatkowe informacje, aby zachować przejrzystość mapy, a jednocześnie zapewnić szybki dostęp do wszystkich informacji. Przeciągaj i upuszczaj informacje z map do oddziałów i odwrotnie.

Wbudowane szablony:
Rozpocznij tworzenie wykresu od pustego arkusza lub biblioteki wbudowanych szablonów odpowiednich dla każdej branży. Twórz potężne plany strategiczne, buduj projekty od podstaw i śledź wszystkie szczegóły, rozwijaj płynny przepływ procesów i wiele więcej.

Samouczkiw aplikacji:
Centrum nauki MindManager z samouczkami krok po kroku ułatwia nowym użytkownikom szybkie rozpoczęcie pracy, a doświadczonym - opanowanie zaawansowanych funkcji.

Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Uwolnij się od nadmiaru informacji

Organizuj i strukturyzuj:
Gromadzenie wiedzy i danych w sposób łatwy i intuicyjny, nawet ze źródeł zewnętrznych. Przechowuj wszystkie linki, dokumenty, obrazy, notatki, dane biznesowe, kluczowe liczby i zadania w jednym miejscu i skup się na tym, co najważniejsze.

Importuj, eksportuj i synchronizuj:
Synchronizuj dane z Outlookiem i SharePointem. Importuj i eksportuj obsługiwane typy plików, w tym pliki Microsoft Word, Excel, Project i inne.

Przechwytywanietreści z dowolnego miejsca:
MindManager Snap umożliwia przechwytywanie pomysłów i treści w czasie rzeczywistym. Po prostu wyślij je do siebie lub członków zespołu, a będą one gotowe w odpowiednich kolejkach Snapów przy następnym otwarciu MindManagera.

Synchronizacja z pamięcią masową online:
Przechowuj swoje pliki i uzyskuj do nich dostęp online. MindManager wspiera integrację z dostawcami usług przechowywania danych online, takimi jak SharePoint, OneDrive, Google Drive, Dropbox, Box i iCloud - zwanych "Places".

Mapy Roll-Ups:
Agreguj dane z wielu źródeł. Zwijanie map umożliwia użytkownikom wstawianie pojedynczych tematów i kompletnych struktur tematycznych z wielu map przechowywanych lokalnie lub w chmurze do jednego diagramu głównego.

Excel Data Mapper:
Wykorzystaj niesamowitą moc przetwarzania danych w programie Excel i zostaw jego złożoność za sobą. Utwórz widok mapy zawartości arkusza kalkulacyjnego, który zawiera tylko te dane, które musisz zobaczyć, w sposób, w jaki chcesz je zobaczyć.

Dynamiczne widoki:
Zobacz swoją zawartość, plany, projekty i procesy z każdej perspektywy dzięki widokom odpowiednim dla każdej sytuacji, w tym widok mapy, widok konspektu, widok wykresu Gantta, widok harmonogramu, widok symboli i widok znaczników.

Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Zmobilizuj swoje plany, projekty i procesy

Od pomysłu do wykonania:
Przekształć burzę mózgów w możliwą do wykonania strategię, proces lub plan w tej samej aplikacji. Wzbogać zadania o informacje o zasobach, terminach, notatkach i innych metadanych, aby zespoły i projekty były skoncentrowane i na właściwym torze.

Śledzenie kosztów projektu:
Szybko dodawaj, aktualizuj i sumuj poszczególne koszty do planów projektu za pomocą jednego kliknięcia, aby uzyskać natychmiastowy wgląd w jeden z najważniejszych elementów projektu.

WykresyGantta:
Wykresy Gantta zapewniają kierownikom projektów szczegółowy i przejrzysty przegląd kluczowych elementów projektu i jego statusu. Możesz śledzić i dostosowywać ogólne koszty projektu, daty rozpoczęcia, terminy płatności, zasoby i inne.

Odkryj możliwości wykresów blokowych:
W MindManager masz swobodę łączenia różnych typów wykresów i widoków w jednym diagramie, dzięki czemu nigdy nie jesteś ograniczony do jednego typu przepływu. Użyj filtrów i dynamicznych widoków, aby szybko ustawić ostrość i zmienić perspektywę.

Potężne ulepszenia diagramów przepływu:
Dodaj nowy wymiar czytelności do złożonych diagramów przepływu dzięki skokom linii, w tym skokom zaokrąglonym, mostkowym i skokom z przerwami. Zwiększ swój wpływ dzięki ulepszonym funkcjom łączenia relacji.

Kształty obiektów:
Dodaliśmy nowe standardowe kształty branżowe - strzałki blokowe, szewrony, równoległoboki i trapezy - aby lepiej odwzorować każdą sytuację i zmaksymalizować wpływ diagramów i schematów blokowych.

SmartRules i formuły:
Automatyzuj i przyspieszaj procesy, które napędzają Twoją pracę dzięki formatowaniu warunkowemu MindManager SmartRules™. Twórz i edytuj własne formuły przy użyciu motywów i właściwości motywów, aby podejmować mądrzejsze decyzje biznesowe

Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Zachęcanie do pracy zespołowej i innowacji

Współedytowanie międzyplatformowe:
Zaproś współpracowników z różnych działów, biur i stref czasowych do współpracy nad mapami w czasie rzeczywistym. Współredaguj na dowolnej platformie. Obserwuj jak krystalizują się plany, pojawiają się możliwości i pomysły rozwijają się na Twoich oczach.

MindManager Snap:
Przechwytuj, odbieraj i udostępniaj treści w dowolnym czasie i miejscu za pomocą komputera, przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Można również tworzyć kolejki Snap dla wielu użytkowników i zarządzać nimi.

Udostępnianie fragmentów map:
Błyskawicznie wysyłaj fragmenty map do siebie lub innych osób, dodając je do osobistej lub zespołowej kolejki snapów. Części mapy mogą być następnie dodawane do innych map na dowolnej platformie i przez każdego użytkownika, któremu zostały udostępnione.

Link via SharePoint:
Zapisuj mapy w SharePoint, otwieraj je ponownie i sprawdzaj w i poza MindManagerem. Użyj SharePoint Linkera, aby pobrać określoną zawartość z list SharePoint i wyświetlić ją na mapie, a także wypełnić lub edytować listy zadań SharePoint bezpośrednio na mapie.

Publikuji udostępniaj:
Publikuj swoje mapy i udostępniaj je współpracownikom i klientom - nawet tym, którzy nie korzystają z MindManagera. Każda opublikowana mapa otrzymuje dynamiczny link internetowy, który może być aktualizowany w dowolnym momencie i jest dostępny przez przeglądarkę internetową.

Kontrola zawartości:
Kontrola zawartości pozwala na podział odpowiedzialności za aktualizację map projektu i planowania przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad tym, które elementy mogą być zmieniane i kto może je zmieniać.

Slajdy:
Przejmij bezprecedensową kontrolę nad swoimi slajdami. Korzystaj z funkcji wykresów na poszczególnych slajdach, dodawaj informacje z wielu map, niezależnie od tego, czy są one przechowywane lokalnie, czy w chmurze, i rozwijaj swoje pliki slajdów w czasie.

IntegracjazMicrosoft Teams:
Połącz możliwości pracy wizualnej MindManagera z rozbudowanymi funkcjami komunikacyjnymi Microsoft Teams. Pracuj bardziej efektywnie i produktywnie. Lepiej udostępniaj i organizuj informacje o znaczeniu krytycznym dla firmy. Wyposaż swoje zespoły w narzędzia do bezproblemowej współpracy i osiągania sukcesów.

Funkcje różnią się w zależności od platformy i opcji zakupu.

Wymagania systemowe:

    Procesor: 1,6 GHz lub szybszy, 2 rdzenie
    Minimum 2 GB RAM
    1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
    Minimalny zalecany wyświetlacz: 1280 x 720 pikseli*.
    SharePoint Linker obsługuje następujące metody uwierzytelniania: NTLM, uwierzytelnianie oparte na formularzach, SAML dla SharePoint 2013, Azure ADFS/Local, Office 365 i uwierzytelnianie wieloczynnikowe.

Obsługiwane systemy operacyjne

    Microsoft® Windows® 11 32-bitowe i 64-bitowe
    Microsoft® Windows® 10 32-bitowe i 64-bitowe

Inne wymagania, które muszą być spełnione, aby można było korzystać z niektórych funkcji:

    Microsoft Office Professional 2016 lub nowszy (32-bitowy i 64-bitowy).
    Microsoft Project 2016 lub nowszy (32-bitowy i 64-bitowy)
    Microsoft Edge WebView2 Runtime
    Dostęp do Internetu

*Minimalna rozdzielczość wymaga, aby powiększenie, ustawienia DPI i rozmiar tekstu były ustawione na 100%. Jeśli wartość nie jest równa 100%, minimalna rozdzielczość musi być odpowiednio skalowana.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MindManager 22 Professional Windows"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany