Infolinia +49 3221 2292585
 
Nuance Power PDF Advanced 2.0 Full Version

Nuance Power PDF Advanced 2.0 Full Version

607,46 PLN * 674,95 PLN * (10% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820231
 • AV09G-K00-2.0
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zwiększone bezpieczeństwo dokumentów - usługi zarządzania prawami Microsoft... więcej
Informacje o produkcie "Nuance Power PDF Advanced 2.0 Full Version"

Zwiększone bezpieczeństwo dokumentów - usługi zarządzania prawami Microsoft Active Directory pozwalają kontrolować dostęp do poufnych dokumentów bez haseł i zarządzać ochroną dokumentów przez ich odbiorców. Jeśli posiadasz odpowiednie prawa, możesz otwierać i edytować dokumenty, które posiadają ochronę DRM FileOpen. Kontroluj, kto może przeglądać, drukować i modyfikować pliki PDF za pomocą haseł, 128- lub 256-bitowego szyfrowania AES oraz kontroli dostępu. Dzięki automatycznej redakcji, poufne dane mogą być bezpiecznie usunięte, dzięki czemu można udostępniać swoje dokumenty innym bez naruszania prywatności. Podpisy własne, Microsoft Crypto lub podpisy cyfrowe innych firm są dostępne dla posiadaczy dokumentów uwierzytelniających. Zwiększ bezpieczeństwo swoich dokumentów poprzez połączenie wszystkich elementów w jedną warstwę: podpisów, stempli, wyróżników, adnotacji, pól formularza z treścią i grafiką. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz chronić dokumenty przeznaczone do archiwizacji lub przechowywania elektronicznego przed zmianami.

Nuance® Power PDF Advanced, dzięki swoim potężnym możliwościom tworzenia, konwersji i łączenia plików PDF zgodnych ze standardami, pomaga organizacjom kontrolować obieg dokumentów PDF i spełniać potrzeby każdego działu. Szeroki zakres funkcji umożliwiających efektywną współpracę umożliwia bezpieczną dystrybucję plików PDF do współpracowników i klientów. Power PDF Advanced jest łatwy w instalacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Obsługuje on urządzenia z systemem Windows 10 z obsługą dotykową, dzięki czemu pracownicy na całym świecie pozostają produktywni. Power PDF Advanced oferuje nowy poziom wydajności w atrakcyjnej cenie i oszczędza użytkownikom kompromisów normalnie związanych z aplikacjami PDF.

Zalety Power PDF Advanced

Obsługa urządzeń z systemem Microsoft Windows 10 z obsługą dotykową
Funkcja Power PDF Advanced pozwala na łatwe nawigowanie, dodawanie adnotacji i wprowadzanie tekstu na tablecie za pomocą pióra lub palca. Microsoft Surface i inne Urządzenia dotykowe są obsługiwane. A dzięki opcji Finger Input Mode można regulować rozmiar pasków narzędzi i przycisków do dotykania i nawigacji za pomocą palca.

Łatwy w użyciu
Nowoczesny, intuicyjny interfejs użytkownika, który został zaadaptowany z popularnego paska menu Microsoft Office, pozwala na szybkie zapoznanie się i maksymalną wydajność. Za pomocą konfigurowalnego paska narzędzi dostępu, użytkownicy mogą mieć bezpośredni dostęp do często używanych funkcji i poleceń.

Dokładne rozpoznawanie OCR i konwersja plików
Power PDF zapewnia dokładne optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) dla skanowanego tekstu, konwertując nawet skomplikowane układy z kolumnami, tabelami i grafiką. Narzędzie do sprawdzania OCR pozwala na przeglądanie i korygowanie wyników OCR w celu zapewnienia doskonałej możliwości wyszukiwania dokumentów PDF.

Skuteczna rewizja dokumentu
Dynamiczne pieczątki i szeroki wachlarz narzędzi do komentowania umożliwiają płynną rewizję dokumentów i efektywną współpracę z PDF-ami.

Lepsze wsparcie dla formularzy PDF
Niezależnie od tego, czy są one używane online w Internecie, czy też do zbierania danych w administracji lub przedsiębiorstwach, Power PDF obsługuje wszystkie rodzaje formularzy PDF. Dzięki Power PDF użytkownicy mogą wypełniać, zapisywać i przesyłać formularze, w tym formularze złożone i te utworzone w aplikacjach Adobe.

Cechy Power PDF Advanced

Tworzenie i składanie plików PDF w dowolnej aplikacji
Szybkie tworzenie w pełni zgodnych plików PDF z wbudowanymi opcjami zabezpieczeń, które współpracują z dowolną przeglądarką plików PDF.

Przestań pisać na maszynie
Jeśli chcesz ponownie wykorzystać pliki PDF w innych aplikacjach, nie trać czasu na ponowne tworzenie dokumentu: po prostu skonwertuj. Nawet skomplikowane układy z kolumnami, tabelami i grafiką są wiernie przenoszone do programów Microsoft Word, Excel i PowerPoint oraz Corel WordPerfect.

Bezpieczeństwo plików PDF i zarządzanie prawami na poziomie przedsiębiorstwa
Chroń pliki PDF za pomocą haseł, 128-bitowego i 256-bitowego szyfrowania (AES) oraz uprawnień dostępu. Zastosuj usługi zarządzania prawami Microsoft Active Directory w celu zapewnienia spersonalizowanej ochrony i wykorzystaj uprawnienia do kontrolowania sposobu wyświetlania chronionych plików. Dzięki automatycznej redakcji, można bezpiecznie usunąć poufne dane.

Zwiększona produktywność dzięki zautomatyzowanym procesom pracy
Rutynowe zadania, takie jak skanowanie, przechwytywanie, przekształcanie i czarne światło, mogą zostać uproszczone dzięki zautomatyzowanym procesom pracy. Funkcja monitorowania folderu Power PDF pozwala na automatyczną konwersję wielu dokumentów pakietu Microsoft Office jednocześnie.

Bezbarierowe pliki PDF
Użyj Power PDF do tworzenia plików PDF, z których użytkownicy niepełnosprawni fizycznie mogą swobodnie korzystać za pomocą swoich narzędzi i systemów.

Bezpośrednie połączenie z systemami zarządzania dokumentami
Zameldowanie i wymeldowanie plików PDF bezpośrednio do i ze wszystkich popularnych na rynku systemów zarządzania dokumentami (DMS) - lokalnie lub w chmurze.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny dla Nuance Power PDF Advanced 2.0 w pełnej wersji
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania
 • Faktura VAT
 • Instrukcje dotyczące łatwego montażu

Wymagania systemowe:

 • Komputer z procesorem kompatybilnym z Intel Pentium lub nowszym
 • 1 GB PAMIĘCI RAM
 • 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji. Dodatkowe miejsce na dysku jest wymagane dla Microsoft® .NET Framework 4 i innych niezbędnych komponentów, jeśli nie są one jeszcze zainstalowane.
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli z co najmniej 16-bitowym ustawieniem kolorów (High Color)
 • Urządzenie wskazujące kompatybilne z systemem Windows®

Obsługiwane systemy operacyjne

 • Windows® 10, 32 bity i 64 bity
 • Windows® 8, 32 bity i 64 bity
 • Windows® 7, 32 bity i 64 bity
 • Windows® Vista, 32-bitowy i 64-bitowy, z SP2 lub wyższym
 • Windows® XP 32 Bit SP3

Obsługiwane przeglądarki (zakładki i przeglądarka plików PDF)

 • Internet Explorer 7 lub wyższy
 • Firefox 3, 4 lub 5
 • Chrom 4 lub wyższy
 • Napęd DVD do instalacji, nie do pobrania

Legalne:

Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. z numerem akt: IZR 8/1 /3 nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą i dlatego nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją pojedynczego użytkownika z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje itp., ale nie musisz go rejestrować.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Power PDF Advanced 2.0 Full Version"
3 lis 2019

Die schnellste Art Software zu Kaufen.

Der Kauf und die Abwicklung war denkbar einfach und Superschnell, Danke !

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Zapoznałem się z polityką prywatności.

Ostatnio oglądany