Infolinia 0800 702813
 

Nuance Dragon Legal Anywhere

4320,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822337
 • DLA-12-G
 • 1 Rok
 • DE | FR | EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nuance Dragon Legal Anywhere to zasilane sztuczną inteligencją przepisywanie tekstów prawnych z... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Anywhere"

Nuance Dragon Legal Anywhere to zasilane sztuczną inteligencją przepisywanie tekstów prawnych z dowolnego miejsca

Automatyczna konwersja mowy na tekst bezpośrednio w notatkach, szablonach lub wiadomościach e-mail - gdziekolwiek!

Nuance Dragon Legal Anywhere to najnowsza oferta Nuance w zakresie rozpoznawania mowy w chmurze, wykorzystująca najnowszy silnik rozpoznawania mowy napędzany sztuczną inteligencją - zaprojektowany specjalnie dla prawników.

Prawnicy, radcy prawni i sędziowie mogą teraz dyktować szybko i dokładnie, korzystając z własnego profilu mowy Dragon wspomaganego przez SI - z rozbudowanym słownictwem prawniczym.  Dyktuj bezpośrednio do dokumentów prawnych, wiadomości e-mail lub procesów zarządzania praktyką na komputerze lub do dołączonej aplikacji mobilnej Dragon Anywhere na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.

 • Wdrożenie i konfiguracja
 • 1-godzinne szkolenie dla użytkowników końcowych (zdalne, jeden na jeden)
 • Wszystkie aktualizacje i ulepszenia oprogramowania
 • Bezpłatna aplikacja mobilna Dragon Anywhere do dyktowania na urządzeniu z systemem iOS lub Android

Nuance Dragon Legal Anywhere - Dokładna, wysokiej jakości dokumentacja prawna w ułamku czasu na komputerze lub urządzeniu mobilnym

Każda kancelaria  zna presję związaną z koniecznością tworzenia wysokiej jakości dokumentów.  Mając to na uwadze, firma Nuance opracowała aplikację Nuance Dragon Legal Anywhere.  Najnowszy i najbardziej zaawansowany silnik rozpoznawania mowy - zaprojektowany specjalnie dla prawników.

Nuance Dragon Legal Anywhere łączy w sobie potężną, opartą na sztucznej inteligencji, opartą na chmurze technologię rozpoznawania mowy, wykorzystywaną już w bestsellerowych programach Dragon Professional Anywhere i Dragon Medical One, ze specjalistycznym słownictwem prawniczym, które umożliwia prawnikom i specjalistom z dziedziny prawa szybkie i dokładne tworzenie złożonych dokumentów prawnych z dowolnego miejsca.

 • Ultraszybkie przetwarzanie
 • Instalacja jednym kliknięciem
 • Nie wymaga dedykowanego komputera ani sieci
 • Bezpieczne i zgodne z przepisami - serwery w Australii
 • Wyższa dokładność niż w Dragon Professional V15 i Dragon Legal V15
 • Elastyczne opcje subskrypcji
 • Dane analityczne dotyczące trendów adopcyjnych

Dokładne przepisywanie tekstów prawnych dzięki Nuance Dragon Legal Anywhere

Nuance Dragon Legal Anywhere to rozwiązanie do przepisywania tekstów prawnych, które zna terminologię prawniczą - już przy pierwszym użyciu!

Słownictwo Nuance Dragon Legal Anywhere zostało zoptymalizowane i wytrenowane przy użyciu milionów słów z dokumentów prawnych, aby zapewnić optymalne rozpoznawanie podczas dyktowania terminów prawnych i automatycznego formatowania cytatów prawnych.  Słownik Dragon Legal zawiera potężne dane kontekstowe i statystyczne oraz dane specyficzne dla prawa, które pozwalają dyktować i formatować umowy, pisma procesowe, notatki prawne i inne dokumenty prawne z dokładnością do 99% już przy pierwszym użyciu!

Ponadto Nuance Dragon Legal Anywhere na bieżąco dostosowuje profil każdego użytkownika do zdefiniowanych przez niego słów, terminów i akronimów, specyficznych zwrotów i zasad formatowania.

Legalne rozpoznawanie mowy bez granic

Dzięki Nuance Dragon Legal Anywhere można swobodnie dyktować z dowolnego komputera z systemem Windows, a także z telefonu lub tabletu za pomocą dołączonej aplikacji mobilnej Dragon Anywhere (kompatybilnej z urządzeniami z systemem iOS i Android). Program Nuance Dragon Legal Anywhere nie nakłada ograniczeń na użytkownika lub komputer.

Dyktuj tyle, ile chcesz, z dowolnego miejsca.

Dzięki bezpiecznej aplikacji desktopowej (o niewiarygodnie małej powierzchni) prawnicy i adwokaci mogą używać swojego głosu, by w bardziej naturalny, efektywny i zgodny z oczekiwaniami sposób przekazać historię klienta. Nuance Dragon Legal Anywhere zapewnia spójne i spersonalizowane doświadczenie w zakresie dokumentacji, które obejmuje rozwiązania, platformy, urządzenia i lokalizacje. Dla całego przedsiębiorstwa moc platformy w chmurze oznacza dostęp do danych. Te spostrzeżenia pomagają monitorować trendy użytkowania, zapewnić efektywność użytkowników, podejmować decyzje i wykorzystywać kompatybilność z udoskonaleniami przepływu pracy firmy Nuance i partnerów.

Bezpiecznie i zgodnie z przepisami dzięki Nuance Dragon Legal Anywhere

Bezpieczeństwo jest ważne dla każdego, ale kluczowe dla prawników.  Bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie chroni dane w całym procesie pracy, a certyfikowana przez HITRUST CSF infrastruktura w geograficznie rozproszonych centrach danych zapewnia 99,5% czasu pracy. Dane są szyfrowane w trakcie przesyłania i w stanie spoczynku.  W chmurze przechowywany i przetwarzany jest tylko profil autorski Dragon.  Twoja dokumentacja (wynikająca z mowy na tekst) jest zarządzana przez Ciebie i Twój istniejący obieg dokumentów.

Obsługa cienkich klientów

ProgramNuance Dragon Professional Anywhere jest obsługiwany przez sprzęt typu thin-client, wirtualizację serwerów oraz środowiska serwerów zdalnych pulpitów/terminali Citrix i Windows. Ponieważ całe przetwarzanie odbywa się w chmurze, integracja z istniejącą infrastrukturą IT jest szybka i łatwa, bez dodatkowego obciążania środowiska.

Łatwy do zainstalowania, utrzymania i skalowania

Brak skomplikowanej konfiguracji, instalacja jednym kliknięciem i automatyczne aktualizacje oznaczają mniej pracy dla personelu IT, mniej kłopotów dla pracowników, a użytkownicy mogą rozpocząć pracę w ciągu kilku minut. Po wdrożeniu po stronie serwera za pośrednictwem Microsoft Azure można łatwo wdrożyć nowe licencje klienckie w skali.

Wymagania systemowe Nuance Dragon Legal Anywhere

 • 32-bitowe: Windows 8.1 i Windows 10
 • 64-bitowe: Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2012 R2 i Windows Server 2016
 • Wymagany jest Microsoft .NET Framework 4.5 (lub wyższy)
 • Szybkość procesora: minimalna: 1,7 Ghz, zalecana: 2,8 Ghz
 • Pamięć robocza: Minimum: 512 MB, Zalecane: 2 GB
 • Przeglądarka internetowa: IE 11+, Chrome v65+
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Legal Anywhere"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany