Infolinia 0800 702813
 
Nuance Dragon Legal Group

Nuance Dragon Legal Group VLA

1 188,60 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821541
 • LIC-A509G-X01-16.0AA
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN
 • Na Całym Świecie

Typ Licencji:

Eskadra produktów:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Uprawnienia do wersji u aktualniającej w ramach VLA Nuance Dragon Legal Group... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Group VLA"

 

Uprawnienia do wersji u aktualniającej w ramach VLA Nuance Dragon Legal Group są ograniczone wyłącznie do Nuance Dragon Legal Group 15.
Inne wersje są wyłączone z tego uprawnienia.Dzięki produktowi Nuance Dragon Legal Group masz możliwość zastąpienia w przyszłości żmudnego pisania na maszynie dyktowaniem. Zwłaszcza w przypadku firm z dużą ilością korespondencji, stanowi to niezbędną ulgę dla większego porządku w codziennej pracy. Nuance Dragon Legal Group może obsługiwać nie tylko proste dokumenty, ale także złożone tematy i treści w każdym obszarze. Dzięki temu można tworzyć dokumenty bez konieczności samodzielnego siadania do klawiatury.

Te funkcje czekają na Ciebie z Nuance Dragon Legal Group

Nuance-Dragon-Professional-Group-16-1-1

Nuance Dragon Legal Group ułatwia zawieranie ważnych umów i koordynowanie nowych działań w całej kancelarii. Dzięki rozpoznawaniu mowy i ciągłemu rozwojowi procesu głębokiego uczenia nic nie stoi na przeszkodzie, by doskonale rozpoznawać tekst. Nawet obsługa rozpoznawania mowy i zamiana mowy na tekst działa już intuicyjnie i łatwo. Dzięki Nuance Dragon Legal Group masz szansę pracować szybciej i oszczędzać cenny czas na każdym kolejnym etapie projektu. Nuance Dragon Legal Group ma swoje mocne strony nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych. Obsługa dotykowa pozwala na wygodne tworzenie ważnych dokumentów w podróży. Dzięki osobistym interfejsom zawsze zachowujesz dostęp do już utworzonych danych i jesteś na bieżąco, gdziekolwiek jesteś. Ta funkcja jest szczególnie pomocna dla profesjonalistów, takich jak agencje internetowe, programiści, prawnicy, doradcy podatkowi czy zewnętrzni dostawcy usług.

Idealny do wykorzystania w nowoczesnych firmach

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego wsparcia przy tworzeniu dokładnych dokumentów, Nuance Dragon Legal Group jest tu po to, by pomóc Ci w praktyczny sposób. Dzięki jednorazowemu kosztowi licencji grupowej, obejmujesz nią nie tylko siebie, ale także swoich pracowników. Bezpośrednio po tym można rozpocząć transkrypcję, aby przekształcić dyktowane treści w tekst. Dzięki Nuance Dragon Legal Group nie tylko oszczędzasz czas w praktycznym procesie, ale także pilnujesz dokładności i jakości swoich notatek.

Ogromne znaczenie wprowadzania danych głosowych

Jednak wprowadzanie głosowe zyskuje na znaczeniu nie tylko w oprogramowaniu Nuance Dragon Legal Group. W wielu firmach może być ono już wykorzystywane do upraszczania złożonych treści i automatyzacji powtarzających się czynności. Miejsca inne niż biurowy komputer stają się również doskonałym miejscem do sprawnego przepisywania treści. Nuance Dragon Legal Group zapewnia niezawodność, której potrzebujesz, aby zapewnić sobie i oczywiście wielu innym mobilnym pracownikom elastyczność, której pragniesz. Zwłaszcza w czasach rosnącej liczby biur domowych ważne jest, aby wdrożenie w Twojej firmie było indywidualne i dopasowane do potrzeb. Koszty Nuance Dragon Legal Group są więc stosunkowo niskie, aby trwale przyspieszyć i kompleksowo zoptymalizować własną pracę.

Praktyczne treści w codziennej pracy

Nawet w najnowszej wersji Nuance Dragon Legal Group wprowadzono wiele ulepszeń, które mogą uprościć dokumentację. Dotyczy to na przykład rozpoznawania mowy, które dzięki nowemu podejściu jeszcze łatwiej radzi sobie z tym, co się mówi. Pozwala to uniknąć irytujących błędów i nieścisłości. Dlatego zawsze powinieneś pamiętać o następujących zaletach:

 • Nowoczesne polecenia głosowe Szybkie i przede wszystkim łatwe do nagrywania polecenia głosowe sprawiają, że praca z Nuance Dragon Legal Group jest wyraźnie łatwiejsza. Zintegrowane interfejsy umożliwiają nawet nagrywanie w podróży, które jest dostępne dla pracowników biura już po kilku sekundach. Pozwala to na jak najszybsze reagowanie na nowe wnioski i zapytania.
 • Optymalna automatyzacja Rutyny są często irytującymi towarzyszami w firmie, ale mimo to muszą być wykonywane. Jednak dzięki Nuance Dragon Legal Group przepływy pracy można kompleksowo zautomatyzować za pomocą poleceń głosowych i udostępnić je dodatkowym odbiorcom. Na przykład, można zintegrować dodatkowe klauzule dla ważnych dokumentów bez konieczności wprowadzania ich całkowicie od nowa.
 • Prosta dokumentacja Wiele ważnych notatek i wskazówek nie pozostaje długo aktualnych w firmach. Jednak rozwiązania takie jak Nuance Dragon Legal Group pomagają dokumentować ważne aspekty i mieć je pod ręką nawet po kilku dniach lub tygodniach. Wydajność i niezawodność są tu czynnikami decydującymi o połączeniu efektywności z dobrymi wynikami.
 • Włączanie słownictwa technicznego W dyktowanych dokumentach wielu przedsiębiorców stara się używać prostego języka. Ryzyko nieprawidłowego rozpoznania jest po prostu zbyt duże. Jednak dzięki użyciu Nuance Dragon Legal Group nie trzeba już tego robić. Specjalistyczne słownictwo z dziedziny podatków i prawa jest już zaimplementowane i sprzyja sprawnej pracy.

Kompleksowe wsparcie w przypadku ewentualnych błędów

Jeśli podczas korzystania z Nuance Dragon Legal Group pojawią się jakiekolwiek pytania lub nieścisłości, można je jak najszybciej wyjaśnić za pośrednictwem pomocy technicznej. Umożliwia to idealną koordynację, nie pozostawiając użytkownika na długo samego w przypadku pojawienia się problemów. Dla nowoczesnych firm poszukujących rozszerzenia transkrypcji mowy, Nuance Dragon Legal Group oferuje szybkie, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania w zakresie wsparcia.

Większa produktywność, ergonomia i oszczędność czasu

W celu zwiększenia produktywności, oprogramowanie Nuance Dragon Legal Group jest właściwym produktem ze względu na swoje liczne funkcje i zastosowania. Dzięki licencji ilościowej możesz wyposażyć każdego członka swojego zespołu i polegać na doskonale dopasowanym połączeniu w przyszłości. Mówiąc, oszczędzasz niezbędny czas i korzystasz z płynnie nagranych tekstów, które można dalej przetwarzać na miejscu w firmie lub w biurze. Z ergonomicznego punktu widzenia, dzięki wielu praktycznym funkcjom Nuance Dragon Legal Group jesteś po bezpiecznej stronie. Ciągłe używanie klawiatury i myszy powoduje frustrację, a z czasem nawet ból fizyczny u wielu pracowników. Przyjemne i oszczędzające czas dyktowanie sprawia, że praca w ten sposób jest bardziej pozytywna dla obu stron.

Kup Nuance Dragon Legal Group teraz i bądź technicznie najlepszy

Jeśli sam chcesz korzystać z indywidualnie użytecznego i nowoczesnego oprogramowania, Nuance Dragon Legal Group jest najlepszym wyborem. Szczególnie w obszarach o skomplikowanym słownictwie, aplikacja zapewnia niezbędną prostotę i pomaga we wszystkich praktycznych zadaniach. Dzięki niezwykle precyzyjnemu rozpoznawaniu mowy możesz łatwo zwiększyć swoją efektywność. Zachęcamy do zakupu oprogramowania Nuance Dragon Legal Group bezpośrednio u nas i zwiększenia swojej produktywności. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie w zakresie automatyzacji w Państwa firmie.

Ważne pytania

Dlaczego oprogramowanie Nuance Dragon Legal Group jest tak praktyczne?

Nuance Dragon Legal Group jest uosobieniem efektywności, wartości i prostoty. To sprawia, że jest to popularny wybór dla wielu firm, które wykonują żmudną dokumentację na głos. Transkrypcja staje się w ten sposób narzędziem z wyboru.

Dla kogo szczególnie przeznaczony jest Nuance Dragon Legal Group?

Przede wszystkim osoby decyzyjne w kancelariach prawnych, biurach podatkowych, agencjach i innych dużych firmach powinny rozważyć użycie Nuance Dragon Legal Group. Program oferuje niezbędną do tego oszczędność czasu, aby zmniejszyć koszty i zawsze pracować szybciej.

Jakie funkcje są pomocne w Nuance Dragon Legal Group?

Szczególnie opcja wprowadzania głosowego zapewnia, że podczas pracy nie traci się szybkości. W przypadku tekstów prawnych lub innych skomplikowanych treści pomocne jest także wiele zintegrowanych słowników specjalistycznych. Upraszczają one całą aplikację.

W jaki sposób Nuance Dragon Legal Group prowadzi do zwiększenia produktywności?

Pobranie wersji Nuance Dragon Legal Group dla systemu Windows ułatwia rejestrowanie ważnych faktów i tworzenie tekstów pod względem językowym, gdziekolwiek jesteś. Skutkuje to znacznie szybszym tworzeniem ważnych dokumentów bez potrzeby korzystania z myszy i klawiatury.

Wymagania systemowe

 • Microsoft Windows 10 lub 11
 • Windows Server 2016, 2019, 2022
 • Pamięć RAM: co najmniej 4 GB
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 8 GB
 • Połączenie internetowe umożliwiające pobranie produktu i jego automatyczną aktywację (szybki anonimowy proces)
 • Uwaga: Dyktowanie w elektronicznej dokumentacji medycznej nie jest obsługiwane. Do tego celu należy użyć programu Dragon Medical One.

Uwaga: Dyktowanie w systemach informacyjnych opieki zdrowotnej (elektroniczny rekord zdrowia - ePA) nie jest obsługiwane. Do tego celu należy użyć Dragon Medical Practice Edition.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Legal Group VLA"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany