Infolinia 0800 702813
 

ATTENTION! Przed złożeniem zamówienia proszę
zapoznać się z z naszym opisem produktu!

Nuance Dragon Legal Individual 15, Upgrade

524,42 zł * 680,07 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821167
 • A589G-RD0-15.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN
 • Na całym świecie

Upgrade:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Osoby, które z powodzeniem korzystały z poprzednich wersji Nuance Dragon Legal Individual 15,... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Individual 15, Upgrade"

Infobox ogólny

Uwaga, że jest to infobox ogólny i nie wszystkie wymienione poniżej grupy klientów kwalifikują się do tego produktu. Jedno z wymienionych poniżej oznaczeń musi znaleźć się w tytule produktu

.
 • Upgrade - Odnowienia
  Uprawnieni są posiadacze starszej wersji oprogramowania. Do zamówienia potrzebne są dane licencyjne poprzedniej wersji.
 • Wersja szkolna (EDU, Student & Teacher)
  Kwalifikują się uczniowie, studenci i nauczyciele
 • .
 • Urzędy (GOV)
  Kwalifikują się instytucje państwowe (rząd, urzędy itp.)
 • .

  Odpowiedni dowód należy dostarczyć podczas procesu zakupu w kroku 4 "Sprawdź i zamów" w części "Uwaga". Pliki PDF prosimy przesyłać bezpośrednio e-mailem na adres [email protected] wraz z numerem zamówienia.

  Bez dowodu zamówienie nie może być zrealizowane i zostanie anulowane po 2 tygodniach.

  .

  Osoby, które z powodzeniem korzystały z poprzednich wersji Nuance Dragon Legal Individual 15, przekonają się, że warto dokonać aktualizacji. Liczne funkcje jeszcze bardziej ułatwiają z punktu widzenia użytkownika dalsze zwiększanie wydajności i rozszerzanie produktywności. Zaawansowane rozpoznawanie mowy w aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15 pomoże Ci skutecznie dyktować dokumenty i korzystać z najnowszych trendów w biurze.

  Twoje ulepszenia dla nowej wersji

  Przede wszystkim, w porównaniu do poprzedniej wersji, Nuance Dragon Legal Individual 15 znacznie poprawił szybkość pracy. Dzięki temu konwersja mowy na tekst nie zajmuje już dużo czasu. To, jaką wersję poprzednika posiadasz, jest tutaj całkowicie nieistotne. Obie wersje Dragon Legal 13 i Legal Individual 14 zapewniają możliwość zakupu zniżkowego uaktualnienia Nuance Dragon Legal Individual 15. W ten sposób można bez większych problemów korzystać z pożądanych optymalizacji w pracy. Nie tylko pod względem merytorycznym, ale także w zakresie obsługi, skorzystasz z wielu nowych funkcji i rozwiązań. Dzięki temu masz swoje dokumenty zawsze w zasięgu wzroku i możesz pracować o wiele wygodniej. W nowej wersji znacznie poprawiono również rozpoznawanie, aby jak najlepiej zminimalizować błędy w transmisji. Najnowocześniejsze rozpoznawanie mowy z technologią Deep Learning jest zawsze aktualne.

  Oto korzyści płynące z aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15

  Oprócz wielu korzyści, które zostały już wymienione, można oczekiwać znacznie więcej dzięki aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15. Należy do nich m.in. ulepszona transkrypcja, która ułatwia tworzenie wielu profili. Pozwala to na znacznie większą precyzję, zwłaszcza przy profesjonalnym wykorzystaniu oprogramowania w firmie.

  Ponadto, dzięki aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15 Upgrade, możesz liczyć na następujące korzyści:

  • Dostępność inteligentnego mechanizmu rozpoznawania mowy
  • Dostępność na wszystkich urządzeniach
  • Mobilny dostęp do oprogramowania z dowolnego miejsca
  • Łatwe łączenie z dodatkowymi danymi w chmurze
  • Bezpieczne użytkowanie przez osoby trzecie dzięki wielu profilom
  • 99% dokładności dla każdej transkrypcji

  Nawet lokalne akcenty i dialekty nie stanowią problemu dzięki wygodnej aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15. To samo dotyczy irytujących odgłosów tła, które również mogą być doskonale odfiltrowane za pomocą tego narzędzia. Dzięki łatwej transkrypcji jesteś przygotowany na codzienne prowadzenie firmy.

  Najnowocześniejsze metody rozpoznawania mowy

  Najnowocześniejsza i stale ulepszana funkcja rozpoznawania mowy jest jedną z najważniejszych cech w tym miejscu, dzięki czemu od samego początku masz dostęp do pożądanych funkcji. W odpowiednim profilu można łatwo zauważyć dodatkowe akcenty i osobliwości językowe oraz wpływać na rozwój mowy. W ten sposób aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 staje się użytecznym rozszerzeniem poprzednich aplikacji w oprogramowaniu. Im częściej będziesz go używać, tym bardziej poprawisz swoje wyniki transkrypcji i tym więcej się nauczysz. Jeśli chcesz później wprowadzić zmiany w przepisanej treści, możesz to zrobić bez problemu. W tym celu w aplikacji można wygodnie przeglądać i korygować odpowiednie teksty. Dzięki aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15 wprowadzanie głosowe staje się jeszcze bardziej efektywne.

  Idealny do stosowania z szeroką gamą urządzeń

  W przypadku, gdy chcesz podłączyć urządzenie w biurze, tablet lub smartfon oprócz komputera domowego, możesz to zrobić bez żadnych trudności. Aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 zapewnia niezbędne interfejsy do podłączenia wielu urządzeń z wieloma profilami i wspólnej pracy nad transkrypcją. Jest to szczególnie ważne w dużych firmach, aby wspólnie znaleźć błędy i poprawić jakość tekstu. Żądane urządzenia dodatkowe można określić bezpośrednio w odpowiednich ustawieniach.

  Mobilność i wydajność w codziennej pracy

  Dzięki połączeniu aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15 z wieloma urządzeniami, ułatwiasz sobie pracę mobilną, a przede wszystkim elastyczną. Dotyczy to również notatek robionych naprędce w pociągu lub w drodze do pracy. W ten sposób można w krótkim czasie zarejestrować nowe pomysły i zrealizować je w późniejszym czasie - i to wszystko bez dodatkowego dyktafonu lub rozbudowanego sprzętu. W połączeniu z funkcją chmury możesz uzyskać dostęp do potrzebnych postępów, gdziekolwiek jesteś, i udostępniać swoje wyniki innym współpracownikom. W ten sposób aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 znacznie ułatwi tworzenie dokumentów bez użycia myszy i klawiatury, a także zauważalnie usprawni wprowadzanie danych głosowych. Na tej podstawie chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich licencji dla bezproblemowej aplikacji.

  Uaktualnij teraz i uzyskaj nowe funkcje!

  Jeżeli użytkownik zdecyduje się na samodzielne uaktualnienie programu Nuance Dragon Legal Individual 15, może w prosty sposób zaktualizować istniejącą wersję. Liczne nowe funkcje, takie jak ulepszone menu Opcje i zoptymalizowana obsługa przeglądarki, sprawią, że codzienne użytkowanie będzie jeszcze wygodniejsze. Należy pamiętać o podaniu numeru seryjnego poprzedniej wersji podczas procesu zakupu, aby umożliwić zakup aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15. Zapraszamy również do kontaktu mailowego na adres [email protected] w sprawie zakupu. W tym momencie z przyjemnością pomożemy Ci zoptymalizować rozpoznawanie mowy w codziennej pracy.

  Ważne pytania

  Kto kwalifikuje się do uaktualnienia Nuance Dragon Legal Individual 15?

  Jeśli korzystali już Państwo z jednej z poprzednich wersji, aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 zapewni Państwu dostęp do wszystkich nowych treści i ulepszeń. Dotyczy to nie tylko licencji indywidualnych, ale także wersji szkolnych, rządowych i wielu innych.

  Jaka jest korzyść z aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15?

  Aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 zawiera najnowsze udoskonalenia zapewniające jeszcze dokładniejsze rozpoznawanie mowy. Dodatkowo, interfejs został znacznie uproszczony, aby uczynić go jeszcze wygodniejszym w użyciu. Tak więc aktualizacja jest warta tego dla każdego.

  Jak wypada aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 w porównaniu do poprzednich wersji?

  W porównaniu do poprzednich wersji, aktualizacja Nuance Dragon Legal Individual 15 po raz kolejny znacząco poprawiła dokładność transkrypcji. Ponadto usprawniono interfejs użytkownika i zoptymalizowano go do pracy z przeglądarką.

  Która wersja jest potrzebna do aktualizacji Nuance Dragon Legal Individual 15?

  Aby zakupić uaktualnienie Nuance Dragon Legal Individual 15, należy posiadać wersję Dragon Legal 13 lub Legal Individual 14. Następnie możesz przesłać nam dowód zakupu, abyśmy mogli wysłać Ci nową licencję po obniżonej cenie bez konieczności dokonywania nowego zakupu.

   

  DANE TECHNICZNE

  Opis produktu Dragon Legal Individual (v. 15) - Licencja - Uaktualnienie
  Typ produktu Licencja
  Kategoria Aplikacje biurowe - rozpoznawanie mowy
  Wersja 15
  Liczba licencji 1 użytkownik
  Szczegóły licencji ESD
  Platforma Windows
  Język Angielski,Niemiecki
  Środki dostawy Pobierz


  W zestawie:

  • Oryginalny klucz licencji Nuance Dragon NaturallySpeaking Legal Individual 15 Upgrade Download Niemiecki, Angielski
  • Języki: Niemiecki
  • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie
  • Faktura z VAT
  • Instrukcje ułatwiające montaż

   

  Prawne:
  Z prawomocnym Uteil Sądu Federalnego z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naruszamy naszą ofertą żadnych praw osób trzecich & tym samym nie naruszamy żadnych zasad, z oprogramowania jest licencjonowanie jednego użytkownika z przejęcia umowy objętości, rejestracja do ID nie jest zatem możliwe. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, aktualizacje, uaktualnienia, jak również rejestracja nie są możliwe.

  Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
  Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
  Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
  PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
  Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
  Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
  Polityka cenowa więcej

  Jak kształtują się nasze ceny?

  Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

  Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

  Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

  Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
  Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Legal Individual 15, Upgrade"
  27 paź 2020

  Sehr gut!

  Artikel wie beschrieben keine Probleme bei der Installation.
  Günstig gerne wieder. Dank Download keine lange Wartezeit,
  Programm sofort einsetzbar.
  Vorbehaltlos zu Empfehlen.

  Napisz recenzję
  Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
  Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

  Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

  Ostatnio oglądany