Infolinia 0800 702813
 

PhotoZoom Pro 8 Win/Mac, Pobierz

680,07 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820646
 • 4019631707987
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Opis Program PhotoZoom Pro 8 nie tylko tworzy większe obrazy niż jakiekolwiek inne... więcej

Informacje o produkcie "PhotoZoom Pro 8 Win/Mac, Pobierz"

Opis

Program PhotoZoom Pro 8 nie tylko tworzy większe obrazy niż jakiekolwiek inne oprogramowanie (do 1 mln x 1 mln pikseli), ale także zapewnia wyższą jakość wyników. Program PhotoZoom Pro 8 jest wyposażony w S-Spline Max, nagradzaną technologię zmiany rozmiaru obrazu, która zachowuje czyste krawędzie, ostrość i drobne szczegóły.

Nawet szumy obrazu i skompresowane oryginały mogą być z powodzeniem powiększane. Zazwyczaj szumy i artefakty związane z kompresją JPEG stają się alarmująco widoczne podczas powiększenia, ale program PhotoZoom Pro 8 zapewnia narzędzie do eliminacji tych zniekształceń. Będziesz zaskoczony ilością szczegółów, które PhotoZoom Pro może wydobyć na światło dzienne.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i posiada wiele wstępnie zdefiniowanych ustawień. Ustawienia te można nadal regulować ręcznie. Możesz również tworzyć własne szablony do zmiany rozmiaru. Następnie jednym kliknięciem wybierz swoje ulubione kombinacje szablonów dla metod zmiany rozmiaru obrazu i ustawień rozmiaru. Jeśli często używasz tych samych ustawień, szablony do zmiany rozmiaru pomogą Ci zoptymalizować przepływ pracy.

Duże ilości obrazów mogą być powiększane w jednej operacji poprzez przetwarzanie wsadowe. Obsługa wielu procesorów, obsługa 64-bitowa i nowa akceleracja GPU w programie PhotoZoom Pro zapewniają szybszy czas przetwarzania.

ekran1ekran5
ekran6ekran8
Co nowego?


NOWOŚĆ!Wysokiej jakości powiększenie i redukcja obrazu dzięki nowej technologii optymalizacji zdjęć "Reveal fine details".

NOWOŚĆ!Idealny do poprawy jakości zdjęć (nawet jeśli nie chcesz zmieniać rozmiaru)

NOWOŚĆ!Zoptymalizowane ustawienia dla różnych typów zdjęć i grafiki

NOWOŚĆ!Nowe, wydajne opcje przetwarzania wsadowego

NOWOŚĆ!Szybszy podgląd obrazu

NOWOŚĆ!Ulepszona obsługa plików surowych

NOWOŚĆ!Samodzielna aplikacja otwiera teraz również obrazy EXR (wtyczka jest już obsługiwana EXR).

Funkcje

Optymalizuj zdjęcia

Za pomocą programu PhotoZoom Pro można automatycznie optymalizować ostrość, kontrast i wielkość obrazu nawet przy dużej liczbie zdjęć. Nieostre maski mogą być idealnie dopasowane z podglądem obrazu w czasie rzeczywistym, aby uzyskać doskonałe rezultaty.

Edycja obrazów

Do symulacji obrazów analogowych Photozoom Pro oferuje łatwą w użyciu funkcję odtwarzania dokładnie pożądanego "ziarna kliszy" i włączania go do wydruków. Dlatego też PhotoZoom to nie tylko narzędzie do doskonałej jakości powiększeń, ale także najlepszy produkt do kreatywnej edycji obrazów.

PhotoZoom: specjalista w zakresie zmniejszania rozmiarów zdjęć

Problem profesjonalnej miniaturyzacji, szczególnie w zakresie przygotowania obrazu do prezentacji w Internecie, jest niedoceniany. Po każdej redukcji konieczny jest indywidualny proces ponownego ostrzenia, w przeciwnym razie zdjęcia wydają się matowe, nieostre, po prostu nie idealne. PhotoZoom 8 jest również specjalistą od redukcji, specjalna procedura jest zintegrowana w programie. Ty też tu pracujesz z profesjonalistą!

Powiększaj swoje zdjęcia bez utraty jakości

Obraz z kamery o rozdzielczości 10 megapikseli po wydrukowaniu daje możliwy do zaakceptowania tylko obraz w formacie A4. Jeśli chcesz przenieść swoje wspomnienia z wakacji do rozmiaru plakatu, potrzebujesz PhotoZoom!

Technologia S-Spline w PhotoZoom

Z PhotoZoom Pro, możesz powiększać prawie bez ograniczeń! PhotoZoom oblicza do 1.000.000 x 1.000.000 pikseli, co odpowiada długości krawędzi ponad 80 metrów! I to bez znaczącej utraty jakości, dzięki S-Spline! Technologia S-spline oferuje znacznie więcej: krawędzie pozostają ostre, struktury są zachowane. Oprogramowanie inteligentnie oblicza brakujące informacje realistycznie, co skutkuje idealnym powiększeniem.

Indywidualnie jako samodzielna aplikacja lub praktycznie jako wtyczka do Photoshopa

PhotoZoom Pro oferuje łatwy do zrozumienia interfejs. Kroki przetwarzania są wyświetlane na żywo w czasie rzeczywistym w dużym oknie podglądu. Oprogramowanie może być zintegrowane jako wtyczka do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Corel Paint Shop Pro i Corel Photo-Paint lub używane jako samodzielna aplikacja dla systemów Mac OS i Windows, a teraz obsługuje systemy wieloprocesorowe.

Czego potrzebują profesjonaliści

PhotoZoom oferuje pełną obsługę przestrzeni barwnych takich jak RBG, CMYK, grayscale i Lab, a także metadanych typu EXIF, IPTC, XMP i profili ICC. Ponadto program PhotoZoom Pro obsługuje warstwy, 16 bitów/kanał (w tym surowy) i 32 bity/kanał (HDR) oraz, co nie mniej ważne, szeroką gamę formatów obrazu.

Mocne strony
 • Idealny do powiększenia odpowiednika lub osoby
>>>

 • Idealny dla Zdjęcia wykonane na odległość
>>>

 • Idealny dlawasze portrety
>>>

 • Nie potrzeba drogiego sprzętu fotograficznego
Usługi
 • Najnowsze algorytmy interpolacji S-Spline
 • Lepsza jakość powiększeń i redukcji obrazu
 • Różne ustawienia dla różnych typów obrazów
 • Zaawansowane narzędzia dostrajania: tworzenie własnych ustawień i zmiana rozmiaru szablonów
 • Redukcja artefaktów kompresji (JPEG) i szumów obrazu z oryginałów niższej jakości
 • Przetwarzanie wsadowe
 • Obsługa wielu procesorów i akceleracja GPU
 • Mocne przycinanie
 • Działa jako samodzielna aplikacja
 • Działa jako wtyczka do programów Adobe® Photoshop®, Adobe® Photoshop® Elements, Corel® PHOTO-PAINT i Corel® PaintShop Pro.
 • Pełna integracja z Adobe Lightroom
 • Ekstremalne powiększenia: do 1 miliona x 1 milion pikseli!
 • Szerokie wsparcie dla wysokiej jakości obrazów
 • Oddzielny podgląd obrazu: Porównaj różne metody zmiany rozmiaru na pierwszy rzut oka
Wymagania systemowe
Wersja 8
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.14 Mojave
 • Procesor zgodny z urządzeniami firmy Intel lub AMD
 • 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "PhotoZoom Pro 8 Win/Mac, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany