Infolinia +49 3221 2292585
 

Readiris Corporate 16

858,75 PLN * 899,48 PLN * (4,53% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820816
 • 459476
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Readiris Corporate 16 dla Windows Przekształć dokumenty papierowe w tekst cyfrowy!... więcej

Informacje o produkcie "Readiris Corporate 16"

Readiris Corporate 16 dla Windows

Przekształć dokumenty papierowe w tekst cyfrowy!

Oprogramowanie OCR, które konwertuje pliki PDF, obrazy i dokumenty na edytowalne pliki tekstowe!

MAC

 • Konwersja plików PDF
 • Konwersja obrazów
 • Tworzenie indeksowanych plików PDF
 • Kompatybilny z dowolnym skanerem
 • NOWA wersja modułu detekcji
 • NOWOŚĆ! możliwość konwersji plików Word, Excel i PowerPoint do indeksowanych plików PDF
 • NOWOŚĆ! Konwersja dokumentów poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy
 • NOWY interfejs użytkownika
Readiris Corporate 16 to pakiet oprogramowania do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), który umożliwia konwertowanie obrazów, plików PDF lub zeskanowanych dokumentów na w pełni edytowalne pliki tekstowe. Dzięki mocy i precyzji modułu rozpoznawania Readiris Corporate 16 pobiera z dokumentów tekst z dużą dokładnością, zachowując jednocześnie układ oryginalnego pliku.

Funkcje

Wiele możliwych konwersji!

Konwersja plików PDF :

Readiris Corporate 16 konwertuje pliki PDF na Word, Excel, tekst, a nawet w pełni edytowalne, indeksowane pliki PDF, zachowując przy tym oryginalny układ.

Lista formatów wyjściowych: PDF, DOCX, XLSX, ODT, ePub, Audio, RTF, HTML, TXT, TIFF, JPEG, PNG

Konwersja obrazów

Readiris Corporate 16 jest kompatybilny z wieloma formatami obrazu i wyodrębnia tekst zawarty w obrazie, który następnie jest konwertowany na tekst cyfrowy, który może być edytowany przez wiele programów do edycji tekstu: Word, Excel, Notatnik itp.

Lista kompatybilnych formatów obrazów: JPG, GIF, PSD, PNG, TIFF, BMP

Lista formatów wyjściowych: PDF, DOCX, XLSX, ODT, ePub, Audio, RTF, HTML, TXT, TIFF, JPEG, PNG

Konwersja ze skanera
W przypadku posiadania skanera Readiris Corporate 16 może z łatwością kontrolować skanowanie i konwersję dokumentów papierowych. Pozwala to na zeskanowanie dokumentu i wyodrębnienie zawartego w nim tekstu, tak aby można było go edytować lub łatwo przeszukiwać jego zawartość.
Kompatybilne typy skanerów: TWAIN
Lista formatów wyjściowych: PDF, DOCX, XLSX, ODT, ePub, Audio, RTF, HTML, TXT, TIFF, JPEG, PNG
Konwersja na ponad 130 języków
Readiris Corporate 16 to wiodące oprogramowanie OCR do rozpoznawania języka. W odróżnieniu od innych aplikacji OCR dostępnych na rynku, Readiris Corporate korzysta z 16 zastrzeżonych słowników w ponad 130 językach, w tym łacinie, językach azjatyckich, arabskim i hebrajskim.

Narzędzia do modyfikacji plików PDF

Tworzenie indeksowanych plików PDF

Format ten jest identyczny z oryginalnym plikiem PDF, z tym że dodawana jest dodatkowa warstwa z indeksowanym tekstem. Pozwala to na łatwe wyszukiwanie informacji w jednym dokumencie lub dużej liczbie zarchiwizowanych dokumentów.

Ochrona plików PDF za pomocą hasła

Dzięki Readiris Corporate 16 pliki PDF można łatwo chronić bezpiecznym hasłem, dzięki czemu nie będzie można ich kopiować, edytować, drukować ani nawet wyodrębniać z nich tekstu.

Dodawanie, usuwanie, porządkowanie stron w plikach PDF

Korzystając z modułu obsługi stron w interfejsie Readiris 16, można dodawać strony do dokumentów PDF, usuwać je lub porządkować.

Łączenie wielu plików PDF

Za pomocą narzędzia PDF Merge można łączyć wiele plików PDF, a nawet wiele plików o różnych formatach (PDF, obraz, Word, Excel lub PowerPoint) w jeden plik. Następnie można łatwo modyfikować strony i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie format eksportu (PDF, DOCX, XLSX, ODT, ePub, Audio, RTF, HTML, TXT, TIFF, JPEG, PNG).

Inne główne punkty programu

Kompatybilny z dowolnym skanerem

ReadirisKorporacyjny 16posiada moduł skanowania ze sterownikiem dla wszystkich skanerów TWAIN bez konieczności stosowania zewnętrznego oprogramowania. Moduł ten pozwala na importowanie dokumentów do Readiris 16 i zapewnia ich optymalizację pod kątem archiwizacji, udostępniania lub edycji.

Tworzenie eBooków (ePub)

Narzędzie do tworzenia eBooków w Readiris 16 umożliwia łatwą konwersję dowolnego pliku PDF, obrazu, programu Word lub PowerPoint, a także zeskanowanych dokumentów, na plik ePub zgodny z większością programów do czytania eReaderów lub eBooków.

Przechowywanie dokumentów w chmurze

Readiris Corporate 16 umożliwia łatwe eksportowanie wszystkich przekonwertowanych dokumentów do wybranej usługi w chmurze, dzięki czemu masz do nich dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Lista kompatybilnych usług: Dropbox, Google Drive, OneDrive, Evernote, Box, SharePoint, a więc

Konwersja dokumentów do plików audio

Readiris Corporate 16 konwertuje obrazy, pliki PDF lub zeskanowane dokumenty na pliki audio, których można słuchać za pomocą odtwarzacza audio. Ta unikalna funkcja pozwala na odsłuchanie dowolnego tekstu - nawet gdy jesteś w ruchu.

Korekta perspektywy zdjęć

Dzięki nowemu modułowi korekcji perspektywy można automatycznie skorygować zdjęcie zrobione smartfonem lub aparatem od góry. Poprawiony dokument może być następnie przetwarzany z większą dokładnością przez moduł konwersji.

Poprawa jakości dokumentów

Readiris Corporate 16 zawiera kilka modułów optymalizacji obrazu, zapewniających dobre wyniki konwersji dokumentów. Optymalizacja ta jest wykonywana automatycznie przez oprogramowanie, ale można ją również wykonać ręcznie za pomocą narzędzi optymalizacyjnych. Za pomocą tych narzędzi można dostosować kontrast, jasność, wyrównanie, a także ostrość dokumentów przed ich konwersją.

edycja dokumentów

Edytor tekstu w Readiris Corporate 16 umożliwia edycję tekstu w dokumentach przed ich wyeksportowaniem. Ta funkcja jest bardzo przydatna, jeśli chcesz sprawdzić zawartość.

Zaawansowane opcje do zastosowań profesjonalnych

Przetwarzanie partii dokumentów

Przetwarzanie dużych ilości dokumentów z dużą prędkością za pomocą przetwarzania wsadowego Readiris Corporate 16. Funkcja ta skraca czas przetwarzania dokumentów poprzez współdzielenie zadań za pomocą wielordzeniowego obiegu dokumentów. Readiris Corporate 16 jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności przetwarzania dużych, kilkustronicowych dokumentów.

Automatyczne dzielenie plików

Skanowanie wielu dokumentów w jednej sesji może być żmudne, jeśli musisz skanować je wszystkie jednocześnie. Readiris Corporate 16 może pomóc w tej sytuacji i zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ jest wyposażony w technologię automatycznego rozdzielania dokumentów. Po prostu umieść stronę z kodem kreskowym lub pustą stronę pomiędzy dokumentami, aby oprogramowanie mogło używać ich jako separatorów.

Indeksowanie dokumentów

Jeżeli posiadasz system zarządzania dokumentami wykorzystujący pola indeksowe, możesz za pomocą Readiris Corporate 16 wypełnić je bezpośrednio za pomocą funkcji OCR lub zażądać pliku indeksowego XML zawierającego szczegółowe informacje o przetwarzanym dokumencie i zaimportować go do własnego systemu zarządzania dokumentami.

Tworzenie monitorowanych folderów

Readiris Corporate 16 może monitorować określone foldery znajdujące się na komputerze lokalnym, w sieci lub na serwerze FTP. Jeśli dokument zostanie umieszczony w tym folderze ręcznie lub za pomocą skanera sieciowego, takiego jak drukarka all-in-one, zostanie on przetworzony automatycznie zgodnie z ustawionym wcześniej scenariuszem konwersji. W zależności od wybranego folderu, do przetwarzanych dokumentów można przypisać różne lokalizacje, formaty lub parametry wyjściowe.

Synchronizuj z SharePointem, Therefore lub FTP

Przetwarzaj dokumenty bezpośrednio w folderze sieciowym poprzez połączenie FTP lub eksportuj je do systemu zarządzania dokumentami (DMS) w firmowym intranecie, np. SharePoint® lub Therefore™, wykorzystując zintegrowane złącza DMS.

Sterowanie profesjonalnym skanerem

Dla małych i średnich przedsiębiorstw korzystających z wielostronicowych skanerów, drukarek wielofunkcyjnych lub profesjonalnych skanerów Readiris Corporate 16 to idealne rozwiązanie do zarządzania przetwarzaniem przychodzących dokumentów. Zintegrowany moduł skanowania może być intuicyjnie połączony z dowolnym urządzeniem i oferuje szeroką gamę profesjonalnych narzędzi do skanowania.

Podpisz cyfrowo pliki PDF

Pliki PDF generowane za pomocą Readiris Corporate 16 mogą być chronione hasłem. Można zdefiniować jedno hasło do otwierania dokumentów, a drugie do ograniczania zmian w dokumentach.

NOWOŚĆ w wersji 16!
 • Nowa wersja modułu detekcji
 • Możliwość konwersji plików Word, Excel i PowerPoint do indeksowanych plików PDF
 • Konwersja dokumentów poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy
 • Nowy interfejs użytkownika
 • Wyświetlanie jakości importowanych dokumentów
 • Ulepszone narzędzie do obsługi stron w dokumencie
 • Automatyczne rozpoznawanie skanerów I.R.I.S.
 • Nowa wersja modułu wstępnego przetwarzania obrazu
 • Ulepszony moduł do korekty perspektywy
Wymagania systemowe
Wersja 16
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

- Procesor 1 GHz lub wyższy

- 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)

- 400 MB wolnego miejsca na dysku twardym

- Połączenie internetowe do pobierania i aktywacji oprogramowania

Wymagania systemowe
Wersja 16
System operacyjny Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra

- Komputer Mac® z procesorem Intel®

- Co najmniej 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym

- Połączenie internetowe do jednorazowej aktywacji

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Readiris Corporate 16"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Ich bin mit dem Kauf in diesen Shop sehr zufrieden.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany