Infolinia 0800 702813
 
Sequoia 15

Sequoia 15

13788,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821250
 • 4017218586888
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Magix Sequoia 15 - wybór inżynierów! Ten wysokiej rozdzielczości DAW jest jednym z... więcej

Informacje o produkcie "Sequoia 15"

Magix Sequoia 15 - wybór inżynierów!Ten wysokiej rozdzielczości DAW jest jednym z wiodących na świecie rozwiązań w zakresie inżynierii dźwięku, transmisji i masteringu. Wersja 15 zawiera imponujące nowe możliwości dźwięku przestrzennego (3D surround; do 32 kanałów), kontrolery AVID Eucon S6 oraz zaawansowane funkcje, które umożliwiają produkcję dźwięku na najwyższym poziomie jakości. Specjalnie dostosowana do potrzeb profesjonalnych użytkowników, Sequoia 15 stanowi kolejny kamień milowy w dziedzinie produkcji audio, masteringu i nadawania.

Nowa wersja oferuje wszechstronne funkcje głośności zgodne z EBU R128, obszerne usprawnienia w zakresie zarządzania wtyczkami, automatyzacji ścieżek i eksportu do wielu formatów, a także zoptymalizowaną elastyczność, wydajność i efektywność dzięki wielu dodatkowym funkcjom. Edycja multisynchroniczna znacznie przyspiesza proces edycji dla złożonych projektów z dużą ilością ścieżek i ujęć. Sequoia 15 zachwyca imponującymi pluginami, precyzyjnie dostrojonymi przepływami pracy dla zdefiniowanych przez użytkownika klipów i edycji obiektowej oraz funkcjami masteringu standardów branżowych.

Sequoia spełnia najwyższe wymagania jakościowe w zakresie nagrywania, miksowania i masteringu, jak również nadawania i produkcji muzyki wirtualnej. Specjalnie dostosowana do potrzeb profesjonalnych użytkowników, Sequoia 15 wyznacza kolejny kamień milowy w dziedzinie profesjonalnego audio i oferuje szeroki wachlarz nowych funkcji dla dźwięku wielokanałowego i przestrzennego, automatyzacji przetwarzania, obsługi wtyczek i innych obszarów, a także ulepszonej integracji AVID Eucon S6.

mistrzostwo.

Jako inżynierowie masteringu łączymy precyzję, wydajność i kreatywne rzemiosło z niezwykłymi pomysłami. Dlatego Sequoia jest prawdziwą ikoną, jeśli chodzi o mastering. Dzięki unikalnemu edytorowi obiektów, szczegółowym miernikom faz i szczytów, wysokiej jakości wtyczkom i natywnemu odtwarzaniu dźwięku, oprogramowanie spełnia wszystkie profesjonalne wymagania.

Produkcja audio.

Sukces złożonej produkcji audio zależy od każdego szczegółu i niuansu. Mając to na uwadze, opracowaliśmy funkcje umożliwiające edycję od źródła do celu oraz edycję wielosynchroniczną. Pozwala to na połączenie różnych nagrań koncertowych w jedną całość w krótkim czasie.

Transmisja.

Czas jest kluczowym czynnikiem w nadawaniu. Z tego powodu Sequoia oferuje bezpośrednie połączenie z nadawanymi systemami CMS i automatyki. Dzięki potężnemu silnikowi audio, możesz edytować materiał podczas nagrywania na żywo i wysyłać go do stacji z niewielkim opóźnieniem.

postprodukcja.

Sequoia jest stała w ciągle zmieniającym się przemyśle. Wynika to po części z wysokiej stabilności i niezawodności oprogramowania, a po części z bliskiej współpracy naszego zespołu rozwojowego ze studiami nagraniowymi, stacjami telewizyjnymi i radiowymi. Jesteśmy dobrze zorientowani w tych powiązaniach z przemysłem - możemy więc skupić się na rozwijaniu i wprowadzaniu na rynek funkcji, które są rzeczywiście potrzebne w postprodukcji.


Funkcje.

Edycja 3D w trybie przestrzennymŚcieżki automatykiWieloformatowy eksportWtyczka do przeglądarki32 wsparcie CPUMIDI funkcje edycjiZrównoważona

kompatybilność z Avid Pro Tools | kontrolery
S6Połączenie
pośrednie
do baz danych i systemów automatyki emisyjnejImport/eksport
ISRC do emisji fali-FilesAutomatic
ducking and cue modeSource-Target cut
and multisynchronous cutExtended
crossfade editorMP3/AAC preview pluginCD/DVD mastering

and DDP import/exportPOWs
- ditheringBatch processing
for monitoring foldersReal
peak measurementSwitch
between EBU R128 and ITU-R BS.1771 Pomiar głośności w locieEfektywne
opcje dokowaniaVCA

faderObróbkazorientowana na obiekt

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Sequoia 15"
3 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany