Infolinia 0800 702813
 
Stellar Converter for Groupwise

Stellar Converter for Groupwise

907,29 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822201
 • 1 Rok
 • EN
 • Na Całym Świecie

Segment działalności

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Converter for GroupWise to potężne oprogramowanie do wyodrębniania e-maili, załączników,... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Converter for Groupwise"

Stellar Converter for GroupWise to potężne oprogramowanie do wyodrębniania e-maili, załączników, kontaktów z książki adresowej GroupWise, dokumentów, kalendarzy, terminów, zadań, przypomnień i notatek samoprzylepnych ze skrzynki pocztowej GroupWise do formatu Outlook PST & MSG, EML, RTF, PDF, HTML. Obsługuje GroupWise 2018, 2014, 2012, 8.0, 7.0, 6.5 i 6.0

 • Konwersja poczty GroupWise na Outlook PST z bezpłatnym podglądem
 • Konwertuje elementy skrzynki pocztowej w trybie online, zdalnym, buforowania i archiwizacji
 •  Możliwość eksportowania skrzynek pocztowych GroupWise bezpośrednio do Office 365  Tylko dla techników

Kiedy powinieneś używać Stellar Converter for GroupWise?

Czy chcesz przenieść GroupWise do Outlooka?
Migracja z GroupWise do Outlooka wiąże się z pewnymi wyzwaniami, takimi jak zachowanie bezpieczeństwa danych, utrzymanie hierarchii folderów itp. Stellar Converter for GroupWise pokonuje wszystkie te wyzwania i umożliwia konwersję skrzynek pocztowych GroupWise do plików PST bez większego wysiłku. Obsługuje prawie wszystkie wersje GroupWise i konwertuje skrzynki pocztowe w różnych trybach - Online, Zdalnie, Buforowanie i Archiwum.

Czy musisz wyeksportować skrzynki pocztowe GroupWise do Office 365?
Dzięki konwerterowi GroupWise na PST możesz w prosty sposób przenieść wszystkie skrzynki pocztowe GroupWise bezpośrednio na odpowiadające im konta Office 365. Foldery zachowują swoją oryginalną strukturę w Office 365 i możesz od razu przystąpić do pracy. Oprogramowanie zapewnia także pełną integralność danych podczas migracji.

Czy chcesz zapisywać wiadomości e-mail z GroupWise w formacie PDF lub HTML?
Czasami potrzebujesz zapisać wiadomości e-mail z GroupWise w popularnych formatach, takich jak HTML i PDF, aby podzielić się nimi z kolegami z zespołu, stworzyć prezentacje Office, zarchiwizować itp. Dzięki Stellar Converter for GroupWise możesz łatwo zapisać dużą liczbę wiadomości e-mail w formacie PDF, HTML i innych. Możesz także użyć zaawansowanych filtrów do selektywnej konwersji.

Cechy Stellar Converter for Groupwise

Konwersja GroupWise do PST
Program umożliwia szybką i łatwą konwersję skrzynek pocztowych GroupWise do PST programu Outlook. Wyodrębnia wszystkie dane ze skrzynki pocztowej GroupWise, w tym e-maile, załączniki, kontakty z książki adresowej GroupWise, dokumenty, kalendarze, terminy, zadania, przypomnienia i notatki samoprzylepne, i zapisuje je w pliku PST.

Podgląd elementów skrzynki po zeskanowaniu
To narzędzie GroupWise to PST pokazuje podgląd każdego elementu w przekonwertowanych skrzynkach GroupWise. Po zakończeniu skanowania w lewym panelu zostanie wyświetlona struktura drzewa pokazująca przekonwertowane elementy i foldery w wybranych skrzynkach pocztowych. Możesz wybrać elementy, których podgląd chcesz wyświetlić, z drzewa elementów.

Wiele trybów konwersji danychskrzynki
Program może konwertować skrzynki pocztowe GroupWise na Outlook PST w trybie online, zdalnym, pamięci podręcznej i archiwum. Konwersja w trybie online służy do wydobywania danych ze skrzynki pocztowej, gdy jesteś stale połączony z pocztą przez sieć. Konwersja w trybie zdalnym jest używana do wyodrębniania danych skrzynki pocztowej GroupWise zdalnie przez sieć. Tryb buforowania służy do konwersji lokalnej kopii sieciowej skrzynki pocztowej, w tym wiadomości przechowywanych na dysku. Wreszcie konwersja w trybie archiwalnym jest używana do wydobywania danych ze zarchiwizowanych skrzynek.

Opcje przechowywania przekonwertowanych danych GroupWise
Konwerter GroupWise na PST może zapisywać przekonwertowane emaile w formatach EML, MSG, PST, RTF, PDF i HTML. Konwersja skrzynki pocztowej pozwala na zapisywanie pojedynczych wiadomości, elementów skrzynki lub folderów w dowolnym formacie; jedynie kontakty można zapisać w formacie CSV. Program oferuje również opcję zaawansowanego filtrowania, która umożliwia selektywną konwersję elementów wiadomości e-mail. Edycja techniczna programu umożliwia eksportowanie danych skrzynki pocztowej bezpośrednio do Office 365, istniejącego pliku PST lub profilu Outlooka.

Inne wspaniałe cechy Stellar Converter for Groupwise to m.in

Konwersjaarchiwum GroupWise doplikówPST
Stellar Converter for GroupWise konwertuje archiwalne skrzynki pocztowe GroupWise do plików PST programu Outlook. Wystarczy, że podasz ścieżkę dostępu do archiwalnej skrzynki pocztowej, w której przechowywana jest kopia sieciowej skrzynki pocztowej użytkownika wraz z wiadomościami GroupWise i innymi elementami.

Eksportuje Książkę adresową GroupWise do Outlooka
. Program eksportuje Książkę adresową GroupWise do pliku PST, który jest wyświetlany jako lista dystrybucyjna w przekonwertowanym pliku PST. Ta funkcja jest bardzo przydatna przy przenoszeniu ważnych informacji, zwłaszcza kontaktów biznesowych, na nową platformę bez ryzyka ich utraty. W razie potrzeby kontakty mogą być także wybiórczo zapisywane w formacie CSV.

Opcja przeglądania i zapisywania raportu dziennika
. Program zachowuje dziennik konwersji zarówno pojedynczej skrzynki, jak i wielu skrzynek. W tym dzienniku zapisywane są wszystkie czynności wykonywane przez program podczas konwersji poczty. Możesz przejrzeć ten dziennik lub zapisać pełny raport dziennika w wybranym miejscu w systemie.

Zaawansowanefiltry doselektywnej konwersji
Narzędzie GroupWise to PST udostępnia zaawansowane filtry do konwersji i zapisywania określonych skrzynek pocztowych i ich elementów, co zwiększa wydajność procesu konwersji z GroupWise do Outlooka lub innych dostępnych formatów zapisu. Filtry obejmują opcje wykluczania wiadomości z folderów Poczta śmieciowa i Poczta usunięta, selektory zakresu dat oraz wykluczanie konkretnych wiadomości na podstawie adresów e-mail.

Konwersja wsadowa dla wieluskrzynek
Wersja techniczna programu może wykonywać konwersję wsadową skrzynek GroupWise, co oznacza, że możesz efektywnie konwertować wiadomości z wielu skrzynek jednocześnie za pomocą jednego kliknięcia. Funkcja konwersji wsadowej jest przydatna do migracji danych z GroupWise do Outlooka za jednym razem.

Eksportuje skrzynki pocztowe bezpośrednio do Office 365
Techniczna edycja programu potrafi konwertować skrzynki pocztowe GroupWise na PST i eksportować skonwertowane skrzynki bezpośrednio do Office 365. Proces eksportu może być wykonany w jednej operacji poprzez interfejs oprogramowania, po wprowadzeniu danych logowania do O365. Oprócz Office 365, program może także wyodrębnić dane skrzynki pocztowej w istniejącym pliku PST lub w istniejącym profilu Outlooka.

Łatwy do zrozumienia i przejrzysty interfejs użytkownika
Przyjazny dla użytkownika interfejs programu zapewnia realne rozwiązanie pozwalające na łatwe wykonanie dowolnej złożonej konwersji GroupWise do PST. Ku uciesze użytkowników, na każdym etapie migracji znajdują się instrukcje, które pozwalają na bezproblemową i pozbawioną ryzyka pracę. Oprogramowanie jest dostępne z wielojęzyczną obsługą klienta.

Kompatybilny z Outlookiem 2019 i wcześniejszymi wersjami
Narzędzie do konwersji GroupWise na PST jest kompatybilne z Outlookiem 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003. Może działać na systemach Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / Windows Server 8 / Windows Server 3. Obsługuje GroupWise-2018, GW-2014, 2012, 8.0, 7.0, 6.5 i 6.0

Wymagania systemowe

Procesor
Klasa Pentium

System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista i Windows Server 2008, 2003

Pamięć
Minimum 4 GB (zalecane 8 GB)

Miejsce na dysku twardym
250 MB wolnegomiejscana dysku

Czy mogę wyeksportować książkę adresową i nowe grupy za pomocą tego oprogramowania?
Tak, możesz łatwo przekonwertować książkę adresową w swojej skrzynce pocztowej GroupWise za pomocą Stellar Converter for GroupWise. Jednak kiedy przekonwertujesz nową grupę, pojawi się ona w pliku wyjściowym PST jako lista dystrybucyjna.
Ile czasu potrzebuje program, aby wykonać konwersję z Gruopwise do Outlooka?
Czas trwania konwersji może się różnić w zależności od liczby konwertowanych obiektów lub skrzynek pocztowych.
Czy oprogramowanie zmienia skrzynki pocztowe przechowywane na serwerze GroupWise?
Nie, program umożliwia wolną od ryzyka konwersję z GroupWise do Outlooka i nie zmienia oryginalnych skrzynek pocztowych przechowywanych na serwerze GroupWise.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Converter for Groupwise"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany