Infolinia 0800 702813
 
Stellar Converter for MBOX

Stellar Converter for MBOX

194,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822198
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Geschäftsfeld

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Skuteczne narzędzie do konwersji MBOX na PST. Pomaga w konwersji MBOX klientów poczty takich jak... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Converter for MBOX"

Skuteczne narzędzie do konwersji MBOX na PST. Pomaga w konwersji MBOX klientów poczty takich jak Thunderbird, Entourage, Spicebird, Pocomail, AppleMail, Eudora, Mulberry, SeaMonkey, Netscape, ClawsMail, OperaMail, Mozilla Mail, Evolution, Sylpheed, Cone, Mutt i Gnu Mail do PST.

 • Konwertuje zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne pliki MBOX.
 • Zapisuje przekonwertowane wiadomości do nowych lub istniejących plików PST.
 • Podgląd skonwertowanych wiadomości przed zaimportowaniem ich do Outlooka.
 • Zapisuje przekonwertowane wiadomości e-mail w formatach Office 365, RTF, PDF i HTML (wersja techniczna)


Cechy Stellar Converter for MBOX

Import MBOX do Outlooka
Eksportowanie skrzynek użytkowników z jednego klienta poczty elektronicznej do drugiego może zająć dużo czasu i wysiłku. Co więcej, proces konwersji MBOX na PST wymaga zarówno specjalistycznego sprzętu, jak i umiejętności technicznych. Użyj konwertera MBOX na PST firmy Stellar, aby zakończyć ten proces przy minimalnym nakładzie czasu i środków. Program został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom w płynnym eksporcie ich plików MBOX do plików PST, które mogą być bezpośrednio importowane do Outlooka. Kompatybilny z Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003

Konwersja skrzynki pocztowej Thunderbird na PST
Aby przejść z klienta poczty Thunderbird na MS Outlook lub nawet Office 365, elementy w skrzynce pocztowej Thunderbird MBOX muszą zostaćprzekonwertowanena format PST. Stellar Converter for MBOX pomaga w wolnej od ryzyka konwersji MBOX do formatu PST programu Outlook. Przekonwertowany plik PST można zaimportować do Outlooka lub wyeksportować do Office 365, zależnie od potrzeb.

Konwersja skrzynki pocztowej Apple Mail doformatuPST
Ręczna konwersja danych Apple Mail (lub Mac Mail) do formatu PST może być bardzo czasochłonna, ponieważ wymaga wykonania wielu kroków. Ponadto niewłaściwe przeprowadzenie procesu ręcznej konwersji może doprowadzić do utraty danych. Aby uniknąć problemów związanych z konwersją skrzynek pocztowych Apple Mail do formatu PST, użyj konwertera MBOX firmy Stellar. Narzędzie konwertuje wszystkie elementy skrzynki pocztowej Apple Mail - takie jak wysłane e-maile, notatki, wersje robocze, dziennik, wpisy w kalendarzu itp. do formatu PST, który można zaimportować do Outlooka.

Konwersja skrzynki Entourage na PST
Entourage jest kolejnym popularnym klientempocztyelektronicznej MBOX używanym przez wielu użytkowników Windows i Mac zarówno do celów osobistych, jak i zawodowych. Narzędzie do konwersji MBOX PST obsługuje również konwersję skrzynki Entourage na PST.

Inne wspaniałe cechy Stellar Converter for MBOX to m.in

Opcja wyszukiwania plików MBOX
Dzięki Edycji Technicznej programu użytkownicy mogą eksportować pliki MBOX bezpośrednio do Office 365 w kilku prostych krokach. Wszystko, czego potrzebujesz, to konto użytkownika Microsoft Office 365 z ważnymi danymi uwierzytelniającymi, aby rozpocząć proces eksportu z MBOX do Office 365.

Eksport MBOX do Office 365 -edycja techniczna
Techniczna edycja programu Konwerter MBOX na PST pozwala eksportować elementy pliku MBOX bezpośrednio do Office 365 w kilku prostych krokach. Aby zaimportować MBOX do Office 365, potrzebujesz jedynie konta użytkownika Microsoft Office 365 z ważnymi danymi uwierzytelniającymi, które pozwolą ci rozpocząć proces eksportu MBOX do Office 365.

Konwersjaskrzynki pocztowej Pocomailna PST
Konwerter MBOX na Outlook PST firmy Stellar ułatwia konwersję skrzynek pocztowych Pocomail na skrzynki kompatybilne z Outlookiem. Przekonwertowane dane mogą zostać zapisane jako nowy plik PST lub dołączone do istniejącego pliku PST. Można je następnie zaimportować do Outlooka, jeśli potrzebny jest dostęp do tych elementów poczty.

Konwersja skrzynki pocztowej Spicebird lub Eudora na PST
. Program wykonuje szybką i dokładną konwersję skrzynek pocztowych ze Spicebirda/Eudory na PST, unikając kłopotów związanych z ręcznymi metodami. Wyodrębnia wszystkie skrzynki pocztowe - maile, kontakty, pozycje kalendarza, notatki, usunięte elementy itp. - z tych klientów poczty do pliku PST. Przekonwertowany plik PST można zaimportować do Outlooka, aby uzyskać dostęp do całej skrzynki pocztowej.

Zaawansowany filtr do selektywnej konwersji
Konwerter MBOX do Outlooka pozwala użytkownikom na włączanie lub wyłączanie emaili za pomocą opcji "Zastosuj filtr", która pozwala na zapisywanie przekonwertowanych emaili na podstawie określonego "zakresu dat". Użytkownicy mogą również wykluczyć określone adresy e-mail przed zapisaniem przekonwertowanych danych do nowego lub istniejącego pliku PST. Ta funkcja pomaga selektywnie konwertować skrzynki pocztowe na podstawie parametrów zdefiniowanych przez użytkownika w filtrach.

Podgląd elementów poczty przed zapisaniem
. Program wyświetla podgląd wszystkich przekonwertowanych elementów skrzynki pocztowej. Po zakończeniu skanowania w lewym panelu zostanie wyświetlona struktura drzewiasta przedstawiająca przekonwertowane elementy poczty i foldery w wybranych skrzynkach MBOX. Możesz wybrać z listy dowolny element poczty, aby wyświetlić jego podgląd po prawej stronie ekranu.


Konwersjaskrzynek pocztowych do nowego lub istniejącegoformatuPST
Narzędzie do konwersji MBOX firmy Stellar konwertuje skrzynki pocztowe zapisane w plikach MBOX do formatu PST. Możesz zapisać przekonwertowane elementy w nowo utworzonym pliku PST lub dołączyć je do istniejącego pliku PST, w zależności od swoich preferencji. Nowo utworzone pliki PST mogą być zapisywane w dowolnym miejscu w systemie lub sieci. W razie potrzeby można je zaimportować bezpośrednio do MS Outlook, aby uzyskać dostęp do wszystkich danych.

Wiele opcjizapisu
Oprócz zapisywania przekonwertowanych danych do nowego lub istniejącego pliku PST, narzędzie MBOX to PST obsługuje również zapisywanie przekonwertowanego pliku do formatów EML i MSG. Narzędzie umożliwia także zapisanie przekonwertowanego pliku w formatach Office 365, RTF, PDF i HTML. Funkcja ta jest jednak dostępna tylko w wersji dla techników.

Wymagania systemowe

Procesor
Klasa Pentium (1 GHz lub szybszy)

System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP i Windows Server 2008, 2003

Pamięć
Co najmniej 2 GB (zalecane 4 GB)

Miejsce na dysku twardym
250 MB wolnegomiejscana dysku

Jak przekonwertować MBOX na PST za pomocą programu?
Aby przekonwertować MBOX na Outlook PST, po prostu wykonaj poniższe kroki Uruchom Stellar Converter for MBOX w swoim systemie Wybierz źródłowego klienta poczty MBOX Kliknij na przycisk "Konwertuj" po wybraniu "Pliku" lub "Folderu identyfikacyjnego" Sprawdź podgląd wszystkich elementów skrzynki pocztowej Zapisz przekonwertowane wiadomości w nowym lub istniejącym pliku PST Teraz zaimportuj przekonwertowane maile do swojego Outlooka Program zapisuje przekonwertowane dane w określonym przez ciebie miejscu. Po zaimportowaniu przekonwertowanych maili do MS Outlook możesz uzyskać dostęp do wszystkich plików wybranych do konwersji.
Czy MS Outlook musi być preinstalowany w systemie, w którym chcę zapisać przekonwertowane pliki PST?
Tak, MS Outlook powinien być wstępnie zainstalowany w twoim systemie, zanim zapiszesz pliki PST.
Czy jest możliwa konwersja wielu plików MBOX w jednej operacji?
Tak, dzięki opcji "Wybierz folder tożsamości" w interfejsie programu możesz wybrać cały folder i przekonwertować kilka znajdujących się w nim plików MBOX w tym samym czasie podczas jednej operacji.
Ile czasu zajmie konwersja mojego pliku MBOX?
Zależy to całkowicie od rozmiaru twojego pliku MBOX, dla małych plików MBOX potrzeba mniej czasu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Converter for MBOX"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany