Infolinia 0800 702813
 
Stellar Converter For OLM

Stellar Converter For OLM

181,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822200
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Segment działalności

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprogramowanie Stellar Converter for OLM jest polecane przez administratorów i techników na... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Converter For OLM"

Stellar Certified Reseller badge
Twój partner dla Stellar: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Stellar i wspiera Cie w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytan, skorzystaj z wyjatkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymac spersonalizowane oferty, skontaktuj sie z nami droga mailowa: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Oprogramowanie Stellar Converter for OLM jest polecane przez administratorów i techników na całym świecie do konwersji OLM do PST. Ten zaawansowany konwerter OLM na PST zapewnia 100% dokładność i zachowanie integralności skrzynki pocztowej.

 • Konwersja wszystkich skrzynek OLM, takich jak emaile, załączniki, kontakty itp. do formatów PST, MSG (wiadomości) i EML
 • Obsługuje prawie wszystkie wersje programów Mac Outlook i Windows Outlook
 • Eksport skrzynek pocztowych OLM do Office 365, PDF, HTML i RTF  tylko dla techników

Kiedy powinieneś używać Stellar Converter for OLM?

Czy chcesz migrować z programu Mac Outlook do programu Windows Outlook?
Programy
MacOutlook i Windows Outlook oferują podobne doświadczenia użytkownika pod względem interfejsu użytkownika, cech i funkcjonalności. Jednak ze względu na różnice między systemami operacyjnymi nie możesz bezpośrednio przenieść skrzynek pocztowych z jednego do drugiego. Oprogramowanie Stellar OLM to PST Converter sprawia, że transfer ten jest prosty i łatwy. Zapewnia bezpośrednią i kompletną konwersję OLM do PST z takimi funkcjami, jak podgląd OLM, filtr wyszukiwania itp.

Potrzebujesz przenieść dane z programu Mac Outlook do Office 365?
Dzięki Stellar Converter for OLM możesz migrować dane OLM z programu Mac Outlook na konto Office 365 w kilku prostych krokach. Metoda migracji jest bezpośrednia i nie ma ryzyka utraty danych. Co więcej, możesz wypełnić swoje konto O365 folderami skrzynek pocztowych w takiej samej strukturze jak w OLM.

Czy potrzebujesz wiadomości Mac Outlook w formacie PDF lub HTML?
Czasami użytkownicy Outlooka muszą zebrać e-maile ze skrzynki pocztowej i inne elementy w formacie PDF lub HTML do prezentacji, wewnętrznych badań itp. Stellar Converter for OLM ułatwia zapisywanie wybranych skrzynek pocztowych w formacie PDF, HTML i innych, dzięki zaawansowanym filtrom wyszukiwania i podglądowi plików. Narzędzie do konwersji OLM na PST pozwala także zaoszczędzić sporo czasu w porównaniu z ręcznym eksportowaniem wiadomości.

Cechy Stellar Converter For OLM

Konwersjapliku Outlook for Mac (OLM) na PST
Stellar Converter for OLM konwertuje skrzynki pocztowe takie jak Skrzynka odbiorcza, Kontakty, Kalendarz, Zadania, Notatki itp. z pliku danych Outlook for Mac (OLM) na plik danych Microsoft Outlook (PST). Oprogramowanie do konwersji OLM na PST zachowuje oryginalną hierarchię folderów, ustawienia wiadomości e-mail i dane skrzynki pocztowej Mac Outlooka podczas konwersji OLM na PST.

Znajduje i wylistowuje wszystkie pliki OLM na stronie
. Narzędzie do konwersji OLM na PST udostępnia opcje takie jak "Przeglądaj" i "Szukaj", których możesz użyć, aby znaleźć lub wyszukać plik OLM w systemie. Opcja "Przeglądaj" jest szczególnie przydatna, gdy w systemie znajduje się kilka plików OLM, a ty nie znasz dokładnej lokalizacji pliku. Program wyszukuje wszystkie pliki OLM i wyświetla ich listę w interfejsie użytkownika, z której możesz wybrać plik, który chcesz przekonwertować.

Darmowy podgląd przekonwertowanych skrzynek OLM
. Program pomaga sprawdzić poprawność przekonwertowanych skrzynek, wyświetlając darmowy podgląd każdego elementu skrzynki w trzypanelowym oknie. W lewym panelu wybrana nazwa pliku OLM i powiązane z nim skrzynki pocztowe są wyświetlane w postaci struktury drzewiastej. W środkowym obszarze interfejsu użytkownika możesz przeglądać listę przekonwertowanych wiadomości OLM, podczas gdy zawartość poszczególnych skrzynek jest wyświetlana w prawym obszarze.

Inteligentne opcje zapisu
Narzędzie do konwersji OLM na PST potrafi konwertować OLM na PST i inne formaty plików, takie jak MSG (dla wiadomości) i EML (dla e-maili). Zapisując przekonwertowaną skrzynkę OLM jako PST, masz do wyboru dołączenie danych do istniejącego pliku PST lub zapisanie ich w zupełnie nowym pliku PST. Co więcej, program daje też możliwość filtrowania wyników skanowania przed zapisaniem przekonwertowanej skrzynki.

Inne wspaniałe cechy Stellar Converter For OLM to m.in

Aktualizacje oprogramowania na żywo
Stellar Converter for OLM jest regularnie aktualizowany, aby zawsze zapewniać pożądaną użyteczność, skuteczność i ogólną wydajność. Opcja Kreator aktualizacji oprogramowania Konwerter OLM na PST informuje cię o wszystkich nowych aktualizacjach dostępnych do pobrania. Mniejsze aktualizacje oprogramowania są dostępne bezpłatnie, z wyjątkiem większych aktualizacji, które wymagają rejestracji.

Wyświetlanie i zapisywanie raportu dziennika
Aplikacja umożliwia zapisanie raportu dziennika procesu konwersji OLM na PST, co pomoże ci przeanalizować konwersję w późniejszym czasie. Raport dziennika zawiera wszystkie szczegóły dotyczące procesu konwersji oraz wszelkie problemy, które wystąpiły podczas konwersji. Aby zobaczyć raport dziennika, wystarczy wybrać opcję "Raport dziennika" z menu "Widok".

Wszechstronna kompatybilność
Konwersja z OLM na PST może być przeprowadzona na systemach operacyjnych Windows 10, 8, 8.1 i 7. Co więcej, przekonwertowane emaile mogą być z powodzeniem dostępne zarówno w 32-bitowych, jak i 64-bitowych wersjach programów Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003.

Stellar Converter for OLM Technician
Wypróbuj Stellar Converter for OLM Technician, aby uzyskać bardziej wszechstronne funkcje, takie jak możliwość konwertowania i zapisywania plików OLM do wielu formatów. Edycja Technician pozwala na eksport przekonwertowanego pliku OLM do formatów PST, EML, MSG, HTML, RTF i PDF. Możesz także wyeksportować dane z pliku OLM bezpośrednio do Office 365. Spróbuj teraz

Wymagania systemowe

Procesor
Klasa Pentium

System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8 i 7

Pamięć
Co najmniej 2 GB (zalecane 4 GB)

Miejsce na dysku twardym
250 MB wolnegomiejscana dysku

Jak mogę wyeksportować OLM do PST używając Stellar Converter for OLM?
Aby wyeksportować pliki OLM do PST, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: Zainstaluj oprogramowanie w swoim systemie i uruchom je. Kliknij na "Przeglądaj", aby wybrać plik OLM. UWAGA: Jeśli nie znasz lokalizacji swojego pliku OLM, kliknij przycisk "Szukaj" w programie konwertującym OLM na PST, aby automatycznie wyszukać plik. Kiedy już wybierzesz plik OLM, który chcesz wyeksportować, kliknij przycisk "Konwertuj". Sprawdź podgląd przekonwertowanych elementów skrzynki pocztowej. Kliknij przycisk "Zapisz przekonwertowany plik" i wybierz opcję "Plik PST". Na ekranie "Zapisz plik" zaznacz pole wyboru "Zapisz każdą skrzynkę w osobnym pliku PST", "Zapisz wszystkie skrzynki w jednym pliku PST" lub "Dołącz dane do istniejącego profilu/pliku PST", zależnie od potrzeb. Kliknij przycisk "Przeglądaj", aby wybrać ścieżkę docelową i kliknij przycisk "OK", aby wyeksportować plik OLM do pliku PST. Aby uzyskać dostęp do danych skrzynki pocztowej, zaimportuj powstały plik PST do Outlooka.
Czy mogę konwertować kilka skrzynek jednocześnie?
Tak, ale skrzynki powinny być w jednym pliku OLM, aby można je było przekonwertować na PST, Office 365 lub inny wymagany format za pomocą Stellar Converter for OLM.
Czy oprogramowanie obsługuje najnowszy system operacyjny Windows, program Outlook i środowisko Office 365?
Tak, zarówno wersja standardowa, jak i techniczna narzędzia Konwerter OLM na PST są kompatybilne z systemami Windows 10, 8, 8.1, 7 i Vista. Ponadto obie edycje oprogramowania konwertera OLM obsługują Outlooka w wersjach 2019, 2016, 2013, 2010 i 2007, ale funkcja eksportowania plików OLM do Office 365 jest obsługiwana tylko przez wersję techniczną.
Chciałbym wyeksportować plik OLM do formatu PST programu Outlook 2019 Unicode. Czy to możliwe?
Tak, możesz wyeksportować plik OLM do formatu PST programu Outlook 2019 Unicode bez utraty wiadomości e-mail za pomocą oprogramowania Stellar Converter for OLM.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Converter For OLM"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany