Infolinia 0800 702813
 
Stellar Data Recovery Professional 10

Stellar Data Recovery Professional 10

272,65 zł * 363,79 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820996
 • 4023126112804
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Data Recovery Mac Professional 10 - 1 rok   Ratowanie usuniętych i... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery Professional 10"

Stellar Data Recovery Mac Professional 10 - 1 rok

 

Ratowanie usuniętych i uszkodzonych danych na Mac

 

 • Łatwo, szybko i wygodnie przeprowadza odzyskiwanie danych na urządzeniach Mac. Obejmuje to komputery iMac, MacBookPro, Air, Mac Mini, Mac Pro itp.
 • Nawet odzyskiwanie danych z zaszyfrowanych systemów plików jest możliwe
 • Odzyskiwanie wszystkich usuniętych plików z ich oryginalną nazwą
 • Wspiera odzyskiwanie RAW w przypadku utraty nośników
 • Obsługuje odzyskiwanie kopii zapasowych Time Machine

Przywróć wszystkie swoje dane

Profesjonalny system Stellar Data Recovery dla komputerów Mac ma wiele opcji pozwalających zająć się krytycznymi sytuacjami utraty danych. Problemy takie, jak zagubione partycje lub uszkodzone dyski Time Machine, uszkodzone partycje Boot Camp i utracone dane na dyskach zaszyfrowanych nie będą już Cię martwić.

Mac Data Recovery posiada wszystkie funkcje potrzebne do odzyskania danych w przypadku jakiejkolwiek ich utraty.

 

Funkcje

 

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików

To oprogramowanie do odzyskiwania danych komputera Mac umożliwia odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików z dysku twardego komputera lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. 

 

Przywracanie twoich bezcennych wspomnień

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z komputera Mac to nie tylko odzyskiwanie dokumentów, ale także odzyskiwanie utraconych lub usuniętych zdjęć i filmów. Wystarczy kliknąć na opcję 'Zdjęcie' w 'Pliki multimedialne'.

 

Skuteczne wyszukiwanie plików

Stellar Data Recovery jest wyposażony w inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć ukryte pliki na dysku logicznym. Oprogramowanie to pozwala na wyszukiwanie plików według nazwy i typu, a także na wybranie, czy są one usuwane, czy istniejące. Można również wyszukać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Można również wyszukać konkretny folder na dysku logicznym.


Tworzenie kopii zapasowych maszyn czasu

Najbardziej niezawodnym środkiem zapobiegającym utracie danych jest backup danych, a Time Machine jest standardową i najpopularniejszą aplikacją dla komputerów Mac. Ale jak w przypadku każdego typu pliku na dowolnym urządzeniu pamięci masowej, najcenniejszy dysk zapasowy Time Machine może zostać w każdej chwili usunięty lub uszkodzony. Na szczęście, Data Recovery for Mac ma to, czego potrzebujesz, ponieważ obsługuje dyski zaprojektowane przez Time Machine i odzyskuje z nich dane tak samo, jak z każdego innego dysku. Dzięki temu Mac Recovery może dodać dodatkową warstwę ochrony danych do istniejącej ochrony i głównego systemu przechowywania plików.

 

 Odzyskiwanie danych z zaszyfrowanych dysków twardych

Wielu z nas musi zarządzać danymi pomiędzy różnymi komputerami i systemami operacyjnymi, dlatego ważne jest posiadanie oprogramowania, które współpracuje z różnymi systemami plików i formatami dysków. Chociaż oprogramowanie do odzyskiwania danych z komputerów Mac działa tylko na komputerach Mac, może uzyskać dostęp i odzyskać dane z różnych formatów urządzeń pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy urządzenie pamięci masowej korzysta z jednego z systemów plików APFS, HFS, HFS+, FAT, ex-FAT czy NTFS, program Data Recovery for Mac będzie mógł skanować i odzyskiwać dane z tych urządzeń.

 

 Szybkie i głębokie skanowanie

Oprogramowanie posiada dwa poziomy, jeśli chodzi o metodę skanowania - Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków w celu odzyskania utraconych danych. Jeśli oprogramowanie nie jest w stanie znaleźć danych w Quick Scan, automatycznie przełącza się na deep scan. Możesz również przejść na głębokie skanowanie, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników szybkiego skanowania.

 

Odzyskiwanie telefonu komórkowego

Czy przypadkiem nie usunąłeś swoich bezcennych zdjęć z telefonu? Przestań się martwić, że zgubisz swoje cenne zdjęcia w swoim telefonie. Tak długo, jak dane są przechowywane na karcie pamięci telefonu, oprogramowanie to się nimi zajmuje. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić nasze oprogramowanie. Wszystkie usunięte przez Ciebie zdjęcia zostaną szybko odzyskane.

 

 Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia można teraz łatwo odzyskać pliki z uszkodzonej pamięci USB flash, dysku twardego, karty pamięci i pamięci aparatu. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (karty Mini SD, Micro SD i SDHC) oraz mini-dyski.

 

 Szlokalizować swoje akta na swój własny sposób 

W przypadku odzyskania odzyskanych danych w sposób niezorganizowany, może być trudno zidentyfikować ważne pliki, nawet jeśli szczegóły podglądu są dostępne. Oprogramowanie Stellar Mac Data Recovery zawiera opcję "Filtered Tree", która ułatwia sortowanie plików.

Stellar Mac Data Recovery Premium
 

Stellar Data Recovery Professional

 

Stellar Data Recovery
Premium 

specjalista ds. odzyskiwania danych
Przywraca oryginalne nazwy plików oui oui
Odzyskiwanie skasowanych partycji oui oui
Odzyskanie maszyny czasu oui oui
Odzyskiwanie zaszyfrowanych dysków twardych oui oui
BootCamp Recovery oui oui
Wspornik łożyska tułowia oui oui
Ilustracja medialna oui oui
Premiera oui oui
Premia za odzyskiwanie danych
Naprawianie uszkodzonych lub uszkodzonych plików wideo       oui
Naprawia wiele plików wideo   oui
Naprawia wadliwe/uszkodzone zdjęcia   oui
Wyciągi z miniaturek obrazów   oui
 
Wymagania systemowe
Wersja 10
Rozmiar 43,7 MB
System operacyjny Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Lion górski, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.14 Mojave, Mac OS 10.15 Catalina
Minimalne wymagania systemowe:
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: 1 GB
 • Dysk twardy: 50 MB wolnego miejsca

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery Professional 10"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany