Infolinia 0800 702813
 
VMware Fusion 12 Pro

VMware Fusion 12 Pro

772,92 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821195
 • FUS12-PRO-C
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
VMware Fusion 12 Pro dla MAC VMware Fusion: proste, ale potężne maszyny wirtualne dla... więcej

Informacje o produkcie "VMware Fusion 12 Pro"

VMware Fusion 12 Pro dla MAC

VMware Fusion: proste, ale potężne maszyny wirtualne dla komputerów Mac

Dzięki VMware Fusion użytkownicy komputerów Mac mogą uruchamiać systemy Windows i setki innych systemów operacyjnych obok siebie z aplikacjami Mac bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Prosta dla konsumentów, Fusion zapewnia zaawansowane funkcje dla specjalistów IT, programistów i firm.

VMware Fusion: proste, ale potężne

Uruchomić praktycznie każdy system operacyjny na komputerze Mac

Uruchomienie systemu Windows na komputerze Mac to dopiero początek. Dzięki VMware Fusion możesz wybierać spośród setek obsługiwanych systemów operacyjnych - od mniej znanych dystrybucji Linuksa do najnowszej wersji Windows 10, która może działać wraz z najnowszą wersją systemu MacOS.

Połącz się z VMware vSphere

Połącz się bezpiecznie z serwerami vSphere, ESXi i stacji roboczych, aby uruchomić, kontrolować i zarządzać zarówno maszynami wirtualnymi (VM), jak i hostami fizycznymi. Wspólna platforma VMware ułatwia przenoszenie maszyn wirtualnych z centrów danych vSphere do komputerów stacjonarnych Mac, a następnie uruchamianie ich w programie Fusion.

Możliwości rozwojowe i testowe dla każdej platformy

Fusion umożliwia łatwe testowanie praktycznie każdego systemu operacyjnego i aplikacji na komputerze Mac. Tworzenie i testowanie aplikacji w piaskownicy przy jednoczesnym bezpiecznym udostępnianiu lokalnych plików i folderów źródłowych. Fusion Pro zawiera teraz RESTful API do integracji z nowoczesnymi narzędziami programistycznymi, takimi jak Docker, Vagrant, Ansible, Chef i inne. W związku z tym VMware oferuje teraz potężne możliwości dla dzisiejszych zwinnych i zorientowanych na DevOps rurociągów produkcyjnych.

Kompleksowe rozwiązania projektowe i demonstracyjne

Architekci rozwiązań mogą uruchomić cały stos wirtualnej chmury na jednym komputerze Mac, aby zademonstrować całe swoje rozwiązanie programowe w czasie rzeczywistym. Posiadają one bezpieczne punkty zwrotne, które pozwalają im powrócić do znanych im konfiguracji. Wizualizuj ewolucję swojego oprogramowania, uruchamiając i demonstrując wszystkie jego komponenty na jednym notebooku.

FUNKCJE

Główne funkcje:

 • Premium Desktop Hypervisor: Uruchom wirtualne maszyny, kontenery i klastry Kubernets na swoim komputerze Mac.
 • Kompatybilny z systemem MacOS Big Sur 11.0 dla firmy Intel i najnowszymi wersjami systemu Windows 10
 • Ulepszona grafika 3D dzięki DirectX 11 i 8 GB vGPU, teraz obsługuje urządzenia eGPU
 • Połączenie z hostami vSphere lub ESXi w celu zdalnej pracy
 • Zmień topologię sieci wirtualnej i symuluj utratę lub opóźnienie pakietów

Gotowy na macOS Catalina

Uruchomić prawie każdy system operacyjny na macOS 10.15 Catalina bez restartu. Fusion obsługuje teraz imponujący tryb ciemny i zupełnie nową funkcję wózka bocznego. Sidecar umożliwia uruchamianie systemu Windows na iPadzie na pełnym ekranie jak drugi ekran - z myszą, klawiaturą, Apple Pencil i pełną obsługą ekranu dotykowego.

Mocna grafika

Fusion oferuje ulepszony, sprzętowo akcelerowany silnik graficzny 3D dla kompleksów, Aplikacje i gry wykorzystujące GPU. Technologia grafiki metalowej Apple do użytku. Fusion przoduje w wydajności i dokładności grafiki maszyn wirtualnych dzięki funkcjom DirectX 10.1 i OpenGL 3.3 dla maszyn wirtualnych Windows i Linux oraz do 3 GB pamięci vRAM na maszynę wirtualną .


Ulepszona łączność vSphere

Połączenie z serwerami vCenter, ESXi lub Workstation Pro w celu uruchomienia maszyn wirtualnych lub hostów ESXi, aby je uruchomić, kontrolować i konfigurować. Poprawia to widoczność do centrum danych i topologii hosta. Dzięki sprawdzonemu hiperwizorowi VMware, na którym opiera się Fusion, można łatwo przenosić maszyny wirtualne za pomocą funkcji "przeciągnij i upuść". Możesz także sterować maszynami wirtualnymi z poziomu komputera Mac, bezpośrednio z korporacyjnego centrum danych. Dostępne tylko w Fusion Pro.

 

Obsługa najnowszych aktualizacji systemu Windows 10

Bądźcie na bieżąco z najnowszą technologią i korzystajcie z kompletnego Wsparcie dla uruchomienia najnowszych wersji systemu Windows 10 jako maszyny wirtualnej na twoim Macu.

API Fusion REST

Fusion Pro zapewnia bezpieczną usługę RESTful API zaprojektowaną specjalnie do automatyzacji. i opracowano integrację oprogramowania innych firm. W oparciu o Framework Swagger.io wykorzystuje standard Fusion API HTTP/S i JSON do kontroli ponad 25 różnych operacji maszyn wirtualnych, hostów i sieci. Stwórz niestandardowe narzędzia wdrożeniowe, aby zaoferować system MacOS jako usługę, lub zintegruj Fusion z nowoczesnym, stale iteracyjnym potokiem rozwojowym z automatycznym testowaniem. Teraz dostępny we wszystkich wydaniach Fusion.

Tryb wyświetlania jedności

Tryb wyświetlania Unity firmy Fusion pozwala na ukrycie pulpitu systemu Windows oraz Uruchamianie aplikacji Windows tak samo jak aplikacji na Maca. Możesz biegać Aplikacje Windows można uruchamiać bezpośrednio z Docka, Spotlight lub Launchpada, a następnie wyświetlać je w programach Exposé, Spaces i Mission Control, podobnie jak aplikacje dla komputerów Mac.

OBSZARY ZASTOSOWANIA

VMware Fusion jest odpowiedni dla wszystkich użytkowników komputerów Mac. Niezależnie od tego, czy jesteś informatykiem, deweloperem czy przedsiębiorstwem, wszyscy wybierzesz VMware Fusion Pro. Kompleksowa obsługa systemu operacyjnego, wyjątkowa stabilność i zaawansowane funkcje, które po prostu nie są dostępne w niewirtualnym środowisku, mówią same za siebie.

 

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

Połączenie 11.5

Sprzęt komputerowy 

 Obsługiwane są wszystkie komputery Mac 2011 i nowsze, z wyjątkiem

 • 2012 Mac Pro Quad-Core z procesorem Intel® Xeon® W3565


Obsługiwane są również następujące komputery Mac:

 • 2010 Mac Pro 6-rdzeniowy, 8-rdzeniowy i 12-rdzeniowy


Oprogramowanie

 •  Minimalny wymóg: macOS 10.13 Wysoki Sierra

Metal host - silnik renderujący grafikę

Sprzęt komputerowy

 •   MacBook (początek 2015 r.)
 •   MacBook Air (połowa 2012 r. lub później)   
 •   MacBook Pro (połowa 2012 r. lub później) 
 •   Mac Mini (koniec 2012 r. lub później) 
 •   iMac (koniec 2012 r. lub później)   
 •   Mac Pro (koniec 2013 r. i nowsze)

Oprogramowanie

 •   macOS X 10.13 lub wyższy
Jakie programy mogę uruchomić za pomocą VMware Fusion?
VMware Fusion może uruchomić ponad 200 systemów operacyjnych jako maszyny wirtualne, w tym Windows XP poprzez Windows 10 Fall Creators Updates. Praktycznie każdy program uruchomiony na tych systemach operacyjnych może być uruchomiony za pomocą VMware Fusion, od popularnych pakietów wydajnościowych (takich jak Microsoft Office) do programów graficznych, takich jak AutoCAD i SolidWorks, a także aplikacji niestandardowych.
Czy mogę przekonwertować mój starszy komputer z systemem Windows na wirtualną maszynę VMware Fusion?
Tak, VMware Fusion zawiera prosty Asystent Migracji dla systemu Windows, który pozwala szybko i łatwo przenieść cały komputer PC jako maszynę wirtualną na komputer Mac. Zainstaluj prostą aplikację na komputerze PC, podłącz ją do komputera Mac, a VMware Fusion wykryje komputer i zajmie się resztą.
Czy na jednym komputerze Mac można uruchomić kilka maszyn wirtualnych jednocześnie?
Tak, VMware Fusion 10 umożliwia równoległe uruchamianie tylu maszyn wirtualnych, ile pamięci RAM i przestrzeni dyskowej może obsłużyć Twój system. VMware Fusion wykorzystuje opatentowane technologie udostępniania pamięci w celu znacznego zmniejszenia ilości pamięci potrzebnej do jednoczesnego uruchamiania wielu maszyn wirtualnych.
Czy mogę używać jednej licencji na wielu komputerach Mac?
VMware Fusion do użytku osobistego: Użytkownik może instalować i używać VMware Fusion do użytku osobistego, niekomercyjnego, w dowolnych posiadanych lub kontrolowanych przez siebie produktach marki Apple z systemem Mac OS X ("Komputery Mac"). VMware Fusion do użytku komercyjnego: Jako instytucja biznesowa lub edukacyjna użytkownik może instalować i używać Oprogramowania na ograniczonej liczbie posiadanych lub kontrolowanych przez siebie produktów marki Apple z systemem Mac OS X ("Komputery Mac"). Liczba ta jest równa liczbie zakupionych licencji. Użytkownik nie może zainstalować i używać Oprogramowania na więcej niż jednym komputerze Mac z jedną licencją, nawet jeśli Oprogramowanie nie jest uruchamiane jednocześnie na tych komputerach.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware Fusion 12 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

409,49 zł ocalony
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
727,44 zł * 1136,93 zł *
409,49 zł ocalony
136,62 zł ocalony
Ostatnio oglądany