Infolinia 0800 702813
 
VMware Workstation 16 Pro

VMware Workstation 16 Pro

818,39 zł * 995,90 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821190
 • WS16-PRO-C
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stacja robocza VMware 16 Pro VMware Workstation Pro 16.x dla Windows i Linux, angielski... więcej

Informacje o produkcie "VMware Workstation 16 Pro"

Stacja robocza VMware 16 Pro

VMware Workstation Pro 16.x dla Windows i Linux, angielski (ESD)

Stacja robocza VMware: możliwości rozwoju i testowania dla każdej platformy

VMware Workstation Pro jest standardem branżowym dla uruchamiania wielu systemów operacyjnych jako maszyn wirtualnych (VM) na jednym komputerze z systemem Linux lub Windows. Specjaliści IT, programiści i przedsiębiorstwa, które opracowują, testują lub demonstrują oprogramowanie dla dowolnego urządzenia, platformy lub chmury obliczeniowej, polegają na stacji Workstation Pro.

Centrum danych na laptopie dzięki Workstation Pro

Uruchomienie wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze PC

VMware Workstation Pro umożliwia jednoczesne uruchamianie wielu systemów operacyjnych na tym samym komputerze z systemem Windows lub Linux. Tworzenie rzeczywistych maszyn wirtualnych dla systemów Linux i Windows, a także innych środowisk desktopowych, serwerowych i tabletowych oraz uzupełnianie ich konfigurowalnymi symulacjami wirtualnych warunków sieciowych i sieciowych. Następnie użyj maszyn wirtualnych do tworzenia kodu, architektury rozwiązań, testowania aplikacji, demonstracji produktów i wielu innych.

Możliwości rozwojowe i testowe dla każdej platformy

Workstation Pro obsługuje kilkaset systemów operacyjnych i jest kompatybilna z technologiami chmury i kontenerów (np. Docker i Kubernetes).

Połączenie z VMware vSphere

Połącz się bezpiecznie z serwerami vSphere, ESXi i stacji roboczych, aby uruchomić, kontrolować i zarządzać zarówno maszynami wirtualnymi (VM), jak i hostami fizycznymi. Wspólny hiperwizor VMware zapewnia maksymalną wydajność i ułatwia przenoszenie maszyn wirtualnych do i z lokalnego komputera.

Ochrona i izolacja środowiska

Uruchom drugi bezpieczny pulpit z różnymi ustawieniami prywatności, narzędziami i konfiguracjami sieciowymi lub skorzystaj z narzędzi kryminalistycznych, aby zidentyfikować luki w systemie operacyjnym. Stacja robocza zapewnia jeden z najbezpieczniejszych hiperwizorów w branży i oferuje potężne funkcje dla specjalistów ds. bezpieczeństwa IT.

FUNKCJE 

vSphere Integration

Stacja robocza doskonale uzupełnia vSphere. Wspólny hiperwizor zapewnia wysoce jednolite środowisko i zapewnia łatwą integrację aplikacji Pulpit, centrum danych i chmura mogą być przenoszone. Stacja robocza zapewnia wgląd w zdalne klastry, centra danych i maszyny wirtualne. Rozwiązanie to pozwala użytkownikom na szybkie wdrożenie ESXi i urządzenia vCenter Server jako maszyn wirtualnych na jednym komputerze w lokalnym laboratorium.

Potężna grafika 3D

VMware Workstation Pro obsługuje DirectX 10.1 i OpenGL 3.3, zapewniając płynną i szybką prezentację aplikacji 3D. Możesz zatem Uruchamianie najbardziej wymagających aplikacji 3D, takich jak AutoCAD lub SOLIDWORKS, o niemal natywnej wydajności w systemie Windows VM.

Klony do szybkiego powielania

Oszczędzaj czas i wysiłek związany z wielokrotnym ustawianiem tej samej maszyny wirtualnej poprzez użycie stworzyć dokładny duplikat. Dzięki "Połączonym klonom" można szybko zduplikować maszynę wirtualną i znacznie zmniejszyć przestrzeń dyskową na nośnikach fizycznych. Kompletne klonowanie" pozwala na tworzenie całkowicie odizolowanych duplikatów, które mogą być udostępniane innym użytkownikom.

API REST dla VM Automation

API REST może być używane lokalnie jako rozszerzenie przepływu pracy lub w odległych miejscach dla można wykorzystać kontrolę nad zewnętrznym serwerem prywatnym. Rozwiązanie wykorzystuje ten sam Struktura API wprowadzona w VMware Fusion. Zawiera 20 elementów sterujących , takich jak wirtualny host i sieć gości, stan pracy maszyny wirtualnej oraz zarządzanie folderami współdzielonymi, które umożliwiają programowe osadzenie kodu źródłowego w katalogach hostów.

Potężne sieci wirtualne (Powerful Virtual Networking)

Tworzenie złożonych sieci wirtualnych IPv4 lub IPv6 dla maszyn wirtualnych z dodatkowymi funkcjami obsługa ramek jumbo lub integracja oprogramowania innych firm w celu utworzenia Korzystaj z prawdziwego oprogramowania do trasowania i narzędzi do projektowania kompletnych topologii centrów danych Weryfikacja stabilności aplikacji poprzez symulacje sieci wirtualnej, z możliwością ustawiania utraty pakietów, opóźnień i ograniczeń przepustowości.

Przydatne migawki

Stwórz punkt zwrotny, do którego możesz błyskawicznie wrócić. Jest to idealne rozwiązanie do testowania nieznanego oprogramowania lub tworzenia demo klientów.

 

OBSZARY ZASTOSOWAŃ

Rozwiązanie do wirtualizacji systemu Windows

Workstation Pro to rozwiązanie do wirtualizacji komputerów stacjonarnych dla wszystkich użytkowników. Specjaliści z branży IT mają do dyspozycji potężne narzędzie zwiększające produktywność. Deweloperzy otrzymują kompleksowe środowisko rozwoju. Liderzy biznesowi mogą realizować inicjatywy BYO. Studenci i użytkownicy domowi mogą mieć to, co najlepsze z obu światów.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

Wymagania systemowe

Systemy z procesorami (CPU) na dzień 2011 r. są obsługiwane, z wyjątkiem
 • Procesory Intel Atom oparte na mikroarchitekturze Bonnell 2011 (np. Atom Z670/Z650; Atom N570)
 • Systemy z procesorami Intel Atom oparte na mikroarchitekturze Saltwell 2012 (np. Atom S1200, Atom D2700/D2500, Atom N2800/N2600)
 • Systemy z procesorami AMD oparte na mikroarchitekturze Llano i Bobcat (np. o nazwach kodowych "Hondo", "Ontario", "Zacate", "Llano")
Obsługiwane są również następujące elementy:
 • Systemy z procesorami Intel oparte na mikroarchitekturze Westmere z 2010 r. (np. Xeon 5600, Xeon 3600, Core i7-970, Core i7-980, Core i7-990).
 • Prędkość rdzenia: 1,3 GHz lub szybsza
 • Co najmniej 2 GB RAM; 4 GB RAM lub więcej zalecane

Systemy operacyjne hosta (64 bit)

 • Ubuntu 15.04 i wyższy
 • Red Hat Enterprise Linux 6 i wyższy
 • CentOS 7.0 i wyższy
 • Oracle Linux 7.0 i wyższy
 • openSUSE Leap 42.2 i wyższy
 • SUSE Linux 13 i wyższy
 • Okna 7 i wyższe
 • Windows Server 2008 i wyższy

Systemy operacyjne dla gości

Obsługiwanych jest ponad 200 systemów operacyjnych , w tym:  

 • Windows 10
 • Windows 8.X
 • Windows 7
 • Windows XP
 • Ubuntu
 • Czerwony Kapelusz
 • SUSE
 • Oracle Linux
 • Debian
 • Fedora
 • openSUSE
 • Mennica
 • CentOS

 

Jak działa VMware Workstation Pro?
VMware Workstation Pro tworzy w pełni izolowane, bezpieczne maszyny wirtualne, z których każda posiada system operacyjny i swoje aplikacje. Warstwa wirtualizacji VMware mapuje fizyczne zasoby sprzętowe na zasoby maszyn wirtualnych, tak aby każda maszyna wirtualna miała swój własny procesor, pamięć, dyski, urządzenia we/wy itd. Dzięki temu maszyny wirtualne są w pełni równoważne ze standardowym komputerem x86. Program VMware Workstation Pro jest instalowany w systemie operacyjnym hosta i zapewnia kompleksową obsługę sprzętu poprzez przejęcie obsługi urządzeń hosta.
Jakiego rodzaju sprzęt jest wymagany do uruchomienia VMware Workstation Pro?
VMware Workstation Pro można uruchomić w większości przypadków na popularnym sprzęcie x86 opartym na 64-bitowych procesorach Intel i AMD oraz na 64-bitowych systemach operacyjnych hostów Windows lub Linux. Proszę sprawdzić wymagania dotyczące procesora przed zakupem, ponieważ niektóre starsze procesory nie są już kompatybilne. VMware zaleca 1,2 GB dostępnej przestrzeni dyskowej dla aplikacji. Dodatkowa przestrzeń dyskowa jest wymagana dla każdej maszyny wirtualnej. Proszę zapoznać się z zalecanym przez sprzedawcę zapotrzebowaniem na miejsce na dysku dla każdego systemu operacyjnego dla gości.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware Workstation 16 Pro"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Ich habe schon öfter dort gekauft und nie Probleme gehabt. Alles super!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

409,49 zł ocalony
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
727,44 zł * 1136,93 zł *
409,49 zł ocalony
Ostatnio oglądany