Infolinia 0800 702813
 
SQL Server 2008 günstig kaufen

Microsoft SQL Server 2008 Standard R2

1091,27 zł * 2501,30 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820062
 • 228-09214
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
SQL Server 2008 R2 pomaga wszystkim użytkownikom w podejmowaniu świadomych decyzji. SQL Server... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2008 Standard R2"


SQL Server 2008 R2 pomaga wszystkim użytkownikom w podejmowaniu świadomych decyzji. SQL Server 2008 R2 to wszechstronna platforma danych, która zapewnia zwiększone bezpieczeństwo, niezawodność, łatwość zarządzania i skalowalność dla Twoich aplikacji o znaczeniu krytycznym dla biznesu. Deweloperzy mają możliwość tworzenia nowych aplikacji, które mogą przechowywać i wykorzystywać dowolny typ danych na dowolnym Urządzenie.

Chroń swoje cenne informacje dzięki przezroczystemu szyfrowaniu danych, możliwościom zarządzania kluczami i monitorowania z możliwością rozbudowy. Zapewnij ciągłość działania dzięki ulepszonemu odtwarzaniu bazy danych, automatycznemu odzyskiwaniu stron danych, kompresji strumienia logów i zaawansowanej obsłudze zdarzeń.

Bądź produktywny. Aby skorzystać z nowych możliwości oferowanych przez dzisiejsze szybko zmieniające się środowisko biznesowe, firmy muszą być w stanie szybko tworzyć i wdrażać rozwiązania oparte na danych. SQL Server 2008 R2 redukuje czas i koszty tworzenia i zarządzania aplikacjami.

Microsoft SQL Server 2008 pozwala programistom na uproszczenie tworzenia aplikacji. Jest to kompleksowa platforma zapewniająca Business Intelligence dokładnie tam, gdzie chcą tego Twoi użytkownicy.

Microsoft SQL Server jest oferowany w różnych edycjach, aby dać Ci dokładnie taką wydajność, jakiej potrzebujesz dla swojej firmy. Oprócz bezpłatnej wersji Express Version, która obsługuje tylko jeden z kilku istniejących procesorów i jeden gigabajt dostępnej pamięci głównej, oraz podstawowej wersji Workgroup Edition, która obsługuje do dwóch procesorów i do 4 GB dostępnej pamięci głównej, oferowana tutaj wersja StandardSQL Server 2008 R2 już teraz obejmuje do 4 procesorów i do 64 GB pamięci głównej. Dlatego jest on przeznaczony do wymagających zadań związanych z bazą danych.

Microsoft Office i Windows są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation. Używane nazwy lub zdjęcia pozostają własnością odpowiednich firm.

 

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do zastosowania Microsoft SQL Server 2008 Standard..
- Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2008 Standard R2"
23 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Alles Bestens - sehr schnelle Lieferung - freundlicher Kontakt - Hilfe am Tel

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany