Infolinia 0800 702813
 
Windows Server 2012 R2 Device CAL

Windows Server 2012 R2 Device CAL

49,80 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20002
 • R18-03739
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kupno Windows Server 2012 R2 Device CAL Jeśli szukasz nieskomplikowanego rozwiązania do... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 R2 Device CAL"

Kupno Windows Server 2012 R2 Device CAL


Jeśli szukasz nieskomplikowanego rozwiązania do licencjonowania serwera Windows, znajdziesz odpowiednie Device CAL Ułatwia to określenie dostępu, tak aby dostęp do serwera był możliwy za pośrednictwem licencjonowanego produktu. Ale jakie dokładnie są zalety Windows Server 2012 R2 Device CALi jak działają te komponenty?

Idealny do licencjonowania serwera Windows


Windows Server 2012 R2 Device CALułatwia zdalny dostęp do serwera Windows i dokonanie odpowiednich zmian. Innym powodem korzystania z Windows Server 2012 R2 Device CALjest unikanie oprogramowania innych firm, którego skutki dla systemu trudno oszacować bez konkretnej kontroli dostępu.

Z tego powodu warto polegać na oficjalnych licencjach i korzystać z nowoczesnego Windows Server 2012 R2 Device CALdla systemów. W połączeniu z profesjonalnymi usługami Remote Desktop Services, zawartość może być łatwo zoptymalizowana w celu weryfikacji funkcjonalności serwera Windows. Z właściwą licencją nie jest problemem posiadanie serwera pod kontrolą i uproszczenie całej aplikacji.

Największe zalety w skrócie

 • Łatwe zarządzanie za pomocą jednego urządzenia
 • Szeroka kompatybilność z szeroką gamą zastosowań
 • Profesjonalne przyspieszanie map bitowych
 • Integracja ukierunkowanego pilota zdalnego sterowania
 • Pełna obsługa funkcji multi-monitor
 • Integracja nowoczesnych nagrań audio

Idealny dla każdego środowiska biznesowego

Jeśli chodzi o licencjonowanie serwerów dla różnych Urządzenia, odpowiednie licencje można oczywiście zakupić wielokrotnie. Dzięki temu znacznie łatwiej jest określić pożądane komponenty i uniknąć konieczności zakupu każdego detalu z osobna. Wokół Windows Server 2012 R2 Device CALużytkownicy zachowują więc przez cały czas kontrolę nad projektem serwera w firmie i nie muszą martwić się o różne obszary wdrożenia.

Dzięki wielu nowym funkcjom, Windows Server 2012 R2 Device CALidealnie pasuje do serwera, tworząc idealne dopasowanie. W ten sposób, różne opcje analizy serwera lub projektowania sprzedaży mogą być utrzymane dokładnie na widoku bez poważnego zwiększenia wysiłku. Wszystko to sprawia, że liczne rozwiązania w naszym sklepie są dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o optymalizację serwerów do użytku biznesowego.

Kup serwer Windows 2012 R2 Device CALteraz


Z naszym Windows Server 2012 R2 Device CALnie jest trudno powrócić do wszechstronnego i niezwykle nowoczesnego rozwiązania. Tak więc każdy użytkownik oczekuje oficjalnej licencji na produkt, który połączy Urządzeniez serwerem. W każdej chwili możesz zakupić u nas odpowiedni Windows Server 2012 R2 Device CAL, aby cały proces licencjonowania przebiegał bez żadnych przeszkód.

Co dokładnie jest dostępne?

Windows Server 2012 R2 Device CALjest oficjalnym sposobem licencjonowania wersji Windows Server 2012. W tym momencie licencja jest oparta na jednym urządzeniu, co oznacza, że dostęp jest zawsze z centralnego miejsca.

Kto jest odbiorcą docelowym dla Windows Server 2012 R2 Device CAL?

Dla profesjonalnego Device CAL, grupą docelową są zazwyczaj firmy i inni biznesmeni. Wszystkie ważne zmiany w systemie mogą być wtedy wprowadzane w celu zapewnienia dokładnej kontroli nad serwerem.

Dlaczego ten produkt jest dobrym wyborem?

Dzięki odpowiedniemu Device CAL, serwer może być bez problemu licencjonowany. W ten sposób łatwo jest mieć oko na analizy i opcje projektowe i korzystać z dobrego projektu wokół licencji.

Device CAL: Device CAL są szczególnie przydatne dla firm, w których na jednym Urządzeniepracuje kilku pracowników. Dzięki systemowi Windows Server 2012 Device CALs nie musisz kupować dostępu na jednego pracownika, tylko dostęp na Urządzenie. To, czy ta forma licencjonowania jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od struktury Twojej firmy. Wybierając odpowiednie CAL-y, pracujesz oszczędnie i oszczędzasz zasoby. Możliwe jest również łączenie CAL-ów urządzeń i CAL-ów użytkowników.

Język
: Single Language, EnglishWersja:
Microsoft Microsoft WindowsDevice CALWskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2012 R2 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany