Infolinia 0800 702813
 
Windows Server 2012 R2 User CAL

Windows Server 2012 R2 User CAL

52,06 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20001
 • R18-03739
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Server 2012 R2 User CAL Kto zamówi Windows Server 2012 R2 User CALotrzymuje klucz... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 R2 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows Server 2012 R2 User CAL


Kto zamówi Windows Server 2012 R2 User CALotrzymuje klucz produktu, który jest niezbędny do aktywacji odpowiedniego systemu operacyjnego serwera. W zależności od pokrewieństwa, właściciele Windows Server 2012 R2 User CALmogą następnie zdecydować o sposobie dystrybucji dostępu, tak aby pracownicy również mogli korzystać z pełnego dostępu do serwera. Do tego celu potrzebne są kable, tzn. są to licencje, które umożliwiają użytkownikowi lub kilku użytkownikom prawidłowe zalogowanie się do systemu. Tak zwane licencje dostępu klienta (CAL) umożliwiają połączenie z serwerem poszczególnych użytkowników. Branże są tak zróżnicowane, jak wymagania i potrzeby samych użytkowników komputerów PC, dlatego bardziej niż wygodne jest to, że Windows Server 2012 R2 User CALstanowi uniwersalne rozwiązanie dla każdej branży. Bez względu na to, czy jest to branża programistyczna, sklep domowy czy sklep internetowy, dla każdej firmy niezbędne jest przeprowadzenie procesów administracyjnych i obliczeniowych na komputerze PC. Daje to szefom, kadrze kierowniczej i pracownikom jasny obraz sytuacji, co również znacznie ułatwia pracę na komputerze. To z kolei prowadzi do zwiększenia wydajności i optymalizacji różnych procesów biznesowych.Kup Windows Server 2012 R2 User CAL


Kupno Windows Server 2012 R2 User CALjest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać wielu właścicielom firm lub użytkownikom komputerów PC. W razie potrzeby system Windows Server 2012 R2 User CALmożna również wygodnie zamówić online bezpośrednio w domu. Zyskany w ten sposób czas przynosi korzyści każdej firmie, niezależnie od branży, do której należy. Jestem pewien, że dotyczy to również użytku prywatnego. Zwłaszcza dla pracodawców szczególnie praktyczne jest to, że ich system operacyjny może być używany przez różnych użytkowników. Tu właśnie wchodzi w grę Windows Server 2012 R2 User CAL, ponieważ po oficjalnym zakupie, korzystanie z systemu operacyjnego będzie również legalne, a szef i pracownicy są również legalnie po bezpiecznej stronie. Każdy użytkownik, który potrzebuje dostępu do systemu serwerowego wymaga osobnego kalendarza, czyli osobnej autoryzacji dostępu. Dopiero wtedy przyznawany jest pełny dostęp do produktu. W przeciwieństwie do Kalendarzy urządzeń, Kalendarze Użytkowników nie są związane z konkretnym komputerem, co daje użytkownikowi atrakcyjny stopień elastyczności. Oznacza to, że Urządzeniamogą być używane zgodnie z wymaganiami, co jest bardzo przydatne, jeśli na przykład pracownicy nie zawsze siedzą przy tym samym komputerze i mogą chcieć pracować w domu. Najważniejsze jest to, że może to znacznie zwiększyć wydajność i kreatywność w różnych procesach pracy, ponieważ dane stają się bardziej dostępne.


Co oferuje produkt Windows Server 2012 R2 User CAL?


Windows Server 2012 R2 User CALoferuje swoim użytkownikom licencje na korzystanie z systemu Windows dostosowane do ich potrzeb, na żądanie i co najważniejsze, legalnie. Wraz z zakupem, kupujący otrzymują dokument, który zabezpiecza ich jako legalnych użytkowników.


Kto powinien kupić Windows Server 2012 R2 User CAL?


Windows Server 2012 R2 User CALjest przeznaczony przede wszystkim dla pracodawców, którzy zatrudniają kilku pracowników. W ten sposób każdy użytkownik jednocześnie nabywa licencję na legalne użytkowanie produktu i firma jest pod tym względem chroniona.Jakie jest uniwersalne zastosowanie Windows Server 2012 R2 User CAL?


Oprócz prawnego upoważnienia dostępu do danego produktu, kolejną zaletą jest to, że kale te nie są związane z konkretnym Urządzenie, co pozwala pracownikom na pracę z dowolnego Urządzenie, pod warunkiem, że kale zostały aktywowane. Gdyby uzgodniono to z szefem, nic nie stanęłoby na przeszkodzie pracy z domu.

Język
: Single Language, EnglishVersion:
Microsoft Microsoft WindowsUser CALWskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2012 R2 User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany