Infolinia 0800 702813
 
Windows Server 2016 User CAL

Windows Server 2016 User CAL

25,79 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20004
 • R18-05246
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Numer CAL

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft SQL Server 2016 User CAL Jeśli szukasz profesjonalnego produktu licencyjnego do... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2016 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Microsoft SQL Server 2016 User CAL


Jeśli szukasz profesjonalnego produktu licencyjnego do konfiguracji poszczególnych systemów informatycznych, z pewnością znajdziesz go tutaj. Oferujemy znakomitą gamę produktów w zakresie Microsoft SQL Server 2016 User CAL, aby zapewnić udane rozwiązanie dla wystarczającej liczby użytkowników. Ale czego użytkownicy mogą oczekiwać od nowoczesnego rozwiązania i jakie konkretnie możliwości oferuje?

Liczne innowacje w systemie


Z biegiem czasu aplikacje i funkcje były stale ulepszane. Pozwala to na szybszy dostęp do ważnych danych, zwiększenie skalowalności i bezproblemową pracę nad efektywnym wykonaniem wszystkich możliwych procesów. Microsoft SQL Server 2016 User CALdostosowuje się dokładnie do potrzeb użytkownika, pozwalając w każdej chwili wykonać pracę nad projektem o wysokiej jakości technicznej.

W zależności od formy licencji, różne liczby użytkowników mogą być zintegrowane i mieć dostęp do systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji, nawet analiza aktualnej sytuacji nie staje się problemem. W ten sposób można w każdej chwili zapewnić funkcjonalne rozszerzenie bez utraty przejrzystości samych urządzeń.

Znacznie większa wydajność i bezpieczeństwo


Wydajność uległa również znacznej poprawie dzięki programowi Microsoft SQL Server 2016 User CAL. Zwłaszcza w przypadku nowoczesnych Urządzenia, aplikacje zostały skutecznie zoptymalizowane w celu szybkiej poprawy użyteczności i znacznego zwiększenia prędkości. W porównaniu z poprzednim modelem znacznie łatwiej jest zatem ustalić związek między użytkownikiem a Urządzeniei pracować nad objęciem wszystkich ważnych obszarów IT.

Podobne usprawnienia oferowane są również w dziedzinie bezpieczeństwa. W połączeniu z usługami analitycznymi zintegrowane zostały kompleksowe funkcje eksploracji danych, co w połączeniu z aktywnym raportowaniem zapewnia znacznie większą wygodę. Centralna administracja, skupiona na jednym użytkowniku, tworzy dodatkowe zabezpieczenia i pozwala użytkownikowi na utrzymanie kontroli nad całym obszarem serwera. Na przykład Microsoft SQL Server 2016 User CALoferuje bazę danych, która jest tylko w niewielkim stopniu podatna na problemy i przekonuje wysoką jakością i dobrym wdrożeniem w praktyce.

Główne zalety Microsoft SQL Server 2016 User CAL


Maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich projektów Funkcjonalne
sterowanie wszystkimi istniejącymi komponentami Technicznie łatwa rozbudowa Pro
ste

i łatwe do licencjonowania
Liczne innowacje dla całego systemu Zorientowane na użytkownika
użytkowanie systemu
Jaka jest różnica w stosunku do Device SQL?

Osoby wybierające Microsoft SQL Server 2016 User CALnie są związane z podłączonymi Urządzenia. Wszystko pochodzi od jednego użytkownika, co oznacza, że można zapewnić ogromne bezpieczeństwo. Dodatkowo unika się interwencji osób trzecich, ponieważ tylko sam użytkownik posiada licencję. To sprawia, że Microsoft SQL Server 2016 User CALjest niezwykle skalowalnym i nowoczesnym wyborem w porównaniu z implementacją zorientowaną na urządzenie, która nie skupia się na lokalizacji i związanych z nią szczegółach technicznych. Użytkownik zachowuje pełną kontrolę i po prostu sam decyduje o obszarze aplikacji.


Kup odpowiedni Microsoft SQL Server 2016 User CALteraz

Aby zwiększyć bezpieczeństwo techniczne i skorzystać z nowoczesnej aplikacji, dobrym wyborem jest odpowiedni Microsoft SQL Server 2016 User CAL. Oznacza to, że nie ma już żadnych trudności w obsłudze technicznej, dzięki czemu użytkownik może bez problemów połączyć się z systemem. W tym momencie nie ma żadnych ograniczeń, dlatego na życzenie można nabyć kilka licencji, aby zawsze być po bezpiecznej stronie z odpowiednimi funkcjami. Odpowiednią aplikację Microsoft SQL Server 2016 User CALmożna kupić bezpośrednio u nas, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie wyjątkowej implementacji.

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

Język
: Single Language, EnglishVersion:
Microsoft Microsoft WindowsCAL

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2016 User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany