Infolinia +49 3221 2292585
 
Nuance Omnipage günstig kaufen

Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version

737,51 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820071
 • SN-E709Z-W00-19.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nuance Omnipage 19 Ultimate idealny do konwersji i archiwizacji ważnych dokumentów. Nagrywaj... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version"

Nuance Omnipage 19 Ultimate idealny do konwersji i archiwizacji ważnych dokumentów. Nagrywaj tekst za pomocą aparatu cyfrowego lub iPhone'a® i zamieniaj go w tekst na komputerze. Obsługa wielu formatów wyjściowych: PDF, HTML, Corel® itp. OmniPage przechwytuje dane z formularzy PDF lub papierowych i eksportuje je w postaci tabeli lub bazy danych.

LEPSZE FUNKCJE WYSZUKIWANIA W FORMACIE PDF
Asystent eDiscovery dla plików PDF z możliwością wyszukiwania konwertuje pojedyncze lub wiele plików PDF, nawet różnych typów, na dokumenty z możliwością pełnego wyszukiwania. Eliminuje to konieczność otwierania poszczególnych plików PDF lub procesów OCR, które mogą niezamierzenie usunąć ważne informacje.

ŁADOWANIE I KONWERSJA DOKUMENTÓW Z PRZECHOWYWANIA W CHMURZE
Usługi przechowywania w chmurze pozwalają na szybkie i łatwe przechowywanie, udostępnianie i archiwizowanie dokumentów. OmniPage Ultimate zapewnia łatwe łącza do wielu witryn chmury i pamięci masowych online.

ZWIĘKSZONA DOKŁADNOŚĆ
W przypadku zdjęć cyfrowych dokładność OCR została zwiększona o nie mniej niż 25 %. Poprawiono również konwersję układu. Obecnie obsługiwanych jest jeszcze więcej formatów wyjściowych.

WSZYSTKOWIEDZĄCY PODKŁADKA
Praca z OmniPage jest teraz szybsza, łatwiejsza i wygodniejsza. Teraz wystarczy przekonwertować dokumenty i wysłać je do dowolnego miejsca docelowego za pomocą programu OmniPage Launchpad.

WSZECHOGARNIAJĄCY DOCUDIRE
Małe biura lub grupy robocze korzystające ze skanera sieciowego to idealne i niedrogie rozwiązanie do skanowania, konwertowania i routingu małych ilości dokumentów za pomocą OmniPage DocuDirect™. OmniPage DocuDirect może być zainstalowany na serwerze sieciowym i automatycznie wysyłać przekonwertowane pliki do jednego lub więcej miejsc docelowych lub do dowolnego odbiorcy.

- Tworzenie nowych dokumentów w mgnieniu oka dzięki doskonałemu rozpoznawaniu słów
- Tworzenie w pełni sformatowanych dokumentów - przekonwertowane dokumenty wyglądają dokładnie tak samo jak oryginały.
- Szybka i łatwa konwersja dokumentów w programie OmniPage Launchpad
- Automatyczna konwersja i trasowanie dokumentów w sieci bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, urządzenia wielofunkcyjnego, skanera, programu pocztowego lub folderów współdzielonych za pomocą programu OmniPage DocuDirect.

Wyjątkowa
dokładność OCR
Jeszcze mocniejsze silniki OCR zapewniają niezwykłą dokładność rozpoznawania - idealne do konwersji i archiwizacji ważnych dokumentów


Prawdziwy oryginalny układ
Prawdziwa konwersja na oryginał i łatwa edycja dokumentów - w tym wszystkich kolumn, tabel, numeracji i grafiki.

Przechwytywanie dokumentów w podróży
Przechwytywanie tekstu za pomocą aparatu cyfrowego lub telefonu iPhone®. Następnie skonwertuj plik z obrazem na tekst na komputerze PC przy użyciu technologii rozpoznawania i dokładnej korekcji 3D firmy Nuance.


Współpracuje z prawie każdym skanerem
Jeśli Urządzeniepotrafi skanować, będzie również współpracować z OmniPage. Mobilne skanery, skanery biurkowe, drukarki wielofunkcyjne i wielofunkcyjne są bardziej wydajne i dokładne podczas korzystania z OmniPage.

Obsługuje wszystkie popularne aplikacje komputerowe
Obsługa wielu formatów wyjściowych: PDF, HTML, Corel® WordPerfect®, Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint® (pptx), ePub i więcej

Konwersja dokumentów z i do usług w chmurze
Możesz uzyskać dostęp i konwertować dokumenty bezpośrednio z Windows Live SkyDrive, Google Drive, Evernote, Dropbox i wielu innych usług. Zawiera Nuance Cloud Connector, obsługiwany przez Gladinet

Praktyczne przetwarzanie wsadowe
W pełni automatyczne, zaplanowane przetwarzanie dużych ilości dokumentów z definiowalnych folderów lub Twojej skrzynki odbiorczej.

Przetwarzanie
formularzy Przekształcanie formularzy papierowych na format elektroniczny w celu ich dystrybucji i wypełniania. OmniPage przechwytuje dane z formularzy PDF lub papierowych i eksportuje je do arkuszy kalkulacyjnych lub baz danych.


Automatyczne przyciemnianie i podświetlanie
tekstu
Automatyczne zasłanianie poufnych treści w dokumencie lub podświetlanie ważnych treści. OmniPage identyfikuje i obsługuje pożądane fragmenty w oparciu o słowa kluczowe.


Rozpoznawanie ponad 120 języków
Bez wysiłku konwertuj, edytuj i archiwizuj dokumenty z całego świata: OmniPage rozpoznaje języki oparte na alfabecie łacińskim, greckim i cyrylicy, a także chiński, japoński i koreański.

Nowe funkcje:

 • Jeszcze większa dokładność w rozpoznawaniu zdjęć cyfrowych i układów
  dokumentów
  Nowy OmniPage po raz kolejny wyznacza nowe standardy w dokładności konwersji. W przypadku zdjęć cyfrowych dokładność OCR została zwiększona o nie mniej niż 25 %. Ponadto OmniPage rozpoznaje teraz, czy wejście jest zdjęciem cyfrowym i automatycznie stosuje odpowiednią korekcję 3D, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki rozpoznawania. Poprawiono również konwersję układu. Teraz obsługiwanych jest jeszcze więcej formatów wyjściowych, w tym ePub w formacie e-book dla urządzeń przenośnych.
 • OmniPad Launchpad
  OmniPage to oszczędność czasu w czasie rzeczywistym, a nowa wersja znacznie zwiększyła także szybkość i łatwość użytkowania. Nowy Launchpad zapewnia szybki i wygodny dostęp do zaawansowanych funkcji konwersji OmniPage. Aby przekonwertować dokumenty i wysłać je do dowolnego miejsca docelowego, wystarczy teraz kliknąć na odpowiedni przycisk akcji w interfejsie podobnym do tabletu w Launchpadzie. Niezrównana wydajność i funkcje oszczędzające czas!
 • OmniPage® DocuDirect™
  Skanowanie i trasowanie dokumentów teraz z obsługą środowisk Microsoft Server
  Małe biura lub grupy robocze korzystające ze skanera sieciowego to idealne i niedrogie rozwiązanie do skanowania, konwertowania i trasowania małych ilości dokumentów za pomocą programu OmniPage DocuDirect. Wykorzystuje się w tym celu najczęściej kopiarki cyfrowe, urządzenia wielofunkcyjne i urządzenia typu "wszystko w jednym", które oferują ograniczone możliwości konwersji i przekazywania danych oraz są przeznaczone do mniejszych zadań skanowania. OmniPage DocuDirect jest instalowany na serwerze sieciowym lub współdzielonym komputerze, z którego można uzyskać dostęp do urządzenia skanującego. Przepływy pracy oparte na kodach kreskowych utworzone w OmniPage mogą być następnie wykorzystywane do automatycznego wysyłania przekonwertowanych plików do jednego lub więcej miejsc docelowych lub do dowolnego odbiorcy.
 • Konwersja do PDF z możliwością wyszukiwania - bardziej wydajne i dokładne niż kiedykolwiek wcześniej
  , pliki PDF są dziś wszędzie. Jednak pochodzenie i treść mogą być bardzo różne. Na przykład, mogą one zawierać zeskanowane strony, osadzone obrazy i informacje tekstowe. Niektóre z tych elementów zawierają już przeszukiwalny tekst. Wielu użytkowników nie zdaje sobie z tego sprawy, i właśnie na tym polega problem. Chociaż pliki PDF mogą być przeszukiwane przy użyciu konwencjonalnego procesu OCR, działa to tylko w przypadku zeskanowanych dokumentów PDF, które nie zostały jeszcze zmodyfikowane. Podczas wykonywania procesu rozpoznawania OCR na plikach PDF opartych na tekście, istniejące elementy tekstowe są niszczone podczas tworzenia przeszukiwalnego formatu PDF.

Kreator wyszukiwania PDF eDiscovery OmniPage rozwiązuje ten problem. Ten inteligentny proces analizuje pliki PDF różnych typów i określa, które pliki lub strony wymagają rozpoznania. Wbudowaliśmy tę bardzo wygodną funkcję w program OmniPage DocuDirect, dzięki czemu proces może teraz działać automatycznie na serwerze w połączeniu z monitorowaniem folderów.

 • Słuchaj
  dokumentów w podróży w naturalnie brzmiącej mowie
  OmniPage jest zasilany przez zaawansowaną technologię dźwięku Nuance. Pozwala to na odczytywanie dokumentów na głos na urządzeniach iPhone, iPad, Android lub innych urządzeniach przenośnych obsługujących pliki audio w formacie MP3.
 • Czytanie
  dokumentów na czytniku
  książek elektronicznych OmniPage obsługuje teraz popularny format ePub zgodny z popularnymi czytnikami książek elektronicznych. Możesz teraz w mgnieniu oka przekonwertować swoje dokumenty i zabrać je ze sobą do czytania w podróży. Współpracuje z aplikacjami książek elektronicznych na następujących czytnikach: Apple iPad, Android Tablet, Microsoft Surface, Nook Simple Touch, Nook Tablet, Sony Reader PRS-350/PRS-650/PRS-950, Kobo eReader, Kobo Touch i Kobo Arc.
 • Bezpieczne archiwum dokumentów z zaawansowaną obsługą
  PDF/A
  OmniPage jest idealne do tworzenia przeszukiwalnych dokumentów PDF, które wymagają długotrwałego przechowywania w formacie PDF/A. Aby spełnić wymagania dotyczące archiwizacji dokumentów, OmniPage obsługuje teraz nowe opcje wyjścia PDF/A, w tym PDF/A-2b i PDF/A-2u.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny dla Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage pełna wersja
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania
 • Faktura VAT
 • Instrukcje dotyczące łatwego montażu

Wymagania systemowe:

 • Uwaga: Wydajność i szybkość mogą zostać poprawione, jeśli komputer przekroczy minimalne wymagania dotyczące procesora, pamięci i dostępnej przestrzeni dyskowej. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku konwersji dużych plików PDF w kolorze.
 • Windows® 10 32-bit lub 64-bit, Windows® 8 32-bit lub 64-bit, Windows 7 32-bit lub 64-bit, Windows XP 32-bit z dodatkiem SP 3
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Komputer z procesorem Intel®Pentium® 1 GHz lub równoważnym lub wyższym
 • 1 GB pamięci głównej (RAM), zalecane 2 GB
 • Microsoft Internet Explorer 8 lub wyższy
 • Łącznie 2,7 GB miejsca na dysku twardym dla wszystkich komponentów: 300 MB dla komponentów aplikacji plus 100 MB podczas instalacji, 1,2 GB dla modułów głosowych Vocalizer Expressive® (120 - 500 MB na język) 250 MB dla RealSpeak Solo (możliwość wyboru języków), 200 MB dla Nuance PDF Create, 700 MB dla PaperPort, 30 MB dla Nuance Cloud Connector.
 • Napęd DVD-ROM do instalacji, nie jest wymagany dla wersji do pobrania
 • Sterowniki skanerów WIA, TWAIN lub ISIS
 • Monitor kolorowy o rozdzielczości 1024x768 pikseli
 • Aparat cyfrowy z autofokusem i rozdzielczością co najmniej 2 megapikseli, jeśli ma być fotografowany tekst.


Legalne:
Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. z numerem akt: IZR 8/1 /3 nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą i dlatego nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją pojedynczego użytkownika z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje itp., ale nie musisz go rejestrować.

BETTER PDF Search FUNCTIONSThe eDiscovery Assistant dla PDF z możliwością wyszukiwania konwertuje pojedyncze lub wiele plików PDF, nawet różnych typów, na dokumenty z możliwością pełnego wyszukiwania. Eliminuje to konieczność otwierania poszczególnych plików PDF lub procesów OCR, które mogą niezamierzenie usunąć ważne informacje.
ŁADOWANIE DOKUMENTÓW Z ZAMKNIĘTEGO MAGAZYNU I KONWERTACJA Usługi przechowywania w chmurze umożliwiają szybkie i łatwe przechowywanie, udostępnianie i archiwizowanie dokumentów. OmniPage Ultimate zapewnia łatwe łącza do wielu witryn chmury i pamięci masowych online.
POPRAWIONA DOKŁADNOŚĆ W przypadku zdjęć cyfrowych dokładność OCR wzrosła nawet o 25%. Poprawiono również konwersję układu. Obecnie obsługiwanych jest jeszcze więcej formatów wyjściowych.
OMNIPAGE LAUNCHPAD Praca z OmniPage jest teraz jeszcze szybsza, łatwiejsza i wygodniejsza. Teraz wystarczy przekonwertować dokumenty i wysłać je do dowolnego miejsca docelowego za pomocą programu OmniPage Launchpad.
OMNIPAGE DOCUDIRE małe biura lub grupy robocze korzystające ze skanera sieciowego to idealne i niedrogie rozwiązanie do skanowania niewielkich ilości dokumentów oraz konwertowania i kierowania ich za pomocą OmniPage DocuDirect™. OmniPage DocuDirect może być zainstalowany na serwerze sieciowym i automatycznie wysyłać przekonwertowane pliki do jednego lub więcej miejsc docelowych lub do dowolnego odbiorcy.
- Szybko odtwarzaj dokumenty dzięki doskonałemu rozpoznawaniu słów - Twórz w pełni sformatowane dokumenty - Konwertowane dokumenty wyglądają tak samo jak oryginały - Szybko i łatwo konwertuj dokumenty w panelu startowym OmniPage - Automatycznie konwertuj i udostępniaj dokumenty w sieci bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, urządzenia wielofunkcyjnego, skanera, programu pocztowego lub współdzielonych folderów za pomocą programu OmniPage DocuDirect.

Legal:Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z 11.12.2014 z numerem akt: IZR 8/1 /3 nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą i dlatego nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją pojedynczego użytkownika z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje itp., ale nie musisz go rejestrować.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany