Infolinia +49 3221 2292585
 
DVDFab Hi-Fi Audio Converter

DVDFab Hi-Fi Audio Converter

397,58 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821112
 • P25803-01
 • 2 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab Wszyscy kochają muzykę. Kiedyś cieszyliśmy się naszymi... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Hi-Fi Audio Converter"

Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab

Wszyscy kochają muzykę. Kiedyś cieszyliśmy się naszymi ulubionymi piosenkami na płytach winylowych, kasetach, płytach CD, SACD lub DVD-A. Dziś, w erze cyfrowej, pobieramy muzykę z iTunes i Amazonek lub przesyłamy ją strumieniowo bezpośrednio z Apple Music, Spotify, Rdio, itp. na nasze smartfony i tablety.
Jeśli jednak jesteś jednym z tych audiofilów, którzy wymagają od swojej muzyki więcej niż normalnej jakości CD i szukasz bezstratnej muzyki najwyższej jakości, DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji dźwięku Hi-Fi jest najlepszym wyborem. Może przekonwertować Twoją muzyczną kolekcję Blu-ray na bezstratne pliki audio FLAC lub WAV.

 

Konwersja muzyki z płyt Blu-ray do bezstratnego dźwięku Hi-Fi

Jako audiofil, ogólne formaty muzyki, takie jak pliki do pobrania z iTunes i Amazon lub strumienie z muzyki Apple, Spotify, Rdio, itp. są dalekie od zadowolenia z wysokiej jakości wyjścia muzycznego. Jeśli masz w domu dużą kolekcję płyt Blu-rays, DVDFab Hi-Fi Audio Converter to Hi-Fi Audio Converter może na szczęście przekonwertować muzykę i filmowe płyty Blu-rays do bezstratnych plików Hi-Fi w formacie FLAC lub WAV, aby odtworzyć je w wysokiej jakości systemie audio. Nie musisz już włączać telewizora za każdym razem, aby odtworzyć swój ulubiony album.

 

24-bitowe i do 192 kHz wyjście High-Definition

W porównaniu do zwykłego formatu 16Bit/44.1KHz używanego do tworzenia płyt CD lub plików źródłowych takich jak MP3, M4A lub AAC oraz stron pobierania i usług streamingowych wspomnianych powyżej, pliki HD audio produkowane przez DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji dźwięku Hi-Fi są zbyt fantastyczne, że mają znacznie wyższą częstotliwość próbkowania i zaszyfrowaną głębokość bitów, głównie 24-bit/192kHz, a niektóre nawet imponującą częstotliwość próbkowania 192kHz. Jest to najważniejsza rzecz dla audiofila i jego pierwszorzędna konfiguracja sprzętowa.

4 profile konwersji z opcjami wielokanałowymi

DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji Hi-Fi audio jest zintegrowany z modułem Blu-ray Ripper w postaci 4 profili konwersji zwanych FLAC Stereo, FLAC Multi-Channel, WAV Stereo i WAV Multi-Channel. Oferuje bardzo elastyczne opcje kanałów, takie jak -- Stereo, Dolby Surround/ProLogic, Dolby ProLogic II, 5.1 Multi-Channel i 7.1 Multi-Channel. Chociaż jest zintegrowany, Hi-Fi Audio Converter do konwersji Hi-Fi audio działa samodzielnie, nawet jeśli Twój moduł Blu-ray Ripper wygasł lub po prostu nie kupiłeś tego modułu.

 

Tworzy przyjazny dla użytkownika plik CUE zapewniający dokładność

Jeśli muzyka Blu-ray nie została podzielona na rozdziały podczas konwersji, DVDFab Hi-Fi Audio Converter do Hi-Fi Audio skonwertuje całą muzykę Blu-ray do jednego pliku audio, co utrudni skakanie z jednej ścieżki do drugiej podczas odtwarzania. W tym przypadku prezentowana jest inna opcja - podczas konwersji tworzony jest plik CUE zawierający metadane muzyczne Blu-ray'a, takie jak artysta, tytuł i czas trwania każdego utworu. Może to znacznie poprawić jakość odtwarzania muzyki, pod warunkiem, że urządzenie odtwarzające obsługuje bezpośredni odczyt plików CUE.

Instrukcje

DVDFab Hi-Fi Audio Converter to Hi-Fi Audio Converter jest przeznaczony dla miłośników muzyki Hi-Fi, którzy chcą przekonwertować swoje kolekcje muzycznych płyt Blu-ray na bezstratne pliki FLAC lub WAV, aby cieszyć się nimi w swoich systemach akustycznych klasy premium.

 


Pobierz i zainstaluj najnowszy DVDFab 11

Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab do konwersji dźwięku Hi-Fi jest dostępny od DVDFab 10.0.6.0. Upewnij się, że pobierasz i instalujesz tę lub najnowszą wersję.

 

Wymagania systemowe dla komputerów Mac

★ MacOS 10.10 - 10
.15★ 1GHz Intel® Processor lub
höher★ 4GB
RAM★ 100GB Free
Festplattenspeicher★ Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)Wymagania systemowe dla systemu Win

 •  Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit)
 •  Pentium II 500 MHz
 •  4GB RAM
 • 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Hi-Fi Audio Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

22,10 PLN ocalony
Kasety wideo na DVD - Konwerter wideo Kasety wideo na DVD - Konwerter wideo
154,66 PLN * 176,76 PLN *
44,20 PLN ocalony
Cyberlink PowerDVD 19 Ultra Cyberlink PowerDVD 19 Ultra
397,76 PLN * 441,96 PLN *
35,36 PLN ocalony
Ostatnio oglądany