Infolinia 0800 702813
 
Acronis Cyber Backup Advanced for Server

Acronis Cyber Backup Advanced for Server

2450,06 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820182
 • A1WAEBLOS21
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Europa (strefa euro)

Typ Licencji

Rok (lata)

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Chroń wszystkie swoje krytyczne systemy - fizyczne, wirtualne i w chmurze - za pomocą wydajnego,... więcej

Informacje o produkcie "Acronis Cyber Backup Advanced for Server"

Chroń wszystkie swoje krytyczne systemy - fizyczne, wirtualne i w chmurze - za pomocą wydajnego, uniwersalnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych zarządzanego z centralnej konsoli zarządzania.

Zaprojektowany specjalnie dla środowisk IT klasy średniej, Acronis Backup Advanced zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę danych oraz szybkie i elastyczne odzyskiwanie danych po awarii dla wszystkich systemów w Twoim środowisku, niezależnie od ich złożoności.

Dzięki Acronis Cyber Protect - Backup Advanced Server możesz tworzyć kopie zapasowe serwerów Windows i Linux, w tym działających na nich aplikacji. Dodatki do tworzenia kopii zapasowych serwerów Microsoft Exchange Server, SQL Server, SharePoint Server i Active Directory są już zintegrowane. Ponadto wersje zaawansowane oferują zaawansowane funkcje, takie jak deduplikacja, obsługa napędów taśmowych czy obsługa klastrów.

Argumenty przemawiające za zakupem:

 • Uniwersalne przywracanie
  Ta unikalna technologia odzyskiwania danych jest dołączana do wszystkich produktów Acronis do tworzenia kopii zapasowych i zapewnia wygodę szybkiego przywracania kopii zapasowej danych na dowolnym komputerze, niezależnie od platformy. Możesz teraz przywracać pliki, konfiguracje, aplikacje i cały system na ten sam sprzęt, na inny sprzęt lub do maszyny wirtualnej - wszystko to za pomocą kilku prostych kliknięć myszką!
 • Technologia obrazowania dysków
  Migawki na poziomie bloków danych umożliwiają przechwycenie całego dysku lub woluminu (łącznie z danymi systemu operacyjnego, aplikacjami i wszystkimi dokumentami) w jednym kroku. Technologia ta działa równie dobrze w przypadku systemów fizycznych, wirtualnych i aplikacji.
 • Centralne zarządzanie
  Zarządzaj wszystkimi działaniami związanymi z tworzeniem kopii zapasowych - zarówno dla maszyn fizycznych, jak i wirtualnych - z jednego, centralnego pulpitu nawigacyjnego. Niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie i stosowanie harmonogramów tworzenia kopii zapasowych (dla jednej lub wielu maszyn), sprawdzanie aktualizacji stanu czy wyświetlanie alertów, wszystko to odbywa się za pomocą jednolitego, intuicyjnego interfejsu.
 • Ochrona aplikacji biznesowych
  Dzięki technologii obrazowania dysków firmy Acronis możesz również tworzyć spójne z danymi kopie zapasowe działających aplikacji. Umożliwia to niezawodne tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint i Active Directory w dowolnym momencie. Możliwość przywracania elementów granularnych pozwala na przywracanie danych poszczególnych aplikacji bez konieczności wyłączania systemów. Dzięki temu unikniesz kosztownych przestojów w pracy.
 • Kompresja i deduplikacja
  Deduplikacja po stronie źródłowej i docelowej oraz wydajne algorytmykompresji danych znacznie zmniejszają ilość danych, które muszą być backupowane, co pozwala na obniżenie kosztów i zachowanie istniejących zasobów pamięci masowej i sieci.
 • Wiele miejsc docelowych dla kopii zapasowych
  Przechowuj kopie zapasowe w maksymalnie pięciu różnych lokalizacjach (lokalnych i w chmurze), aby uzyskać bardziej elastyczne i niezawodne opcje odzyskiwania. Połącz dowolne nośniki/urządzenia/lokalizacje (lokalne i zewnętrzne dyski twarde, taśmy, sieciowe systemy pamięci masowej, pamięć masową w chmurze itp.), aby zmniejszyć koszty przechowywania danych. ), aby zoptymalizować koszty przechowywania danych i zmaksymalizować możliwości odzyskiwania danych w przypadku katastrofy.
 • Acronis Cloud Storage
  Acronis Backup Advanced zapewnia bezpośredni, bezproblemowy dostęp do bezpiecznego przechowywania kopii zapasowych poza siedzibą firmy w chmurze Acronis. Wystarczy dodać do zakupu subskrypcję chmury, a plan tworzenia kopii zapasowych zostanie wzbogacony o możliwość tworzenia kopii hybrydowych (lokalnych i w chmurze).

 

Porównanie edycji programu Acronis Cyber Protect

 

Cechy Podstawy Standard Zaawansowane Zaawansowana kopia zapasowa
Ochrona danych        
Kopia zapasowa na poziomie pliku  ✔️ ✔️  ✔️   ✔️
Tworzenie kopii zapasowych na podstawie obrazów    ✔️  ✔️  ✔️
Lokalna kopia zapasowa  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
Mobilna kopia zapasowa

   ✔️  ✔️  Tylko zaopatrywanie w chmurze
Kopia zapasowa NAS/współdzielona    ✔️  ✔️  ✔️
Przyrostowe/różnicowe kopie zapasowe  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
Okno zapasowe (dławienie ruchu)    ✔️  ✔️  ✔️
Kopie zapasowe z wielu miejsc (replikacja kopii zapasowych)    ✔️  ✔️  ✔️
Kompresja archiwum    ✔️  ✔️  ✔️
 Sprawdzanie poprawności kopii zapasowych (sumy kontrolne)    ✔️  ✔️  ✔️
 Zasady zatrzymywania    ✔️  ✔️  ✔️
 
Blockchain backup notarialny
     ✔️  ✔️
 Odzyskiwanie z metalu (BMR)    ✔️  ✔️  ✔️
 BMR na różnym sprzęcie (Universal Restore), P2V, V2P, V2V   ✔️   ✔️  ✔️
 XenServer, KVM, RHV, Oracle VM Server      ✔️ ✔️ 
 Cybersecurity        
 Ochrona przed oprogramowaniem ransomware i cryptojackingiem  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ochrona antywirusowa i anty-malware  ✔️  ✔️  ✔️  
Zapobieganie exploitom  ✔️    ✔️  
 Filtrowanie adresów URL  ✔️  ✔️  ✔️  
 Filtrowanie adresów URL z kategoryzacją    ✔️  ✔️  
 Zarządzanie programem antywirusowym Windows Defender  ✔️  ✔️  ✔️  
 Zarządzanie programem Microsoft Security Essentials  ✔️  ✔️  ✔️  
 Alerty o zagrożeniach  ✔️  ✔️  ✔️  
 Zdalne usuwanie urządzeń  ✔️  ✔️  ✔️  
 Monitorowanie stanu dysku twardego    ✔️  ✔️  
 Mapa ochrony danych    ✔️  ✔️  
 Ciągła ochrona danych      ✔️  
 Śledcza kopia zapasowa      ✔️  
 Bezpieczne przywracanie kopii zapasowych      ✔️  
 Lista zatwierdzeń korporacyjnych      ✔️  
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu Windows  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ocena podatności na zagrożenia dla aplikacji Windows innych firm  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu macOS  ✔️  ✔️  ✔️  
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu Linux  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Zarządzanie łatami  ✔️    ✔️  
 Failsafe patching: zabezpieczanie punktu końcowego przed instalacją łatek      ✔️  
 Pulpit zdalny  ✔️ ✔️   ✔️  
 Zarządzanie ochroną punktów końcowych        
Zarządzanie grupą      ✔️  ✔️
 Wspólne plany ochrony      ✔️  ✔️
 Scentralizowane zarządzanie planami      ✔️  ✔️
 Konfiguracja pulpitu nawigacyjnego      ✔️  ✔️
 Raporty      ✔️  ✔️
Powiadomienia e-mailowe  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️

 

Cechy Acronis Cyber Backup Advanced Server

 • Tworzenie kopiizapasowych serwerów Windows i Linux Odzyskiwanie pojedynczych elementów z serwerów Windows i Linux metodą bare metal i granularną.
 • Tworzenie kopiizapasowych baz danychMicrosoft Exchange, SQL, SharePoint i Active Directory Obsługa tworzenia kopii zapasowych działających baz danych Exchange, SQL, SharePoint i Active Directory.
 • Microsoft Azure i Amazon EC2 Cloud Workloads Obsługa backupu w środowiskachchmurowych Azure i Amazon EC2.
 • Acronis Universal Restore Przywracanie systemów Windows i Linux na różne platformy (inny sprzęt, hypervisor, chmura).
 • Tworzenie kopiizapasowych na dyskach lokalnych, NAS i SAN Obsługa tworzenia kopii zapasowych na dyskach lokalnych lub w sieciowych systemach pamięci masowej (NAS, SAN).
 • Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe Obsługa kopii zapasowych na lokalnych lub centralnych urządzeniach taśmowych - w tym zarządzanie nośnikami, rotacja taśm i zasady retencji.
 • Acronis Active Protection wykrywa podejrzane zmiany w danych, kopiach zapasowych i agentach Acronis. Są one blokowane i resetowane. Chroni dane i systemy przed atakami ransomware.
 • Acronis ASign Dokumentuje autentyczność plików za pomocą podpisów cyfrowych opartych na blockchainie.
 • Deduplikacja o zmiennej wielkości bloku Zintegrowana deduplikacja zmniejsza zużycie pamięci masowej i/lub ruch sieciowy.
 • Wiele miejsc docelowych dla kopii zapasowych Przechowuj kopie zapasowe w maksymalnie pięciu różnych miejscach przechowywania. Możliwe jest łączenie dowolnych nośników danych (lokalnych i zewnętrznych dysków twardych, taśm, sieciowych systemów pamięci masowej, pamięci w chmurze itp.)
 • Outsourcing procesów Możliwośćzlecania pewnych czynności, takich jak tworzenie (przenoszenie) kopii zapasowych, replikacja (kopiowanie), sprawdzanie poprawności lub czyszczenie, innym systemom w celu odciążenia systemu produkcyjnego.
 • Zautomatyzowane i zdalne odzyskiwanie bare-metalowe Możliwość zdalnego dostępu przy użyciu nośnika startowego i odzyskiwania bare-metalowego, w tym skryptów do automatyzacji i kontroli.
 • Zaawansowane sprawdzanie poprawności w środowisku piaskownicy Zadbaj o pomyślne odzyskanie danych, sprawdzając zawartość kopii zapasowej za pomocą sumy kontrolnej, automatycznie uruchamiając kopię zapasową jako maszynę wirtualną oraz sprawdzając dostępność usług za pomocą predefiniowanych i niestandardowych skryptów.
 • Inteligentny harmonogram tworzenia kopii zapasowych Automatycznie dostosowuje procesy tworzenia łat, skanowania i kopii zapasowych do aktualnych komunikatów CPOC.
 • Ciągłaochrona danych (CDP) Dzięki ciągłej ochronie danych (CDP) unikniesz nawet najmniejszej utraty danych dla ważnych aplikacji.
 • Failsafe Patching Automatycznie wykonuj kopie zapasowe punktów końcowych przed zainstalowaniem poprawek w celu ich natychmiastowego wycofania.
 • Ochrona danych Karta Monitoruj stan ochrony plików za pomocą klasyfikacji, raportowania i analizy danych nieustrukturyzowanych.
 • Forensic Backup Kopie zapasowe zawierają cenne cyfrowe dowody, które ułatwiają i przyspieszają prowadzenie śledztwa.
 • Globalne i lokalne białe listy Dla dokładniejszej heurystyki dzięki unikaniu fałszywych pozytywów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis Cyber Backup Advanced for Server"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany