Infolinia 0800 702813
 
Acronis Cyber Backup Advanced for Server

Acronis Cyber Backup Advanced for Server

2455,64 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820182
 • A1WAEBLOS21
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Rok

Rodzaj licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Chroń wszystkie swoje krytyczne systemy - fizyczne, wirtualne i w chmurze - za pomocą wydajnego,... więcej

Informacje o produkcie "Acronis Cyber Backup Advanced for Server"

Chroń wszystkie swoje krytyczne systemy - fizyczne, wirtualne i w chmurze - za pomocą wydajnego, uniwersalnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych zarządzanego z centralnej konsoli zarządzania.

Zaprojektowany specjalnie dla środowisk IT klasy średniej, Acronis Backup Advanced zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę danych oraz szybkie i elastyczne odzyskiwanie danych po awarii dla wszystkich systemów w Twoim środowisku, niezależnie od ich złożoności.

Dzięki Acronis Cyber Protect - Backup Advanced Server możesz tworzyć kopie zapasowe serwerów Windows i Linux, w tym działających na nich aplikacji. Dodatki do tworzenia kopii zapasowych serwerów Microsoft Exchange Server, SQL Server, SharePoint Server i Active Directory są już zintegrowane. Ponadto wersje zaawansowane oferują zaawansowane funkcje, takie jak deduplikacja, obsługa napędów taśmowych czy obsługa klastrów.

Argumenty przemawiające za zakupem:

 • Uniwersalne przywracanie
  Ta unikalna technologia odzyskiwania danych jest dołączana do wszystkich produktów Acronis do tworzenia kopii zapasowych i zapewnia wygodę szybkiego przywracania kopii zapasowej danych na dowolnym komputerze, niezależnie od platformy. Możesz teraz przywracać pliki, konfiguracje, aplikacje i cały system na ten sam sprzęt, na inny sprzęt lub do maszyny wirtualnej - wszystko to za pomocą kilku prostych kliknięć myszką!
 • Technologia obrazowania dysków
  Migawki na poziomie bloków danych umożliwiają przechwycenie całego dysku lub woluminu (łącznie z danymi systemu operacyjnego, aplikacjami i wszystkimi dokumentami) w jednym kroku. Technologia ta działa równie dobrze w przypadku systemów fizycznych, wirtualnych i aplikacji.
 • Centralne zarządzanie
  Zarządzaj wszystkimi działaniami związanymi z tworzeniem kopii zapasowych - zarówno dla maszyn fizycznych, jak i wirtualnych - z jednego, centralnego pulpitu nawigacyjnego. Niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie i stosowanie harmonogramów tworzenia kopii zapasowych (dla jednej lub wielu maszyn), sprawdzanie aktualizacji stanu czy wyświetlanie alertów, wszystko to odbywa się za pomocą jednolitego, intuicyjnego interfejsu.
 • Ochrona aplikacji biznesowych
  Dzięki technologii obrazowania dysków firmy Acronis możesz również tworzyć spójne z danymi kopie zapasowe działających aplikacji. Umożliwia to niezawodne tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint i Active Directory w dowolnym momencie. Możliwość przywracania elementów granularnych pozwala na przywracanie danych poszczególnych aplikacji bez konieczności wyłączania systemów. Dzięki temu unikniesz kosztownych przestojów w pracy.
 • Kompresja i deduplikacja
  Deduplikacja po stronie źródłowej i docelowej oraz wydajne algorytmykompresji danych znacznie zmniejszają ilość danych, które muszą być backupowane, co pozwala na obniżenie kosztów i zachowanie istniejących zasobów pamięci masowej i sieci.
 • Wiele miejsc docelowych dla kopii zapasowych
  Przechowuj kopie zapasowe w maksymalnie pięciu różnych lokalizacjach (lokalnych i w chmurze), aby uzyskać bardziej elastyczne i niezawodne opcje odzyskiwania. Połącz dowolne nośniki/urządzenia/lokalizacje (lokalne i zewnętrzne dyski twarde, taśmy, sieciowe systemy pamięci masowej, pamięć masową w chmurze itp.), aby zmniejszyć koszty przechowywania danych. ), aby zoptymalizować koszty przechowywania danych i zmaksymalizować możliwości odzyskiwania danych w przypadku katastrofy.
 • Acronis Cloud Storage
  Acronis Backup Advanced zapewnia bezpośredni, bezproblemowy dostęp do bezpiecznego przechowywania kopii zapasowych poza siedzibą firmy w chmurze Acronis. Wystarczy dodać do zakupu subskrypcję chmury, a plan tworzenia kopii zapasowych zostanie wzbogacony o możliwość tworzenia kopii hybrydowych (lokalnych i w chmurze).

 

Porównanie edycji programu Acronis Cyber Protect

 

Cechy Podstawy Standard Zaawansowane Zaawansowana kopia zapasowa
Ochrona danych        
Kopia zapasowa na poziomie pliku  ✔️ ✔️  ✔️   ✔️
Tworzenie kopii zapasowych na podstawie obrazów    ✔️  ✔️  ✔️
Lokalna kopia zapasowa  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
Mobilna kopia zapasowa

   ✔️  ✔️  Tylko zaopatrywanie w chmurze
Kopia zapasowa NAS/współdzielona    ✔️  ✔️  ✔️
Przyrostowe/różnicowe kopie zapasowe  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
Okno zapasowe (dławienie ruchu)    ✔️  ✔️  ✔️
Kopie zapasowe z wielu miejsc (replikacja kopii zapasowych)    ✔️  ✔️  ✔️
Kompresja archiwum    ✔️  ✔️  ✔️
 Sprawdzanie poprawności kopii zapasowych (sumy kontrolne)    ✔️  ✔️  ✔️
 Zasady zatrzymywania    ✔️  ✔️  ✔️
 
Blockchain backup notarialny
     ✔️  ✔️
 Odzyskiwanie z metalu (BMR)    ✔️  ✔️  ✔️
 BMR na różnym sprzęcie (Universal Restore), P2V, V2P, V2V   ✔️   ✔️  ✔️
 XenServer, KVM, RHV, Oracle VM Server      ✔️ ✔️ 
 Cybersecurity        
 Ochrona przed oprogramowaniem ransomware i cryptojackingiem  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ochrona antywirusowa i anty-malware  ✔️  ✔️  ✔️  
Zapobieganie exploitom  ✔️    ✔️  
 Filtrowanie adresów URL  ✔️  ✔️  ✔️  
 Filtrowanie adresów URL z kategoryzacją    ✔️  ✔️  
 Zarządzanie programem antywirusowym Windows Defender  ✔️  ✔️  ✔️  
 Zarządzanie programem Microsoft Security Essentials  ✔️  ✔️  ✔️  
 Alerty o zagrożeniach  ✔️  ✔️  ✔️  
 Zdalne usuwanie urządzeń  ✔️  ✔️  ✔️  
 Monitorowanie stanu dysku twardego    ✔️  ✔️  
 Mapa ochrony danych    ✔️  ✔️  
 Ciągła ochrona danych      ✔️  
 Śledcza kopia zapasowa      ✔️  
 Bezpieczne przywracanie kopii zapasowych      ✔️  
 Lista zatwierdzeń korporacyjnych      ✔️  
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu Windows  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ocena podatności na zagrożenia dla aplikacji Windows innych firm  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu macOS  ✔️  ✔️  ✔️  
 Ocena podatności na zagrożenia dla systemu Linux  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️
 Zarządzanie łatami  ✔️    ✔️  
 Failsafe patching: zabezpieczanie punktu końcowego przed instalacją łatek      ✔️  
 Pulpit zdalny  ✔️ ✔️   ✔️  
 Zarządzanie ochroną punktów końcowych        
Zarządzanie grupą      ✔️  ✔️
 Wspólne plany ochrony      ✔️  ✔️
 Scentralizowane zarządzanie planami      ✔️  ✔️
 Konfiguracja pulpitu nawigacyjnego      ✔️  ✔️
 Raporty      ✔️  ✔️
Powiadomienia e-mailowe  ✔️  ✔️  ✔️  ✔️

 

Cechy Acronis Cyber Backup Advanced Server

 • Tworzenie kopiizapasowych serwerów Windows i Linux Odzyskiwanie pojedynczych elementów z serwerów Windows i Linux metodą bare metal i granularną.
 • Tworzenie kopiizapasowych baz danychMicrosoft Exchange, SQL, SharePoint i Active Directory Obsługa tworzenia kopii zapasowych działających baz danych Exchange, SQL, SharePoint i Active Directory.
 • Microsoft Azure i Amazon EC2 Cloud Workloads Obsługa backupu w środowiskachchmurowych Azure i Amazon EC2.
 • Acronis Universal Restore Przywracanie systemów Windows i Linux na różne platformy (inny sprzęt, hypervisor, chmura).
 • Tworzenie kopiizapasowych na dyskach lokalnych, NAS i SAN Obsługa tworzenia kopii zapasowych na dyskach lokalnych lub w sieciowych systemach pamięci masowej (NAS, SAN).
 • Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe Obsługa kopii zapasowych na lokalnych lub centralnych urządzeniach taśmowych - w tym zarządzanie nośnikami, rotacja taśm i zasady retencji.
 • Acronis Active Protection wykrywa podejrzane zmiany w danych, kopiach zapasowych i agentach Acronis. Są one blokowane i resetowane. Chroni dane i systemy przed atakami ransomware.
 • Acronis ASign Dokumentuje autentyczność plików za pomocą podpisów cyfrowych opartych na blockchainie.
 • Deduplikacja o zmiennej wielkości bloku Zintegrowana deduplikacja zmniejsza zużycie pamięci masowej i/lub ruch sieciowy.
 • Wiele miejsc docelowych dla kopii zapasowych Przechowuj kopie zapasowe w maksymalnie pięciu różnych miejscach przechowywania. Możliwe jest łączenie dowolnych nośników danych (lokalnych i zewnętrznych dysków twardych, taśm, sieciowych systemów pamięci masowej, pamięci w chmurze itp.)
 • Outsourcing procesów Możliwośćzlecania pewnych czynności, takich jak tworzenie (przenoszenie) kopii zapasowych, replikacja (kopiowanie), sprawdzanie poprawności lub czyszczenie, innym systemom w celu odciążenia systemu produkcyjnego.
 • Zautomatyzowane i zdalne odzyskiwanie bare-metalowe Możliwość zdalnego dostępu przy użyciu nośnika startowego i odzyskiwania bare-metalowego, w tym skryptów do automatyzacji i kontroli.
 • Zaawansowane sprawdzanie poprawności w środowisku piaskownicy Zadbaj o pomyślne odzyskanie danych, sprawdzając zawartość kopii zapasowej za pomocą sumy kontrolnej, automatycznie uruchamiając kopię zapasową jako maszynę wirtualną oraz sprawdzając dostępność usług za pomocą predefiniowanych i niestandardowych skryptów.
 • Inteligentny harmonogram tworzenia kopii zapasowych Automatycznie dostosowuje procesy tworzenia łat, skanowania i kopii zapasowych do aktualnych komunikatów CPOC.
 • Ciągłaochrona danych (CDP) Dzięki ciągłej ochronie danych (CDP) unikniesz nawet najmniejszej utraty danych dla ważnych aplikacji.
 • Failsafe Patching Automatycznie wykonuj kopie zapasowe punktów końcowych przed zainstalowaniem poprawek w celu ich natychmiastowego wycofania.
 • Ochrona danych Karta Monitoruj stan ochrony plików za pomocą klasyfikacji, raportowania i analizy danych nieustrukturyzowanych.
 • Forensic Backup Kopie zapasowe zawierają cenne cyfrowe dowody, które ułatwiają i przyspieszają prowadzenie śledztwa.
 • Globalne i lokalne białe listy Dla dokładniejszej heurystyki dzięki unikaniu fałszywych pozytywów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis Cyber Backup Advanced for Server"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany