Infolinia 0800 702813
 

Audials Music 2021

67,99 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821207
 • RS-12244-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | ES | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Audiale Muzyka 2021 Dzięki Audials Music 2021 otrzymujesz muzykę z jeszcze większej... więcej

Informacje o produkcie "Audials Music 2021"

Audiale Muzyka 2021

Dzięki Audials Music 2021 otrzymujesz muzykę z jeszcze większej ilości usług, szybciej, łatwiej i w najwyższej jakości. Nowy design i potężny menedżer mediów uzupełniają to doświadczenie. Odkryj wszystkie nowe funkcje:

 • Spotify
 • Amazonka Muzyka
 • YouTube

Nowy interfejs sprawia, że pobieranie muzyki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po prostu przeciągnij i upuść swoje utwory, albumy lub listy odtwarzania na stronę Audials, a będą one przechowywane dla Ciebie z 30-krotną prędkością. Albo posłuchać go w serwisie muzycznym - Audials przechowuje to wszystko. Wszystkie ustawienia są automatycznie optymalizowane, ale mogą być zmienione w dowolnym momencie.

 
 
SUPERSZYBKA PRĘDKOŚĆ 
Amazonka Muzyka
Spotify

Szybkość pobierania automatycznie dostosowuje się do wydajności komputera. Ulepszony tryb "przeciągnij i upuść" oraz nagrywanie w tle pozwala na nagrywanie muzyki nawet 30 razy szybciej niż w czasie rzeczywistym. Audials 2021 pobiera muzykę ponad dwukrotnie szybciej niż jego poprzednik! Teraz możesz ściągnąć godzinę muzyki w dwie minuty.  
Rezultat: perfekcyjnie wycięte i oznakowane pliki muzyczne, bezbłędnie i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej
.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ - OPTYMALNY BITRATE W POŻĄDANYM FORMACIE

Spotify
Amazonka Muzyka
Deezer
Tidal

Dla użytkownika staje się to o wiele łatwiejsze: pliki audio są po prostu nagrywane przez dowolny serwis i dla dowolnego formatu wyjściowego, zawsze automatycznie z optymalnymi ustawieniami formatu.

#

Format, w którym przechowywane są tytuły muzyczne, jest znacznie łatwiejszy do wyboru bezpośrednio w Audialach 2021. Wystarczy wybrać standardowy format, taki jak MP3, AAC, WMA lub format audio wysokiej rozdzielczości, taki jak FLAC i WAV.
Na przykład, usługi takie jak Tidal, Amazon i Deezer, które przesyłają strumień bez utraty jakości, są automatycznie nagrywane w optymalnej jakości, podczas gdy muzyka z innych źródeł jest nagrywana w standardowym formacie.

#

Szczególnie pożądanym usprawnieniem jest to, że firma Audials zna teraz optymalną przepływność dla wszystkich ważnych usług transmisji strumieniowej dla wszystkich formatów wyjściowych. Na przykład, określasz "Amazon jako MP3 w wysokiej jakości", a Audials generuje pliki MP3 z prędkością 320kbit/s. Jeśli jednak przejdziesz na M4A, zamiast tego zostanie wygenerowane 256kbit/s M4A, ponieważ Audials wie, że pozwala to na bardziej wydajne kodowanie.

#

SZYBCIEJ WYSZUKIWAĆ, ŁADOWAĆ I ODTWARZAĆ MUZYKĘ W LISTACH ODTWARZANIA

Teraz możesz przeszukiwać Spotify, YouTube, Soundcloud, Vimeo, Veoh i Amazon Music w poszukiwaniu muzyki. Tak więc można znaleźć naprawdę całą muzykę od wszystkich dostawców natychmiast! Muzyka jest pobierana szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Ale poprawiliśmy też znacznie playlistę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby mieć wszystkie utwory z kolekcji w zasięgu ręki i słuchać ich tak często, jak chcesz i odtwarzać je na listach odtwarzania lub pobierać je później, gdy będziesz ich potrzebować.

CAŁKOWICIE ZMIENIONE ZARZĄDZANIE MUZYKĄ

Czy masz ogromną kolekcję muzyczną z wieloma stylami muzycznymi? Trzon zarządzania mediami został zastąpiony przez zupełnie nowe, potężne wdrożenie. Nawet samo odtwarzanie jest niewiarygodnie szybkie. Każda zmiana, której dokonasz, niezależnie od tego, na ile utworów będzie miała wpływ, jest teraz natychmiast widoczna. Z 1,000, 10,000 a nawet 500,000 piosenek, ten menedżer muzyczny nigdy nie każe ci czekać!

Nowy menedżer muzyki pokazuje całą muzykę z dowolnej liczby urządzeń pamięci masowej, zawsze w dokładnej kolejności - wszystkie pliki z komputera, telefonu, pamięci online lub usług strumieniowego przesyłania danych.

#

Bardziej elastyczny niż kiedykolwiek pozwala Ci wybrać, jak chcesz zorganizować swoje skarby. Skonfiguruj prawie wszystkie zasady dotyczące folderów i nazw plików, a Audials szybko odbuduje dla Ciebie Twoją kolekcję muzyczną. I oczywiście  dba o to, aby nowe pliki Audials ładowały się dla Ciebie również zgodnie z tymi zasadami.

#

ORGANIZOWANIE WIELU KOLEKCJI MUZYCZNYCH

Audials 2021 wyświetla wszystkie Twoje tytuły muzyczne do odsłuchania i umieszczenia na listach odtwarzania, niezależnie od miejsca ich przechowywania. Nowy tryb dzieli je według lokalizacji pamięci masowej, dzięki czemu można przeglądać różne kolekcje muzyczne i kopiować utwory między sobą. Nieograniczona liczba kolekcji może być oglądana jednocześnie i może być pokazana lub ukryta w dowolnym momencie.

ZUPEŁNIE NOWA NAWIGACJA 

Pomimo wielu opcji nawigacji i dostosowywania, przeprojektowany pasek narzędzi oznacza, że nigdy nie zgubisz się w głębi oprogramowania Audials. Teraz lewy górny róg paska narzędzi zawsze pokazuje, gdzie jesteś. W prawym górnym rogu możesz zawsze wpisać to, czego chcesz słuchać - co zostanie natychmiast wyświetlone podczas wyszukiwania muzyki.

LEPSZE PROFILE WYJŚCIOWE

Dzięki wielu profilom audio łatwiej jest teraz wybrać odpowiedni format wyjścia. W przypadku plików muzycznych rozróżnia się formaty o standardowej jakości i bezstratne formaty o wysokiej rozdzielczości.

ZDUMIEWAJĄCE DOŚWIADCZENIE

Odkryj nowy, kolorowy design, który pasuje do strony internetowej i jest łatwiejszy w użyciu. Szybsze i bardziej niezawodne wyszukiwanie najważniejszych funkcji. Zanurz się w wyjątkowym świecie, który będziesz odkrywał krok po kroku. 

 

ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY, CO NOWEGO W MUZYCE PRZESŁUCHAŃ 2021. ZACZYNAJMY!

MUZYKA

Łatwo, szybko, legalnie i w najwyższej jakości przechowuj swoje ulubione utwory ze wszystkich usług transmisji strumieniowej muzyki.

Ciesz się swoją kolekcją muzyczną gdziekolwiek!

 

SŁUCHAWKI

Weź audiobooki  z transmisji strumieniowej na stronie  szybko, wygodnie, w najlepszej jakości. 

Stwórz swoją własną kolekcję audiobooków!

 

SPOTIFY, YOUTUBE, TIDAL & CO.

Z ZACHOWANIEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Możesz cieszyć się milionami utworów muzycznych precyzyjnie wyciętych bez utraty jakości, jak oryginał w najlepszej jakości UltraHD, HiFi lub master tylko z Audials.

Pobieranie z błyskawiczną prędkością

Masz setki piosenek czy kompletną dyskografię muzyków? Audiale przechowują wszystko równolegle i superszybko, a nawet od Spotify z prędkością do 30x.

 

Znajdź swoją muzykę

Wyszukiwanie i nagrywanie utworów muzycznych z dowolnego serwisu strumieniowego i w wielu wersjach staje się dziecinnie proste, zarówno jako lista odtwarzania, album, jak i pojedyncze utwory.

Import Playlisty

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można wyświetlać listy odtwarzania z serwisu YouTube i Spotify w Audialach, pobierać je i eksportować dowolne listy odtwarzania.

Muzyka w pełni automatyczna

Stwórz listę zapytań muzycznych i Audials przeszukuje platformy muzyczne i przechowuje hity lub całe albumy i dyskografie w tle.

Odkryj ogromną różnorodność

Nieograniczony wybór i zawsze odpowiednie utwory dzięki aktualnym wykonawcom, utwory, tygodniowe wykresy. Zanurz się w nieskończonej rozległości za pomocą Music Styles lub Music Zoom! 

Zapisz audiobooki

Pobierz je z Audible, Spotify i Deezer z prędkością do 30x. Przekonwertuj je po zapisaniu, aby odtworzyć je na innych urządzeniach.

App for on the go

Potężne funkcje aplikacji Audials Radio App dopełniają wrażeń muzycznych i wszędzie towarzyszą Ci z najlepszą muzyką.

Wymagania systemowe

Platforma PC
System operacyjny Windows 8/10
PROCESOR Procesor Pentium 1,0 GHz lub w 100% kompatybilny
Wymagania dotyczące pamięci z 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy od 150 MB za darmo
Dodatek Połączenie internetowe fu¨r Aktywacja i aktualizacje

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Music 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany