Infolinia 0800 702813
 
Corel PaintShop Pro 2021
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Corel PaintShop Pro 2023 Corel PaintShop Pro 2023
PaintShop Pro 2023 wprowadza blask do Twojego cyfrowego świata Corel PaintShop Pro 2023 pozwala w pełni wykorzystać każde zdjęcie. Ten zaawansowany edytor obrazów zawiera wszechstronny zestaw profesjonalnych narzędzi do edycji i...
30,96 € *
Corel PaintShop Pro 2021   Program do przetwarzania obrazów Użyj narzędzi do... więcej

Informacje o produkcie "Corel PaintShop Pro 2021"

Corel PaintShop Pro 2021

 

Program do przetwarzania obrazów

Użyj narzędzi do edycji wspieranych przez SI, aby osiągnąć profesjonalne rezultaty w kilka sekund.

Wybierz blask. Wybierz PaintShop Pro.

Odkryj świat nieograniczonych możliwości twórczych, aby ożywić swoje zdjęcia.

Ogólna sytuacja

Edytuj zdjęcia jak zawodowiec
Możesz edytować, retuszować i poprawiać swoje zdjęcia, korzystając z obszernego zestawu narzędzi odpowiednich dla wszystkich poziomów umiejętności.

Tworzenie projektów graficznych
Twórz inspirujące projekty za pomocą intuicyjnych narzędzi tekstowych, pędzli, tekstur, wzorów oraz narzędzi do rysowania i malowania.

Optymalizuj zdjęcia za pomocą AI
Polegaj na sztucznej inteligencji i uczeniu się maszynowym, aby za pomocą jednego kliknięcia wzbogacić swoje zdjęcia i natychmiast w pełni wykorzystać każde z nich.

Wybór spośród kilku obszarów pracy
PaintShop Pro skupia się na wyborze i dostosowaniu: program oferuje wiele przestrzeni roboczych, które można dostosować do efektywnej pracy.

Potężne efekty
Eksperymentuj z setkami kreatywnych filtrów i niesamowitych efektów, aby tworzyć, drukować i udostępniać własne spersonalizowane zdjęcia.

PaintShop Pro staje się coraz bardziej inteligentny

Wysoce efektywne funkcje i narzędzia wspierane przez sztuczną inteligencję i technologię uczenia się maszyn umożliwiają stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego.

Nowość - AI Upsampling Powiększanie
zdjęć bez utraty rozdzielczości i jakości optycznej
.
Użyj programu PaintShop Pro, aby powiększyć nawet najdrobniejsze szczegóły i stworzyć idealny obraz.


New - AI Artifact Removal
Łatwo usunąć artefakty w JEPG i przywrócić drobne szczegóły i oryginalne kolory
.
Cofnij efekty zniekształceń, które często występują podczas kompresji plików w cyfrowych przepływach pracy w celu zmniejszenia ich rozmiaru.

New - AI denoisingUsuwanie
przypadkowych zmian jasności lub koloru, które często występują na zdjęciach wykonanych przy słabym oświetl
eniu.
Usuń i wyczyść niepożądany hałas, aby każde zdjęcie było ostre i wyraźne.

Nowość - AI Style Transfer
Zmień swoje zdjęcia w stylizowane dzieła sztuki dzięki nowym ustawieniom, które wykorzystują cyfrowe typy mediów do naśladowania stylów sztuki znanych artystów

.

Zoptymalizowany - obszarroboczy Photography
Wykorzystaj zoptymalizowany obszar roboczy Photography, zaprojektowany specjalnie dla urządzeń o ultrawysokiej rozdzielczości 4K
.
Użyj nowego widoku podziału, aby porównać oryginalny obraz i swoje edycje obok siebie. Skup się na szybkich korektach zdjęć w eleganckim, instynktownym środowisku, które jest idealne dla początkujących!

Nowość - Creative Content
PaintShop Pro to kreatywność
.
Dlatego wzbogaciliśmy program PaintShop Pro o nowe wbudowane pędzle, palety kolorów, gradienty, wzory i stemple graficzne.

Program do edycji obrazów z niespotykanymi dotąd funkcjami

Dzięki innowacyjnym narzędziom i funkcjom PaintShop Pro, uzyskasz dokładnie takie rezultaty, jakich oczekujesz.

Wydajne narzędzia i funkcje fotograficzne

Polegaj


na szerokiej gamie profesjonalnych narzędzi, aby wydobyć to, co najlepsze z każdego zdjęcia


.
Podstawowe narzędzia
Użyj narzędzi do kompozycji obrazu, takich jak Złoty Współczynnik i Reguła Trzeciości, aby przyciąć obszary zdjęć i skupić się na innym obszarze
.
Zmień rozmiar zdjęć za pomocą ustawień wstępnych lub wybierz konkretną wartość procentową, pikselową lub rozmiar wydruku. Przywróć i napraw stare zdjęcia za pomocą narzędzia Usuwanie błędów obrazu, a także przywróć kolor i kontrast na wyblakłych zdjęciach za pomocą narzędzia Usuwanie wyblakłych kolorów.

Narzędzia dostosowawcze
Korzystaj z wielu zaawansowanych narzędzi do edycji zdjęć, takich jak: jasność i kontrast, wypełnianie światłem i czystością, wyblakłe kolory, balans bieli, odcienie i nasycenie, usuwanie szumów, rezonans, wyostrzanie, korekcja kolorów oraz poziomów i krzywych tonów.

Narzędzia selekcji i korekty
Wyodrębnij obszar, który ma być zaznaczony za pomocą różnych narzędzi do zaznaczania i dopracuj zaznaczenie za pomocą Pędzla Uszlachetniającego (Refinement Brush). Skoryguj zniekształcenia, winietowanie i zmiany kolorów na zdjęciach za pomocą narzędzi Lens Correction, a następnie użyj narzędzia Lens Correction Prostowanie, aby skorygować pochyły horyzont lub narzędzia Perspective Correction, aby wyglądało to tak, jakby zdjęcie zostało zrobione pod innym kątem.

Wsparcie dla kamer RAW, HDR i 360°
Za pomocą programu PaintShop Pro Editor RAW można zarządzać metadanymi i przechowywać je w plikach RAW oraz korygować różne problematyczne obszary, takie jak przywracanie prześwietlonych obszarów lub korygowanie cieni. Połączenie wielu, różnie naświetlonych ujęć tej samej sceny w celu stworzenia unikalnego zdjęcia HDR. Edytuj zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym 360°: Wyprostuj zdjęcia, obracając je. Szybko usuń statyw ze zdjęcia lub stwórz ciekawy efekt "planetopodobny".

Narzędzia oszczędzające czas
Można używać skryptów w celu zmniejszenia liczby powtórzeń i przyspieszenia złożonego przetwarzania obrazu. Przechwytywanie serii edycji w formie skryptu, który można zastosować do dowolnego zdjęcia w dowolnym momencie. Przetwarzanie wsadowe pozwala zautomatyzować jednoczesną edycję wielu zdjęć (np. dodanie znaku wodnego, ramki lub zmianę rozmiaru).

Kreatywne funkcje dla projektowania graficznego

PaintShop Pro zawiera bogactwo kreatywnych narzędzi dla kreatywnych ludzi.

Warstwy i maski Warstwy
i maski są niezbędne do zaawansowanej edycji obrazu, kompozycji zdjęć i projektowania graficznego
.
Użyj wielu nieniszczących warstw, aby bez wysiłku edytować swoje obrazy i tworzyć kompozycje fotograficzne. Twórz maski, aby uczynić części warstwy widocznymi lub niewidocznymi, wstawiać przejścia między warstwami i tworzyć precyzyjne efekty specjalne.
Narzędzia tekstowe
Dodaj tekst do swoich obrazów, aby stworzyć interesujące projekty, takie jak memy i cytaty z obrazów. Dostosuj ustawienia takie jak czcionka, rozmiar, styl, wyrównanie, odstępy między wierszami i kerning za pomocą kompletnego zestawu narzędzi do typografii.

Narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania
Maluj za pomocą wbudowanych pędzli lub zaimportuj pędzle Adobe Photoshop, aby ożywić swoje cyfrowe projekty. Rysuj za pomocą narzędzi do ilustracji wektorowej i używaj palet kolorów, gradientów, wzorów i stempli graficznych, aby uzyskać więcej informacji o swoich projektach.

Szablony i twórcze treści
Dostęp do różnych wbudowanych szablonów do tworzenia kolaży, kartek z życzeniami, zdjęć z mediów społecznościowych, banerów internetowych, broszur, wizytówek i innych.

 

Inteligentne rozwiązania 

Odkryj nową sztuczną inteligencję i narzędzia do nauki maszynowej, które pozwolą Ci w kilka sekund poprawić jakość Twoich zdjęć.

Narzędzia wspomagane przez sztuczną inteligencję
Nowe technologie w PaintShop Pro ułatwiają skomplikowaną i czasochłonną edycję. Używanie upsamplingu AI do powiększania obrazów bez tworzenia niepożądanych zniekształceń, usuwanie artefaktów AI i denoising AI do usuwania artefaktów i szumów ze zdjęć za pomocą jednego kliknięcia oraz transfer stylu AI do tworzenia stylizowanych wersji zdjęć.

Narzędzia wrażliwe na treść
Narzędzie Usuwanie obiektów służy do usuwania usterek, obiektów i irytujących elementów lub wypróbowania narzędzi do edycji zawartości, takich jak SmartClone, Magic Move i Magic Fill, aby automatycznie wypełnić puste obszary. Użyj narzędzi do makijażu i retuszu, aby usunąć czerwone oczy, wypryski i niepożądane linie lub wygładzić zmarszczki, wybielić zęby i wyrównać odcień skóry.

1 kliknięcie na korektę i efekty natychmiastowe
Pozostaw zastosowanie korekcji kolorów i ostrości w "One Step Photo Correction" lub użyj Inteligentnej Fotokorekty, aby dostosować ustawienia i stworzyć idealne zdjęcie. Podgląd różnych zaprogramowanych efektów zdjęciowych (w tym styl filmowy, czarno-biały, krajobrazowy, retro, tradycyjny i artystyczny) lub układanie wielu efektów jeden na drugim w celu uzyskania większego efektu. Wybieraj spośród setek efektów (w tym efekty 3D, sztuki, światła i odbicia), aby dodać do swoich zdjęć cienie lub ramki, lub zamienić zdjęcia w szkice lub obrazy.

 

Odkryj więcej narzędzi i funkcji

PaintShop Pro zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wszelkiego rodzaju projektów bez wysiłku.

Przechowuj, zarządzaj i rozpowszechniaj swoją pracę 

PaintShop Pro nie tylko bierze pod uwagę Twoją kreatywność, ale także aspekty praktyczne, takie jak zapisywanie, przenoszenie, organizowanie i udostępnianie Twoich obrazów.
 
Rozległa kompatybilność
plików Możesz łatwo importować, zapisywać i eksportować pliki w różnych obsługiwanych formatach plików, dzięki czemu Twój przepływ pracy nigdy nie zostanie przerwany

.


 
Photo Management
Obszar roboczy Manage w programie PaintShop Pro umożliwia podgląd i porządkowanie zdjęć oraz usprawnienie procesu edycji zdjęć

.

Dodawanie tagów do zdjęć, tworzenie katalogów, edycja wielu zdjęć jednocześnie oraz
przeglądanie metadanych i informacji o plikach


Materiały do nauki i wsparcie

Materiały do nauki
Wybierz jeden z wielu pomocnych samouczków wideo w zakładce Welcome lub odwiedź stronę PaintShop Pro, aby uzyskać dodatkową pomoc. Aby uzyskać więcej wskazówek i sztuczek, odwiedź wielokrotnie nagradzane studio edukacyjne PaintShop Pro.
 
Obsługa najnowszych piór i tabletów graficznych do wprowadzania danych
Program obsługuje najnowsze tablety graficzne głównego nurtu oraz tablety graficzne z obsługą WinTab, a także Windows Ink. Oznacza to, że możesz używać pióra do większej kontroli podczas rysowania, malowania oraz wprowadzania zmian i efektów.
 
Bezproblemowe przesyłanie treści i wtyczek
Aby uprościć proces aktualizacji, łatwo przenieś zawartość z poprzednich wersji do nowej. Wtyczki, skrypty, końcówki pędzli, palety kolorów, gradienty, wzory, tekstury i efekty, które zostały wcześniej zainstalowane
 
Podpórka pod wtyczkę
Rozszerzenie możliwości programu PaintShop Pro o 64-bitowe wtyczki opracowane przez strony trzecie, w tym wtyczki Adobe lub pędzle, Topaz Labs, Nik Collection firmy DXO i wiele innych. Importuj pliki PSD i eksportuj je do programu Photoshop w celu ułatwienia pracy na różnych platformach.
 
Skrót klawiaturowy
Oszczędzaj czas dzięki wygodnym skrótom.

Wymagania systemowe:

 

Obsługa kamer RAW (pełna lista)

 

Rozmiar pliku do pobrania

6,5 MB

Szacowany czas pobierania

DFÜ (56 kBit/s)  15 min.
DSL/Cable (256 kBit/s)  3 min
DSL/kabel (768 kBit/s)  1 min.
DSL/kabel (1,6 MBit/s)  1 min.
DSL/Cable (6 MBit/s)  0 min.
DSL/Cable (16 MBit/s)  0 Min.

 

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel PaintShop Pro 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany