Infolinia 0800 702813
 
DVDFab DVD Ripper

DVDFab DVD Ripper

308,81 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821289
 • 193424843629
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Rozpruwacz DVD DVDFab Rozpruwacz DVD DVDFab jest najlepszą rozpruwaczką DVD na świecie i... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab DVD Ripper"

Rozpruwacz DVD DVDFab

Rozpruwacz DVD DVDFab jest najlepszą rozpruwaczką DVD na świecie i potrafi rozpruć DVD z błyskawiczną prędkością. Może również konwertować DVD na MP4 i wiele innych formatów wideo i audio do odtwarzania na urządzeniach przenośnych i w kinie domowym. Za pomocą interfejsu Enlarger AI (sprzedawanego oddzielnie) wyjściowy sygnał wideo można zwiększyć o 300% do 1080p.

Zgraj dowolną płytę DVD do formatu wideo/audio

DVDFab DVD Ripper do zgrywania DVD i konwersji DVD, jest wyposażony w bogatą bibliotekę profili i może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem, jak również zgrać każdą płytę DVD, lub zgrać i przekonwertować każdą płytę DVD/ISO/folder do wszystkich popularnych formatów wideo i audio. Obsługuje również odtwarzanie na urządzeniach takich jak iPhone, iPad oraz telefony i tablety z systemem Android. Dodatkowo, nowe ustawienia zostaną dodane do tego DVD Grabbera wkrótce po wydaniu. Podczas procesu konwersji, informacje metadane źródeł, zwłaszcza seriali telewizyjnych, są stałe, a następnie stosowane do filmów wynikowych, nazywając każdy odcinek tytułem, pór roku i numerem odcinka, tak aby Twój serwer medialny lub oprogramowanie odtwarzacza, takie jak DVDFab Player 6, mógł je wyraźnie wymienić oraz łatwo znaleźć i odtworzyć.

ripper dvdfab dvd funkcja 1

Potężny, aby tworzyć swoje treści na swój sposób

Rozpruwacz DVD DVDFab do zgrywania i konwersji DVD jest wystarczająco wydajny, aby tworzyć zawartość w ulubiony sposób. Ten grabber DVD daje użytkownikowi kontrolę nad początkiem i końcem rozdziałów w obrębie źródła, ścieżek audio, napisów i parametrów wideo w odniesieniu do efektów wyjściowych w procesie zgrywania.

ripper dvdfab dvd funkcja 2

Szybko i łatwo zgraj płyty DVD

Z DVDFab DVD Ripper jako najlepszym riperem DVD do konwersji DVD na rynku, nie musisz się już martwić o zgrywanie plików jeden po drugim, ponieważ konwersja wsadowa, wielordzeniowe procesory, najnowsze NVIDIA CUDA i Intel Quick Sync są obsługiwane w celu przyspieszenia konwersji i zaoszczędzenia czasu. Wszechstronne profile są całkowicie zoptymalizowane z przejrzystymi kategoriami, dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiedni profil do konwersji DVD.

ripper dvdfab dvd funkcja 3

Współpracuje z Enlarger AI w celu modernizacji 480p do 1080p

Za pomocą DVDFab Enlarger AI (sprzedawanego oddzielnie), pierwszego na świecie rozwiązania do zwiększania rozdzielczości wideo zasilanego AI, można wykładniczo poprawić jakość obrazu wyjściowego z 480p do prawdziwego 1080p.

ripper dvdfab dvd funkcja 4

Instrukcje

DVDFab DVD Ripper do zgrywania płyt DVD to kompletne i wszechstronne oprogramowanie do zgrywania płyt DVD, które potrafi odczytać wszystkie typy płyt DVD/ISO/folderów i zgrać je do wszystkich popularnych formatów wideo i audio lub do urządzeń zapewniających płynne odtwarzanie.

Jak przekonwertować płytę DVD dla Nokia Lumia 930 na Mac OS X?
W ostatnich latach Nokia zawsze miała duży udział w rynku telefonów komórkowych. Od czasów Nokii 1520 użytkownicy twierdzą, że 6,0-calowy ekran jest zbyt duży, aby obsługiwać go jedną ręką. Nokia opracowała nowy produkt Lumia 930 z 5,0-calowym ekranem. Jako telefon z systemem Windows, programy Microsoft Office z pewnością dobrze działają na Lumii 930, ale co zrobić, jeśli użytkownik planuje obejrzeć film na tym telefonie z systemem Windows? A jak użytkownik może oglądać film na DVD w tym telefonie z komputerem Mac w domu? W tym miejscu polecamy profesjonalne i łatwe w użyciu oprogramowanie Mac DVD Ripper: DVDFab DVD Ripper for Mac do realizacji tego zadania. Rip DVD dla Nokii Lumia 930 na komputerze Mac: Krok 1> Pobierz i zainstaluj najnowszy DVDFab 9 for Mac na swoim komputerze Mac; Ripping DVD dla Nokii Lumia 930 na komputerach Mac: Krok 2> Uruchom DVDFab 9 dla komputerów Mac, wybierz "Ripper" z paska opcji na głównym ekranie, a następnie załaduj źródło DVD; Rip DVD dla Nokii Lumia 930 na komputerze Mac: Krok 3> Wybierz tytuły filmów, ścieżki dźwiękowe i napisy, które chcesz zachować w pliku wyjściowym. Następnie kliknij pasek profilu, aby otworzyć bibliotekę profili DVDFab, wybierz profil Lumia 930 i naciśnij OK. Uwaga: Wybranie profilu Nokia Lumia 930 z wbudowanej biblioteki profili jest kluczowym punktem całego procesu.
Jak przekonwertować płytę DVD dla Samsung Galaxy Note 4 na Mac OS X?
Dzięki 5,7-calowemu ekranowi, baterii 3000mAh i 3 GB pamięci RAM Samsung Galaxy Note 4 znalazł swoją pozycję na konkurencyjnym rynku. Dzięki rozwojowi różnych aplikacji i urządzeń mobilnych, więcej osób może rozkoszować się swoim wymarzonym światem za pomocą telefonu, rysując ręcznie, tańcząc, grając w gry i filmy. Dzisiaj omówimy, jak zgrać płytę DVD na telefon komórkowy taki jak Samsung Galaxy Note 4 przy użyciu systemu Mac OS X do odtwarzania. Do wykonania tego zadania potrzebne jest wydajne, ale łatwe w obsłudze oprogramowanie Mac DVD Ripper, takie jak DVDFab DVD Copy for Mac. Przekaż dalej szczegóły: Rip DVD dla Samsung Galaxy Uwaga 4 na komputerze Mac: Krok 1> Pobierz i zainstaluj najnowszy DVDFab 9 dla komputerów Mac na swoim komputerze Mac; Ripping DVD dla Samsung Galaxy Uwaga 4 na komputerze Mac: Krok 2> Uruchomić DVDFab 9 dla komputerów Mac, wybierz "Ripper" z paska opcji na głównym ekranie, a następnie załaduj źródło DVD; Rip DVD dla Samsung Galaxy Uwaga 4 na komputerze Mac: Krok 3> Wybierz tytuły filmów, ścieżki dźwiękowe i napisy, które chcesz zachować w pliku wyjściowym. Następnie kliknij na pasku profilu, aby otworzyć bibliotekę profili DVDFab, wybierz profil Samsung Galaxy Note 4 i naciśnij OK. Uwaga: Wybór profilu Samsung Galaxy Note 4 z wbudowanej biblioteki profili jest kluczowym punktem całego procesu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab DVD Ripper"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany