Infolinia 0800 702813
 

DVDFab DVD Creator

261,27 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821287
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kreator DVD DVDFab DVDFab DVD Creator do tworzenia płyt DVD, może nagrać prawie wszystkie... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab DVD Creator"

Kreator DVD DVDFab

DVDFab DVD Creator do tworzenia płyt DVD, może nagrać prawie wszystkie popularne formaty wideo na płyty DVD lub wyjście jako standardowy plik/folder DVD ISO. Jest to wysokiej jakości oprogramowanie DVD Maker, które może tworzyć płyty DVD/ISO/foldery z pobranych filmów, filmów z kamer i innych popularnych filmów w prawie wszystkich formatach.
Wielką zaletą DVDFab DVD Creator jest to, że użytkownicy mogą tworzyć menu DVD i tworzyć to menu DVD w ulubionym filmie przy użyciu różnych szablonów. Więc możesz stworzyć płytę DVD, która jest inteligentna i piękna.

Tworzenie płyty DVD z dowolnego filmu

DVDFab DVD Creator do tworzenia płyt DVD, może nagrać dowolny film na płytę DVD/ISO/folder, aby utworzyć domowe płyty DVD z dostosowanymi i spersonalizowanymi ustawieniami zgodnie z Twoimi potrzebami. Wszystkie formaty płyt DVD są obsługiwane w tym urządzeniu DVD Maker jako wyjściowe formaty płyt DVD, w tym DVD-9, DVD-5, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL i DVD-R DL.

kreator dvdfab dvd cecha 1

Intuicyjne szablony menu z wysokiej jakości wzorami

Nawigacja w menu jest kluczem do przyjemnego sterowania odtwarzaniem. Dlatego też DVDFab DVD Creator oferuje kilka zestawów statycznych i dynamicznych szablonów menu, aby Twoje domowe płyty DVD wyglądały bardziej profesjonalnie i studyjnie. Projektanci w DVDFab będą stopniowo aktualizować bibliotekę o stylowe i bardziej nowoczesne szablony, aby stworzyć idealne menu DVD. Co więcej, wszystkie te szablony pozwalają na przełączanie się pomiędzy dźwiękiem a napisami za pomocą wyskakujących menu w procesie odtwarzania.

kreator dvdfab dvd cecha 2

Bardzo elastyczny i konfigurowalny dla utalentowanych użytkowników

Praktyczną rzeczą w szablonach menu tej DVD Maker są nie tylko intuicyjne projekty. Są one również bardzo elastyczne i konfigurowalne dla utalentowanych użytkowników. Jeśli chcesz stworzyć unikalną płytę Video DVD, możesz dowolnie personalizować wszystkie elementy i widgety w szablonach, w tym obraz tła, przycisk odtwarzania/pauzy, przycisk powrotu/następnego, miniatury, a nawet czcionki, kolor i rozmiar itp. Co więcej, możesz sprawdzić, czy jesteś zadowolony z ustawień i zapisać swoje unikalne ustawienia jako domyślny szablon, zanim zaczniesz tworzyć płyty DVD w tym DVD Maker.

Twórca dvdfab dvd features 3

Tworzenie płyt DVD szybko i profesjonalnie

DVDFab DVD Creator do tworzenia płyt DVD obsługuje najnowsze technologie, takie jak NVIDIA CUDA i Intel Quick Sync, dzięki czemu może ogromnie przyspieszyć tempo przetwarzania. Widać też wyraźnie, jak daleko posunęło się to zadanie w programie DVD Maker. Można również określić, czy po zakończeniu zadania komputer powinien zostać wyłączony, czy też przejść w tryb uśpienia.

dvd_creator.feature_img_4

Zaawansowane technicznie dla wysokiej jakości produkcji

Od lat, DVDFab DVD Creator został stworzony do produkcji płyt DVD, aby nadążać za najnowszymi trendami technologicznymi. Oprócz błyskawicznie wysokiej prędkości procesu, DVDFab może zagwarantować płynne odtwarzanie wideo DVD w tej maszynie DVD Maker i stworzyć standardową płytę DVD/ISO/folder w jakości, która w żaden sposób nie jest gorsza od źródła.

dvd_creator.feature_img_5

Instrukcje

DVDFab DVD Creator do tworzenia filmów DVD, jest profesjonalnym producentem DVD, który może odczytać wszystkie rodzaje źródeł wideo i nagrać je na standardową płytę DVD/ISO/folder z doskonałą jakością. Oferuje również szeroki wachlarz szablonów menu do tworzenia menu DVD w profesjonalny, ale prosty sposób.

Wymagania systemowe

★ Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit
)★ Pentium II 500 MHz lub h
öher★

2GB pamięci RAM lub
höher★ 20GB wolnego
Festplattenspeicher★ A DVD
Laufwerk★ Połączenie internetowe na żywo umożliwiające aktywację DVDFab (bardzo mała ilość danych)

Wymagania systemowe


★ MacOS 10.10 - 10
.15★ Inter®
procesor★ 2GB RAM lub
höher★ 20GB free
Festplattenspeicher★ A DVD
Laufwerk★ Połączenie internetowe na żywo służące do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)


Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  MKV, MP4, AVI, M2TS, TS, MOV, WMV, WMA, 3GP, FLV, M4V, VOB itd.

 • Wyjście

  DVD-9, DVD-5, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab DVD Creator"
3 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

138,12 zł ocalony
Aiseesoft DVD Creator Aiseesoft DVD Creator
189,95 zł * 328,07 zł *
Ostatnio oglądany