Infolinia 0800 702813
 
DVDFab UHD Copy, Windows

DVDFab UHD Copy, Windows

432,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821294
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab Copy UHD, Windows Wraz z upowszechnieniem się odtwarzaczy Blu-ray Ultra HD 4K i... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab UHD Copy, Windows"

DVDFab Copy UHD, Windows

Wraz z upowszechnieniem się odtwarzaczy Blu-ray Ultra HD 4K i telewizorów UHD 4K, filmy 4K stają się coraz bardziej popularne. Aby być na bieżąco, DVDFab wprowadza pierwsze na świecie oprogramowanie do kopiowania 4K UHD - DVDFab UHD Copy - które umożliwia kopiowanie dysku UHD, usuwanie zabezpieczeń przed kopiowaniem 4K UHD, kopiowanie filmów 4K UHD z oryginalnego dysku UHD, a następnie zapisywanie ich bezstratnie lub jako skompresowany plik ISO lub nagrywanie ich na puste płyty BD50/25 w celu utworzenia kopii zapasowej dysku UHD. Zarówno Dolby Vision jak i HDR10 są zachowane.
Obsługujemy większość filmów 4K Blu-ray. Jeśli potrzebujesz kompatybilnego dysku UHD, sprawdź naszą listę obsługiwanych dysków.

Kopiowanie 4K Ultra HD Blu-ray do BD-50/25 2160p

Zazwyczaj płyta Blu-ray 4K zawiera około 70 GB danych, więc trudno jest wykonać kopię takiego dysku. Nie ma problemu, DVDFab UHD Copy to UHD Copy jest przeznaczony właśnie do tego celu. Może on nie tylko skopiować UHD, ale także sklonować cały dysk z płyty Blu-ray Ultra HD 4K jako bezstratny plik ISO 1:1; skopiować tytuł głównego filmu lub cały dysk do pliku ISO lub folderu w jakości BD-100 2160p; albo skompresować go do mniejszego rozmiaru, aby zmieścił się na pustej płycie BD-50 lub BD-25, albo zapisać skompresowaną zawartość jako pliki/foldery ISO na dysku twardym i nadal zachować jakość 2160p. W porównaniu z oszczędzaniem całej płyty na pustej płycie BD XL (z trzema warstwami), metoda ta jest bardzo ekonomiczna.

dvdfab uhd funkcja kopiowania 1

Zachowuje jakość wideo High HDR10 i Dolby Vision

HDR10 i Dolby Vision to najnowsze sukcesy w przemyśle filmowym i telewizyjnym, przenoszące jakość obrazu wideo z filmów Blu-ray na nowy poziom. Jednak z technicznego punktu widzenia, HDR10 i Dolby Vision to dwa formaty o tej samej zawartości, oba mogą zwiększyć jasność obrazów i umożliwić uzyskanie bardziej naturalnych kolorów. Oznacza to, że najlepszą jakość obrazu można uzyskać tylko wtedy, gdy ekrany kompatybilne z HDR10/Dolby Vision są wyposażone w zawartość HDR10 / Dolby Vision. Nie martw się, to oprogramowanie do kopiowania UHD może kopiować do UHD, jakość obrazu HDR10/Dolby Vision 4K Blu-ray może być utrzymana.

kopia dvdfab uhd funkcja 2

Przyspieszenie 4K HW zapewnia błyskawiczną obróbkę

Ze względu na masowe przetwarzanie danych, tylko kompresja tytułu głównego filmu z 4K Ultra HD Blu-ray może trwać długo. Ale nie martw się, to oprogramowanie do kopiowania UHD, który pozwala na kopiowanie UHD odziedziczył również najlepsze DNA produktów DVDFab do obsługi technologii akceleracji sprzętowej. Jeśli Twoje komputery są wyposażone w karty graficzne obsługujące 4K HEVC 10-bitowe dekodowanie i kodowanie, takie jak NVIDIA GeForce GTX 1050 (Pascal) i Intel Kaby Lake, proces kompresji może teoretycznie zostać skrócony ze średnio 20 godzin do około 1 godziny, a nawet mniej.

dvdfab uhd funkcja kopiowania 3

Instrukcje

DVDFab UHD Copy to pierwsze oprogramowanie do kopiowania płyt Blu-ray 4K, które kopiuje filmy 4K na zwykłe puste płyty BD-50/25 lub zapisuje zawartość jako bezstratne lub skompresowane pliki ISO 1:1 lub foldery na dysku twardym komputera. Więcej trybów tworzenia kopii zapasowych jest jeszcze w trakcie opracowywania i będzie dostępnych wkrótce.

Tylko 64-bitowa wersja DVDFab 11 posiada tryb kopiowania UHD.

Wymagania systemowe


★ Windows 10/8.1/8/7 (64-bit
)★ 4GB RAM i
höher★ 200GB Free
Festplattenspeicher★ Dysk Blu-ray UHD 4K, sprawdź naszą listę obsługiwanych napędów.
★ Aby uzyskać akcelerację 4K HW do pracy, należy:
    Albo procesory z serii Intel Kaby Lake i wyższe;
    Albo karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 1050 (Pascal) i
höher★ Połączenie z Internetem, aby włączyć DVDFab (bardzo mała ilość danych)


.Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Dysk 4K Ultra HD, plik ISO i folder

 • Wyjście

  Dysk 4K Ultra HD, plik ISO i folder

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab UHD Copy, Windows"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Schnell, Sicher und immer wieder!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

141,12 zł ocalony
Aiseesoft DVD Creator Aiseesoft DVD Creator
194,08 zł * 335,20 zł *
DVDFab DVD Copy DVDFab DVD Copy
310,67 zł *
Ostatnio oglądany