Infolinia 0800 702813
 
iMobie AnyTrans iOS

iMobie AnyTrans iOS

237,49 zł * 285,23 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821180
 • P25433-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
iMobie AnyTrans IOS Twoje dane z iPhone'a, pod Twoją kontrolą AnyTrans to... więcej

Informacje o produkcie "iMobie AnyTrans iOS"

iMobie AnyTrans IOS

Twoje dane z iPhone'a, pod Twoją kontrolą

AnyTrans to wszechstronny menedżer dla Twoich iPhone'ów, iPadów, iPodów, iTunes i treści z iCloud. Dzięki AnyTrans można łatwo, szybko i zgodnie z życzeniem przesyłać, zarządzać i tworzyć kopie zapasowe danych z systemu iOS.

Dlaczego AnyTrans jest twoim menedżerem na iOS?

Całkowite przeniesienie

AnyTrans przełamuje granice synchronizacji i pozwala na swobodne przesyłanie treści przez iPhone'a, iPada, iPoda, iTunes, iCloud i komputer w dowolny sposób.

27 typów danych

W pełni zarządzaj 27 rodzajami zawartości iOS w jednym wygodnym miejscu, chroniąc jednocześnie prawie wszystkie dane i pliki, które są dla Ciebie ważne w codziennym życiu.

Elastyczna kopia zapasowa

Tworzenie kopii zapasowych danych w preferowany przez Ciebie sposób. Wybierz opcję Full Backup lub Incremental Backup, zależnie od potrzeb. Albo, jeśli wolisz, automatycznie i bezprzewodowo wykonać kopię zapasową swojego iPhone'a.

1-kliknij Szybki transfer

Masowy import lub eksport wszystkich/wybranych danych z iOS za pomocą jednego prostego i szybkiego kliknięcia, oszczędzając wiele cennego czasu i wysiłku.

0 Wiedza techniczna

Nie jest wymagana żadna wiedza techniczna ani umiejętności. Nawet twoi dziadkowie lub nowicjusze mogą z łatwością robić co chcą dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

Więcej niż iPhone

AnyTrans obejmuje wszystkie modele iPhone'ów, iPadów i iPodów touch z systemem iOS 5 i nowszymi. Łatwe zarządzanie zawartością wszystkich urządzeń z systemem iOS w Twojej rodzinie.

Dowiedz się, jak AnyTrans może Ci pomóc

Eksportowanie zdjęć i filmów wideo z iPhone'a według kategorii

Czy czujesz się zdezorientowany, gdy musisz znaleźć konkretne zdjęcia z tysięcy zdjęć z iPhone'a i wyeksportować je do swojego komputera? Już nie z AnyTrans. Inteligentnie organizuje różne rodzaje zdjęć i filmów wideo z iPhone'a w różnych folderach, takich jak Live Photos, Selfies, Slo-Mos, Timelapse czy albumy, które tworzysz. Dzięki temu jednym kliknięciem można szybko znaleźć potrzebne zdjęcia i filmy i przenieść je do komputera posortowane według kategorii.

Przesyłanie muzyki w dowolny sposób bez ograniczeń iTunes

Uwolnij się od ograniczeń iTunes i przenieś muzykę na iPhone'a, iPada, iPoda, komputer oraz iTunes, jak chcesz. Utwory można eksportować z iPoda do komputera lub do biblioteki iTunes. Przeciągnij muzykę na iPhone'a bez usuwania istniejących ścieżek - co oznacza, że możesz dodawać muzykę z wielu komputerów. Czyż to nie wspaniałe? Jeszcze lepiej, możesz nawet przenieść swoją bibliotekę muzyczną ze starego urządzenia do nowego iPhone'a. Wszystko za jednym dotknięciem palca.

Tworzenie kopii zapasowych lub drukowanie komunikatów i załączników

Wiadomości to nie tylko wiadomości, mogą być również cennymi wspomnieniami lub ważnymi dowodami. Więc AnyTrans zajmie się nimi za ciebie. Nieważne, czy chcesz wyeksportować je do komputera w celu zrobienia kopii zapasowej, czy wydrukować, aby udowodnić swój punkt widzenia, wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Co z załącznikami takimi jak zdjęcia, filmy, muzyka, nagrania głosowe, animoji/memoji/naklejki itd. Nie ma problemu. AnyTrans obejmuje również wszystkie załączniki.

Zarządzanie aplikacjami iOS w partiach z komputera

Zarządzanie aplikacjami iOS w partiach komputerów Czy jesteś zmęczony pobieraniem lub aktualizowaniem dziesiątek aplikacji jednocześnie i wielokrotnie na każdym urządzeniu iOS w Twojej rodzinie? AnyTrans czuje twój smutek. Teraz możesz pobierać aplikacje i aktualizacje do swojego komputera tylko raz, a następnie zainstalować je na telefonie iPhone, iPadzie i iPodzie touch za pomocą jednego przycisku. Nowy iPhone/iPod touch? Przesuwaj wszystkie aplikacje i dane aplikacji jednym dotknięciem palca, nie musisz już pobierać ich ponownie. Zaoszczędzisz ogromną ilość czasu, wysiłku i przepustowości.

Wszechstronny menedżer dla wszystkich Twoich danych osobowych

AnyTrans ma wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania Twoimi danymi osobowymi na telefonie iPhone. Usuń stare kontakty, aby utrzymać swoją listę w porządku. Zapisz ważne notatki w celu wykonania kopii zapasowej. Eksportuj zakładki i adresy URL Safari, aby odebrać z komputera to, co zostawiłeś na swoim komputerze. I więcej.

Przenieś czaty WhatsApp do dowolnej lokalizacji

Twoje rozmowy WhatsApp są zbyt cenne, aby je stracić, więc AnyTrans przechowuje Twoją pełną historię rozmów i wszelkie załączniki w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy chcesz przenieść je do nowego iPhone'a, czy wykonać kopię zapasową na komputerze w razie wypadku, wystarczy jedno kliknięcie.

Aktualizacja do nowego iPhone'a? Prześlij wszystkie swoje dane za jednym razem

Przełączyć się na nowego iPhone'a? Podgrzej go swoimi słodkimi wspomnieniami i ważnymi informacjami. Niezależnie od tego, czy dokonujesz aktualizacji ze starego iPhone'a czy telefonu z systemem Android, AnyTrans migruje jednym kliknięciem wszystko, co jest dla Ciebie ważne - zdjęcia, które zrobiłeś, muzykę, którą lubisz, zapisane kontakty, wiadomości, które wysłałeś i otrzymałeś oraz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz nawet za jednym zamachem przenieść aplikacje i dane o aplikacjach do nowego iPhone'a. Nie ma potrzeby marnowania czasu i szerokości pasma na ponowne pobieranie aplikacji po kolei.


iPhone do iPhone
Telefon komórkowy z systemem Android na iPhone
Kopia zapasowa na iPhone'a
iCloud/Google Cloud na iPhone'ie

 

Nie ma obaw o utratę cennych danych. Mamy twoje wsparcie!

Tworzenie kopii zapasowych większej ilości danych w preferowany przez Ciebie sposób

AnyTrans tworzy kopie zapasowe 10 więcej typów plików niż iTunes, aby chronić więcej cennych danych użytkownika. Możesz również zdecydować, w jaki sposób chcesz tworzyć kopie zapasowe. Wybierz opcję Inkremental Backup (Kopia zapasowa przyrostowa), aby skopiować tylko dane dodane lub zmienione od ostatniej kopii zapasowej, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i miejsca na dysku. Ustaw harmonogram tak, aby AnyTrans automatycznie i bezprzewodowo tworzył kopie zapasowe swojego iPhone'a na preferowanej częstotliwości: codziennie, co tydzień... Wszystko, co jest dla ciebie ważne, jest poparte tak, jak tego chcesz.

Bezpieczne wyodrębnienie niezbędnych danych z kopii zapasowej

Utrata ważnych danych, ale nie wiesz, w której kopii zapasowej się znajduje? Nigdy więcej zgadywania. AnyTrans umożliwia podgląd wszystkich danych zawartych w każdej z kopii zapasowych użytkownika, niezależnie od tego, czy zostały one utworzone przez iTunes czy AnyTrans. Jesteś więc w 100% pewien, gdzie odzyskać utracone dane. Wystarczy wyodrębnić to, czego potrzebujesz z kopii zapasowej na telefonie iPhone, bez konieczności usuwania istniejącej zawartości. Albo zrób pełny powrót do zdrowia, jeśli chcesz. Pożegnaj się z odzyskaniem wzroku bez wyboru.

Wymagania systemowe

 • System operacyjny Windows: Windows 10, 8, 7, Vista
 • Mac OS: MacOS Catalina, MacOS Mojave, MacOS High Sierra,
  MacOS Sierra, OS X 10.11, 10.10
 • iOS:iOS 14, iOS 13, iOS 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5
 • Rozdzielczość: 1024x768 Wyświetlacz lub wyższa
 • Procesor: Pentium IV 2,4 GHz lub wyższy
 • Pamięć RAM: 512 MB pamięci systemowej
 • Karta graficzna: Akcelerowana grafika 3D - 64MB RAM
 • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 • Dysk twardy: 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Inne: iTunes 9.0 lub wyższy;
  zainstalowany sterownik
  urządzenia mobilnego iTunes

Obsługiwany typ urządzenia

 • Seria iPhone: iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s plus, iPhone SE, iPhone 7 / 7 Plus, iPhone 8 , iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2. generacji), itd.
 • Seria iPadów: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad mini, iPad 4, iPad mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, iPad 5, iPad Pro (2 generacja), iPad 6, iPad Pro (3 generacja), iPad mini 5, iPad 7, iPad Air 3, iPad Pro (4 generacja) itd.
 • Seria iPodów shuffle: iPod Shuffle 1, iPod Shuffle 2, iPod Shuffle 3, iPod Shuffle 4 itd.
 • Seria iPodów mini: iPod Mini 1, iPod Mini 2 itd.
 • Seria iPodów nano: iPod Nano 1, iPod Nano 2, iPod Nano 3, iPod Nano 4, iPod Nano 5, iPod Nano 6, iPod nano 7, itd.
 • Seria iPodów klasycznych: iPod Classic 4, iPod Classic 5, iPod Classic 6 itd.
 • Seria iPod touch: iPod touch 3, iPod touch 4, iPod touch 5, iPod touch 6 itd.

Obsługiwane typy mediów

 • Filmy: MP4, M4A, MOV , WMV, AVI, FLV, itd.
 • Muzyka: MP3, M4A, MP4B, WMA, WAV, itp.
 • Wideo muzyczne: MP4, M4V, MOV, WMV, AVI, itd.
 • Podcast: MP3, M4A, M4V, itd.
 • Dzwonki: MP3, M4A, M4R, WMA, WAV, itp.
 • TV Show: MP4, M4V, MOV, WMV, AVI, itp.
 • Książka audio: MP3, M4B, MP4A, WMA, WAV, itp.
 • Notatki głosowe: MP3, M4A, itp.
 • iTunes U: MP3, MP4, M4V, WMA, WAV, itp.
 • iBook: PDF, EPUB.
 • Zdjęcie: JPG, PNG, GIF, BMP, itp.

Obsługiwany język


Angielski
Japończyk
Niemiecki
Francuski
Hiszpański
Arabski
Chińczyk
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "iMobie AnyTrans iOS"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

190,37 zł ocalony
iMobie PhoneRescue iOS iMobie PhoneRescue iOS
285,04 zł * 475,41 zł *
23,54 zł ocalony
F-Secure Mobile Security F-Secure Mobile Security
z 71,08 zł * 94,62 zł *
Ostatnio oglądany