Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 Device CAL

Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 Device CAL

465,72 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20006
 • 359-06320
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CAL Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 Device CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CAL


Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALumożliwia w każdej chwili pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w opracowaniu indywidualnego systemu informatycznego. Specjalne wywołania urządzeń (Device CALs) umożliwiają stworzenie efektywnie działającego systemu, który jest dostosowany do liczby odpowiednich Urządzenia. Ale jak dokładnie Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALułatwia pracę i czego mogą oczekiwać użytkownicy?

Technologie te są oferowane


Ważną częścią technologii SQL Server jest moduł bazy danych, który pozwala na przechowywanie, przetwarzanie i zabezpieczanie danych. Umożliwia to kontrolowany dostęp w połączeniu z szybkim przetwarzaniem transakcji, co spełnia wszystkie wymagania. W oparciu o liczne technologie, systemy mogą być skalowane i indywidualnie modyfikowane w zależności od potrzeb. Tak więc zawsze istnieją dobre możliwości optymalizacji własnego serwera i zaufania do dobrego wdrożenia. Dzięki maksymalnie 24 rdzeniom, Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALjest w stanie spełnić wszystkie wymagania i dostarczyć ważnych informacji.

Rozszerzalne i kontrolowane wiedzą DQS


Poprzez aktywne odniesienie do zarządzania wiedzą możliwe jest stworzenie nowoczesnej bazy wiedzy i wykorzystanie jej do korekty danych. Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALstaje się więc efektywnym rozwiązaniem do zarządzania danymi, integrującym liczne DQS z usługami SQL Server. Dzięki wysokiej wydajności i dobrej aplikacji, integracja Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALpozwala na znaczne zwiększenie wydajności, aby uczynić system bardziej efektywnym.

Główne zalety aplikacji

 • Sprzętowe wdrażanie systemów informatycznych
 • Ciągłe informacje zwrotne dotyczące funkcjonalności
 • Bezpieczeństwo techniczne dzięki licznym zastosowaniom
 • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki aktywnej kontroli
 • Szybkie i nieskomplikowane licencjonowanie oprogramowania
 • Wykorzystanie przez wielu pracowników za pośrednictwem urządzenia

 

Integracja, Dane główne i analiza


Usługi integracyjne w ramach Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALstanowią kompetentną platformę projektową do integracji danych. W połączeniu z usługami Master Data Services, związana z nimi sprawozdawczość i analizy są łatwe do uproszczenia, tak aby skupić się na właściwych informacjach. Oznacza to, że zintegrowane zestawy danych mogą być monitorowane i zabezpieczone w każdej chwili bez konieczności stwarzania nowych zagrożeń.

W połączeniu z Usługami Analitycznymi zapewniona jest udana analiza danych w celu dostosowania się do wymogów wydajności przedsiębiorstwa. W połączeniu z Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALdaje to w efekcie udaną implementację, która w zasadzie pozwala na optymalizację własnych systemów. To sprawia, że aplikacja jest dobrym wyborem dla osób, zespołów i firm. Dla większego bezpieczeństwa technicznego i kontroli, Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALjest więc bardzo dobrym wyborem.

Kup teraz Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CAL


W ten sposób warto, aby każdy kupił Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALi wprowadził znaczące ulepszenia. Ze względu na konstrukcję związaną z urządzeniem, bezpieczne i jednocześnie funkcjonalne użytkowanie jest zawsze możliwe bez lokalnych trudności. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, co oznacza, że udane wdrożenie może być stworzone dla każdego użytkownika.

Przy odpowiedniej liczbie licencji, kilka Urządzeniamoże oczywiście zostać wyposażonych w Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CAL, aby zoptymalizować całą technologię firmy. Dzięki Microsoft SQL Server 2016 StandardDevice CALzawsze możliwe jest zapewnienie większej kontroli i lepszego zastosowania IT.

 

Device CAL: Device CAL są szczególnie przydatne dla firm, w których na jednym Urządzeniepracuje kilku pracowników. Dzięki systemowi Windows Server 2012 Device CALs nie musisz kupować dostępu na jednego pracownika, tylko dostęp na Urządzenie. To, czy ta forma licencjonowania jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od struktury Twojej firmy. Wybierając odpowiednie CAL-y, pracujesz oszczędnie i oszczędzasz zasoby. Możliwe jest również łączenie CAL-ów urządzeń i CAL-ów użytkowników.

Język
: Single Language, EnglishWersja:
Microsoft Microsoft WindowsStandard 1x StandardWskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 Device CAL"
23 paź 2020

Sehr gut!

Alles wunderbar, vielen Dank

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany