Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2016 Standard

1854,06 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964624
 • 228-10817
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Język:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
SQL Server 2016 Standard- zorientowany na cel i bezpieczny Serwer SQL 2016 Pakiet SQL... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2016 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

SQL Server 2016 Standard- zorientowany na cel i bezpieczny

Serwer SQL 2016

Pakiet SQL Server 2016 Standardpomaga w pracy z optymalną dostępnością i skalowalnymi ustawieniami. Nowoczesne raporty do transformacji danych zapewniają jasny wgląd, a do zaawansowanej analizy projektu można również użyć open source R-Integration.
Standardlicencja SQL Server 2016 musi być dostosowana do Twojego serwera lub CAL. Ta licencja na serwer/CAL jest szczególnie przydatna przy niewielu licencjach dostępu.
Dla środowiska serwerowego systemu operacyjnego, StandardSQL Server 2016 jest niezbędny. Nie ma znaczenia, ile instancji SQL Server zainstalujesz: Jedna licencja jest wystarczająca. W zależności od wymagań, model licencyjny można uruchomić poprzez aplikację User or Device CAL.

Technologie SQL Server 2016


Skorzystaj z konsultacji ekspertów SQL Server 2016, aby uzyskać ważne informacje na temat funkcjonalności i wymagań. Moduł bazy danych jest odpowiedzialny za przechowywanie, przetwarzanie i tworzenie kopii zapasowych danych. Zapewnia on kontrolowany dostęp i zapewnia szybkie przetwarzanie transakcji w razie potrzeby. Pozwala to na spełnienie nawet wysokich wymagań programów do przetwarzania danych. Co więcej, moduł ten wspiera Państwa efektywnie i elastycznie przy stale wysokiej dostępności.

Kup SQL Server 2016 Standardonline


Kupując SQL Server 2016, masz dostęp do wielu aplikacji. Dostosowują się one do Twoich codziennych i specjalnych wymagań.

Microsoft R Services integruje sprawdzony język R z przepływami pracy w Twojej firmie. Przy użyciu SQL Server 2016 Standard, modele mogą być szybko odtworzone, przeszkolone i szczegółowo ocenione. Microsoft R Server zapewnia również skalowalne wsparcie i jest odpowiedni dla takich źródeł danych jak Hadoop i Teradata.
Usługi w zakresie jakości danych w StandardSQL Server 2016 umożliwiają ukierunkowane oczyszczanie danych poprzez generowanie bazy wiedzy. Jest to bardzo przydatne przy korekcji i deduplikacji danych, niezależnie od tego, czy używasz środków wspomaganych komputerowo, czy systemów opartych na chmurze.
Platforma Usług Integracyjnych oferuje wydajne rozwiązania w zakresie integracji danych, w tym pakiety hurtowni danych. Wczytywanie, wydobywanie i przekształcanie danych to ważne zadania w tym obszarze.
Standardrozwiązanie SQL Server 2016 Master Data Services jest idealne do zarządzania danymi podstawowymi, w tym analizą i raportowaniem. W tym miejscu można utworzyć centralny rejestr poprzez bezpieczne zarządzanie zmiennymi rekordami, które można kontrolować i tworzyć ich kopie zapasowe.
Kolejną ważną cechą StandardSQL Server 2016 są usługi analityczne, użyteczne dla rozwiązań korporacyjnych. Pakiet Usług analitycznych wspiera niezawodną wymianę informacji i oferuje wystarczającą pojemność dla dużej ilości danych.
Usługi replikacji, raportowania i inne funkcje mogą być łączone w centralną administrację zgodnie z Państwa życzeniem przy użyciu StandardSQL Server 2016.
Wymagania dla SQL Server 2016 Standard

Jeśli wybierzesz StandardSQL Server 2016, ważne jest, aby przed zakupem sprawdzić wymagania systemowe. Wersja ta działa wyłącznie na platformie Windows z systemem operacyjnym Microsoft SQL Server 2016. Oprócz wymagań procesora należy również zapoznać się z innymi warunkami brzegowymi. Pamięć RAM powinna mieć co najmniej 1 GB, z większą bazą danych lepszą o 4 GB.
Jeśli to konieczne, pozwól naszym ekspertom doradzić Ci w sprawie SQL Server 2016.
Możesz zakupić u nas swój nowy SQL Server 2016 Standardw niskiej cenie - skorzystaj z tej specjalnej ceny!

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do zastosowania Microsoft SQL Server 2016 Standard..
- Liczba użytkowników: 1 licencja na serwer, wielojęzyczna, 64-bitowa
- Zweryfikowane łącze szybkiego pobierania, aby oprogramowanie było szybkie i bezpieczne.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.
Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2016 Standard"
23 paź 2020

Alles wie es sein soll.

Hat alles gut geklappt, gute Kommunikation, vielen Dank - sehr empfehlenswert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany