Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 User CAL

465,72 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20005
 • 228-10602
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft SQL Server 2016 User CAL Jeśli szukasz profesjonalnego produktu licencyjnego do... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Microsoft SQL Server 2016 User CAL


Jeśli szukasz profesjonalnego produktu licencyjnego do konfiguracji poszczególnych systemów informatycznych, z pewnością znajdziesz go tutaj. Oferujemy znakomitą gamę produktów z zakresu Microsoft SQL Server 2016 User CAL, aby zapewnić udane rozwiązanie dla wystarczającej liczby użytkowników. Ale czego użytkownicy mogą oczekiwać od nowoczesnego rozwiązania i jakie konkretnie możliwości oferuje?

Liczne innowacje w systemie


Z biegiem czasu aplikacje i funkcje były stale ulepszane. Pozwala to na szybszy dostęp do ważnych danych, zwiększenie skalowalności i bezproblemową pracę nad sprawnym wykonaniem wszystkich możliwych procesów. Microsoft SQL Server 2016 User CALdostosowuje się dokładnie do potrzeb użytkownika, pozwalając w każdej chwili wykonać pracę nad projektem o wysokiej jakości technicznej.

W zależności od formy licencji, różne liczby użytkowników mogą być zintegrowane i mieć dostęp do systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji, nawet analiza aktualnej sytuacji nie staje się problemem. W ten sposób można w każdej chwili zapewnić funkcjonalne rozszerzenie bez utraty przejrzystości samych urządzeń.

Znacznie większa wydajność i bezpieczeństwo


Wydajność uległa również znacznej poprawie dzięki programowi Microsoft SQL Server 2016 User CAL. Zwłaszcza w przypadku nowoczesnych Urządzenia, aplikacje zostały skutecznie zoptymalizowane w celu szybkiej poprawy użyteczności i znacznego zwiększenia prędkości. W porównaniu z poprzednim modelem znacznie łatwiej jest zatem ustalić związek między użytkownikiem a Urządzeniei pracować nad objęciem wszystkich ważnych obszarów IT.

Podobne usprawnienia oferowane są również w dziedzinie bezpieczeństwa. W połączeniu z usługami analitycznymi zintegrowane zostały kompleksowe funkcje eksploracji danych, co w połączeniu z aktywnym raportowaniem zapewnia znacznie większą wygodę. Centralna administracja, skupiona na jednym użytkowniku, tworzy dodatkowe zabezpieczenia i pozwala użytkownikowi na utrzymanie kontroli nad całym obszarem serwera. Na przykład Microsoft SQL Server 2016 User CALoferuje bazę danych, która jest tylko w niewielkim stopniu podatna na problemy i przekonuje wysoką jakością i dobrym wdrożeniem w praktyce.

Główne zalety Microsoft SQL Server 2016 User CAL


Maksymalne bezpieczeństwo wokół projektów Funkcjonalne
sterowanie wszystkimi istniejącymi komponentami Technicznie łatwa rozbudowa Łat
we

i bezproblemowe licencjonowanie
Liczne innowacje dla całego systemu Zorientowane na użytkownika
użytkowanie systemu

Jaka jest różnica w stosunku do Device SQL?


Osoby wybierające Microsoft SQL Server 2016 User CALnie są związane z podłączonymi Urządzenia. Wszystko pochodzi od jednego użytkownika, co oznacza, że można zapewnić ogromne bezpieczeństwo. Dodatkowo unika się interwencji osób trzecich, ponieważ tylko sam użytkownik posiada licencję. To sprawia, że Microsoft SQL Server 2016 User CALjest niezwykle skalowalnym i nowoczesnym wyborem w porównaniu z implementacją zorientowaną na urządzenie, która nie skupia się na lokalizacji i związanych z nią szczegółach technicznych. Użytkownik zachowuje pełną kontrolę i po prostu sam decyduje o obszarze aplikacji.

 

Kup odpowiedni Microsoft SQL Server 2016 User CALteraz

Aby zwiększyć bezpieczeństwo techniczne i skorzystać z nowoczesnej aplikacji, dobrym wyborem jest odpowiedni Microsoft SQL Server 2016 User CAL. Oznacza to, że nie ma już żadnych trudności w obsłudze technicznej, dzięki czemu użytkownik może bez problemu połączyć się z systemem. W tym momencie nie ma żadnych ograniczeń, dlatego na życzenie można nabyć kilka licencji, aby zawsze być po bezpiecznej stronie z odpowiednimi funkcjami. Odpowiednią aplikację Microsoft SQL Server 2016 User CALmożna kupić bezpośrednio u nas, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie wyjątkowej implementacji.

 

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

 

Język
: Single Language, EnglishVersion:
Microsoft Microsoft WindowsStandard 1x Standard

 

 

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2016 Standard 1 User CAL"
23 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Ich bedanke mich für die genaue Installationsbeschreibung. Sehr empfehlenswert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany