Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

2044,25 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821873
 • DG7GMGF0D3SJ-0003
 • Nieograniczona ważność
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Przyszłościowy i nowoczesny rozwój dzięki Visual Studio 2022 Professional Poprawne... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Przyszłościowy i nowoczesny rozwój dzięki Visual Studio 2022 Professional

Poprawne posługiwanie się kodem jest jednym z głównych wymagań w dziedzinie programowania. Dlatego od Visual Studio 2022 Professional można oczekiwać doskonałego rozwiązania do produktywnej i nowoczesnej pracy, a także do radzenia sobie ze złożonymi projektami. Nowa wersja będzie prawdziwym ułatwieniem, jeśli chodzi o aktywne śledzenie problemów i zapewnienie niezbędnej skalowalności. W Blitzhandel24 pomożemy Ci w tym w najlepszy możliwy sposób.

 

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

 

Jak rozwinęło się Visual Studio 2022 Professional

Uproszczone skupienie się na projektach jest jedną z najlepszych cech Visual Studio 2022 Professional. Przede wszystkim przydatność dla urządzeń 64-bitowych staje się tutaj decydującą zaletą, aby uczynić własne aplikacje bardziej produktywnymi i aktywnie zminimalizować związane z tym nakłady. Dzięki rzeczywistej poprawie we wszystkich obszarach, Visual Studio oferuje nowy komfort pracy.

Nie tylko dla systemu Windows, ale także dla urządzeń MAC, Visual Studio 2022 Professional oferuje dokładnie taką podstawę dzięki zawsze elastycznemu interfejsowi użytkownika. Dzięki temu można łatwo wprowadzać zmiany bezpośrednio w narzędziach i być na bieżąco z technologią. Integracja wielu ulepszonych i zaktualizowanych tematów produktów pozwala na uproszczenie rozwoju krok po kroku. Dlaczego więc samemu nie skorzystać z Visual Studio 2022 Professional?

 

Nowoczesny, wydajny i płynnie skalowalny dla każdego projektu

W bezpośrednim porównaniu z poprzednią wersją, masz teraz znacznie łatwiejszą pracę z nowo zaprojektowanym i nowoczesnym interfejsem użytkownika. Zapewnia to dostępność, stwarza niezbędny komfort i pozwala na uzupełnienie kodów w dowolnym momencie. Wyszukiwanie irytujących błędów jest również znacznie łatwiejsze dzięki nowym funkcjom i treściom. Przede wszystkim współpraca z innymi członkami zespołu sprawia, że Visual Studio 2022 Professional to dobry wybór, aby szybko przenieść programowanie na nowy poziom.

 

Narzędzia programistyczne dla wszystkich popularnych obszarów zastosowań

Stała dostępność centralnych narzędzi programistycznych sprawia, że narzędzie Microsoftu jest dobrym wyborem. Funkcje takie jak debugowanie kodu pozwalają na korzystanie z prawdziwej wersji korporacyjnej, która może być używana do dalszego rozwoju. Wsparcie wszystkich wspólnych obszarów zastosowania zapewnia również wyraźnie większy komfort, dając następujące korzyści:

.NET

Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji na komputery stacjonarne, strony internetowe, urządzenia mobilne czy nowe gry, połączenie z .NET staje się najlepszym wyborem. Dzięki temu możesz w łatwy sposób dodawać do nowo tworzonych aplikacji dowolną ilość treści i nowych funkcji.

Python

W przypadku Pythona, Visual Studio 2022 Professional oferuje dokładnie takie IDE, aby być po bezpiecznej stronie na dłuższą metę. Ponieważ Python jest w zasadzie łatwy do nauczenia, Visual Studio szybko staje się prawdziwą ulgą w tym momencie. Sięgają po nią także instytucje edukacyjne.

Node.js

Zintegrowane narzędzia dla Node.js sprawiają, że ważne kreacje stają się o wiele łatwiejsze, a przede wszystkim jeszcze bardziej przejrzyste. W szczególności, skalowanie aplikacji po stronie serwera staje się ważną strategią dla zwiększenia wydajności kodu z Visual Studio 2022 Professional.

JavaScript

JavaScript jest prawdopodobnie najbardziej znaną podstawą dla funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. Również w tej dziedzinie Visual Studio 2022 Professional oferuje dokładnie taką podstawę, która umożliwia tworzenie odpowiednich aplikacji internetowych i zawsze znacząco poprawia ich obsługę.

C++

Od prostej konsoli do złożonej aplikacji desktopowej Windows, narzędzia dla C++ oferują dokładnie taką podstawę, jaka jest potrzebna. Visual Studio 2022 Professional przekonuje w tym miejscu niezbędną prostotą, aby móc pracować na różnych platformach i w uporządkowany sposób.

 

Bezproblemowa integracja z chmurą jako cecha centralna

Jedną z decydujących zalet jest bezpośrednie połączenie z chmurą. Nawet w porównaniu z poprzednią wersją, tworzy to znacznie więcej struktury do dzielenia się spostrzeżeniami na temat swojego kodu i pracy nad nowymi projektami w zespole. Z pewnością nie brakuje tu ważnych wskazówek, dzięki którym bez większego wysiłku można w codziennej pracy formułować dobrze uzasadnione oceny.

Logo Microsoft Visual Studio 2022

Dzięki daleko idącej integracji, Visual Studio 2022 Professional przekonuje teraz także sesjami Live Share. Umożliwiają one współpracę w czasie rzeczywistym, niezależnie od platformy czy języka w systemie. Niestandardowe ustawienia w edytorze pozwalają na precyzyjne planowanie, aby zauważalnie poprawić swoje kody. W ten sposób nie musisz poświęcać się nowym projektom w zespole, ale przez cały czas masz pełny przegląd sytuacji.

 

Jak zmieniło się Visual Studio 2022 Professional

W bezpośrednim porównaniu do poprzedniej wersji, w Visual Studio 2022 Professional jest znacznie więcej niż dotychczas. Widać to nie tylko w usprawnieniach chmury, ale także w wielu innych szczegółach służących lepszej wizualizacji. Jeśli chodzi o spersonalizowaną i zawsze nowoczesną aplikację, warto więc przyjrzeć się różnicom pomiędzy poszczególnymi wersjami narzędzia:

 

VS 2019 Professional

VS 2022 Professional

Widoczność nowości w edytorze

Tak

Tak

Ulepszona funkcja wyszukiwania projektów

Tak

Tak

Udostępnianie jeszcze większych folderów projektowych

Tak

Tak

Live Share dla stałego, dokładnego wglądu

Tak

Tak

Zaawansowane AI IntelliCode dla większej precyzji

Nie

Tak

Przydatność Visual Studio dla urządzeń 64-bitowych

Nie

Tak

Płynne wsparcie dla .NET 6

Nie

Tak

Testy zdalne jako podgląd eksperymentalny

Nie

Tak


Dobrze przygotowany pod względem technicznym i zawsze aktualny

Nasze kompleksowe porównanie dla Visual Studio 2022 Professional pokazuje, jak ważne w kodowaniu jest bezpieczne i przede wszystkim uporządkowane wdrożenie. Dzięki temu możliwe jest znalezienie błędów w kodzie zanim zaczną one działać i wyeliminowanie ich wspólnie z innymi członkami zespołu. Visual Studio 2022 Professional staje się tutaj najlepszym wsparciem dla rozpoznawania centralnych zmiennych i zawartości w twoim narzędziu. Dlaczego więc samemu nie przyglądać się bliżej istniejącemu kodowi?

Połączenie bezproblemowej integracji z chmurą oraz zintegrowanego wsparcia dla kontroli wersji GIT sprawia, że Visual Studio 2022 Professional jest bezproblemową aplikacją. Zarówno w przypadku prostych projektów programistycznych, jak i złożonych systemów, użytkownik jest zawsze po bezpiecznej stronie. Warto więc samemu skorzystać z praktycznego narzędzia MS.

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

 

Kup Visual Studio 2022 Professional teraz i skorzystaj!

Jeśli chcesz teraz samemu kupić Visual Studio 2022 Professional, masz do tego w każdej chwili możliwość na Blitzhandel24. Nie tylko do analizy ewentualnych błędów, ale także jako nowoczesny towarzysz dla wszystkich trendów w programowaniu, jesteś po bezpiecznej stronie z Visual Studio. Przede wszystkim, nowa wersja po raz kolejny wyraźnie różni się od swoich poprzedników i pozwala na korzystanie z maksymalnej różnorodności. Dlatego z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce Visual Studio 2022.

 

Obsługiwane języki

Visual Studio jest teraz dostępne w językach: angielskim, chińskim (uproszczonym), chińskim (tradycyjnym), czeskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, polskim, portugalskim (Brazylia), rosyjskim, hiszpańskim i tureckim. Język programu Visual Studio można wybrać podczas instalacji. Instalator Visual Studio jest dostępny w tych samych 14 językach i odpowiada językom systemu Windows, jeśli są one dostępne.

 

Obsługiwane systemy operacyjne

Visual Studio 2022 jest obsługiwane przez następujące 64-bitowe systemy operacyjne:

 

Hardware

Aby uzyskać instrukcje dotyczące poprawy wydajności, zobacz Optymalizacja wydajności programu Visual Studio.

 •     64-bitowy procesor o częstotliwości 1,8 GHz lub szybszy, zalecany czterordzeniowy lub lepszy. Procesory ARM nie są obsługiwane.
 •     Co najmniej 4 GB RAM. Wiele czynników wpływa na wykorzystywane zasoby. dla typowych rozwiązań profesjonalnych zalecamy 16 GB RAM.
 •     Windows 365: co najmniej 2 vCPU i 8 GB RAM. Zalecane 4 vCPU i 16 GB RAM.
 •     Miejsce na dysku twardym: Co najmniej 850 MB do 210 GB dostępnego miejsca na dysku, w zależności od zainstalowanych funkcji. Normalna instalacja wymaga od 20 do 50 GB wolnego miejsca na dysku. Zaleca się zainstalowanie systemu Windows i Visual Studio na dysku SSD (Solid State Drive) w celu zwiększenia wydajności.
 •     Karta graficzna obsługująca minimalną rozdzielczość wyświetlania WXGA (1366 x 768); Visual Studio działa najlepiej z rozdzielczością 1920 x 1080 lub wyższą.
Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Visual Studio
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Visual Studio
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visual Studio 2022 Professional"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany