Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter

19969,17 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821929
 • P71-09391
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Serwer Licencjonowanie

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Celem firmy Microsoft jest umożliwienie ludziom komunikowania się w dowolnym czasie, miejscu i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2022 Datacenter"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Celem firmy Microsoft jest umożliwienie ludziom komunikowania się w dowolnym czasie, miejscu i za pomocą dowolnego urządzenia dostępowego dzięki najwyższej klasy oprogramowaniu. Od wielu lat wiodąca na świecie firma programistyczna tworzy oprogramowanie, które ułatwia ludziom korzystanie z komputerów w domu, w pracy i w szkole oraz otwiera przed nimi nowe wymiary. Łączy się to z silnym zaangażowaniem w Internet, który w coraz większym stopniu staje się centrum usług i elementem łączącym dla wszystkich tych urządzeń.

 

Porównanie Microsoft Windows Server 2022 Standard i Microsoft Windows Server 2022 Datacenter

 Windows Server 2022 Standard Edition jest przeznaczony dla firm, które wdrażają tylko serwery fizyczne lub korzystają z minimalnie zwirtualizowanych środowisk, z kilkoma maszynami wirtualnymi. Wersja Standard Edition nie oferuje funkcji Shielded Virtual Machines, Software Defined Networking (SDN) oraz Storage Spaces Direct i Storage Replica. Te funkcje są dostępne tylko w systemie Windows Server 2022 Datacenter Edition.

Cechy Microsoft Windows Server 2022 Standard Microsoft Windows Server 2022 Datacenter
Najważniejsze funkcje systemu Windows Server   ✓ 
Integracja hybrydowa    ✓
Infrastruktura hiperkonwergentna  × ✓ 
Kontener OSE/Hyper-V  2 Bez ograniczeń
Windows Server Container  Bez ograniczeń  Bez ograniczeń
Usługa monitorowania hosta    ✓
Replika pamięci    ✓
Osłonięte maszyny wirtualne (VM)  ×  ✓
Sieci definiowane programowo  ×  ✓
Pamięć definiowana programowo  ×  ✓

 

Win Server 2022 Datacenter 16/24 Core

Microsoft oferuje system Windows Server 2022 w dwóch różnych głównych edycjach: Win Server 2022 Standard i Win Server 2022 Datacenter 16/24 Core. Jako następca systemu Windows Server 2019, Windows Server Datacenter jest szczególnie odpowiedni dla nowoczesnych centrów danych, które osiągnęły wysoki poziom wirtualizacji. Użytkownicy w równym stopniu korzystają z licznych innowacji i udoskonalonych funkcji.

Przy okazji: tylko ci, którzy zdecydują się na Windows Server Datacenter, mogą korzystać z takich funkcji, jak Shielded Virtual Machines for Linux czy szyfrowane sieci wirtualne. Nie są one zawarte w wersji Standard Edition.

Zakres systemu

Nowa edycja Server Edition rozszerza możliwości systemu Windows Server 2019 i oferuje dodatkowe praktyczne funkcjonalności. Istniejące funkcje, takie jak technologia kontenerowa czy Kubernetes, zostały zauważalnie ulepszone. Obejmuje on zatem również aktualizacje i ulepszenia, które w przeszłości były wynikiem działania dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows Server r2.

Podczas gdy wersja Datacenter Edition zawiera w zasadzie całą funkcjonalność wersji Standard Edition, to z drugiej strony nacisk położony jest na obsługę sieci hybrydowych. Oznacza to, że serwery wirtualne z usług w chmurze Microsoft lub Microsoft Azure mogą być używane równolegle z serwerami lokalnymi. Jednocześnie ułatwia to korzystanie z oprogramowania Microsoft Exchange, na którym opiera się coraz więcej firm.

Szczególny nacisk w edycji 2022, niezależnie od wersji, położono na bezpieczeństwo. Z tego powodu Microsoft integruje wiele nowych funkcji i sprawia, że Centrum Administracyjne staje się wygodniejsze i bardziej przejrzyste. Użytkownicy zyskują dodatkowy komfort, a cała infrastruktura IT jest lepiej chroniona i ma mniej miejsca na cyberataki.

 Datacenter

Photo credit: © Gorodenkoff - stock.adobe.com

 

Nowe możliwości zastosowania

Ze względu na bliskość usług chmurowych firmy Microsoft, Windows Server 2022 może być zasadniczo wdrażany w lokalnych centrach danych, ale może być również eksploatowany jako rozwiązanie chmurowe. W tym przypadku oferuje się Microsoft Azure Edition systemu Windows Server 2022 Datacentre. Takie podejście jest rozwiązaniem przyszłościowym, szczególnie w średnich przedsiębiorstwach, ponieważ zasoby na miejscu są zazwyczaj ograniczone.

Licencjonowanie wersji Datacenter Edition

Aby móc korzystać z wersji Datacenter Edition w pożądany sposób, konieczna jest odpowiednia liczba licencji. W obecnej wersji Microsoft również postawił na znany system CAL. W tym celu wymagane są zarówno Win Server 2022 User CAL, jak i Win Server 2022 Device CAL. Liczba wymaganych licencji zależy od wielkości firmy i liczby użytkowników lub urządzeń.

Licencje wymagane są również dla sesji zdalnego pulpitu, czyli dla dostępu z zewnątrz. Są to Remote Desktop 2022 Device CAL dla urządzeń, które uzyskują dostęp z zewnątrz oraz Remote Desktop 2022 User CAL dla użytkowników.

Wymagania systemowe dla Win Server 2022 Datacenter

Nowa wersja Server Edition może być zainstalowana tylko na odpowiednim sprzęcie. Musi on spełniać następujące wymagania:

 • 1.Procesor 4 GHz w wariancie 64-bitowym.
 • 512 MB RAM.
 • 32 GB dysk twardy.

Dokładne wymagania zależą jednak od tego, czy wybrana zostanie czysta wersja Datacenter Edition, czy też połączenie z Microsoft Azure.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2022 Datacenter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany