Infolinia 0800 702813
 

Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile

3765,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822342
 • DPA-DAM-12-G
 • 1 Rok
 • DE | EN | FR
 • Na Całym Świecie

Rok (lata)

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile to oparte na sztucznej inteligencji... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile"

Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile to oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do rozpoznawania mowy w chmurze

Automatycznie zamieniaj mowę na tekst bezpośrednio w swojej aplikacji - w dowolnym miejscu!

NuanceDragon Professional Anywhere to najnowsze rozwiązanie firmy Nuance do rozpoznawania mowy w chmurze.  Umożliwia on użytkownikom dyktowanie za pomocą własnego, opartego na sztucznej inteligencji, zindywidualizowanego profilu głosowego Dragon bezpośrednio w toku pracy na komputerze lub urządzeniu z systemem iOS/Android za pośrednictwem aplikacji mobilnej Dragon Anywhere.

Nuance Dragon Professional Anywhere 1-letnia subskrypcja z góry obejmuje;

 • Wdrożenie i konfiguracja
 • 1-godzinne szkolenie dla użytkowników końcowych (zdalne, jeden na jeden)
 • Wszystkie aktualizacje i ulepszenia oprogramowania
 • Bezpłatna aplikacja mobilna Dragon Anywhere do dyktowania na urządzeniu z systemem iOS lub Android

Dlaczego Nuance Dragon Professional Anywhere?
Nuance Dragon Professional Anywhere to hostowana usługa w chmurze, która umożliwia pisarzom pracę z dowolnego miejsca - co jest szczególnie korzystne dla osób pracujących zdalnie.  Dyktowanie pozwala pisarzom tworzyć bardziej szczegółową i dokładną dokumentację trzy razy szybciej niż przy użyciu maszyny do pisania - teraz z dokładnością 99% i bez konieczności szkolenia z zakresu profilu mowy. Akcenty nie stanowią już problemu dzięki automatycznej regulacji akcentów.
Kupuj Nuance Dragon Professional Anywhere z czystym sumieniem

Szybsze przepisywanie i wyższa jakość dokumentacji dzięki Nuance Dragon Professional Anywhere

Rozpoznawanie mowy zwiększa wydajność pracy
Ponieważ większość ludzi mówi ponad 120 stron na minutę, a pisze mniej niż 40 stron na minutę, rozpoznawanie mowy jest średnio ponad trzy razy szybsze niż pisanie na klawiaturze. Dzięki dynamicznemu rozwiązaniu w chmurze Nuance Dragon Professional - Nuance Dragon Professional Anywhere oraz dołączonej aplikacji mobilnej Dragon Anywhere, osoby piszące mogą dyktować bezpośrednio do swoich przepływów pracy, dokumentacji, wiadomości e-mail i innych dokumentów z dowolnego komputera lub smartfona/tabletu, rejestrując ważne szczegóły szybko, dokładnie i łatwo - naturalnie.

Dyktuj swobodnie bez ograniczania produktywności
Korzystaj z oprogramowania do rozpoznawania mowy Nuance Dragon Professional Anywhere oraz dołączonej do niego aplikacji Dragon Anywhere Mobile App na nieograniczonej liczbie komputerów - bez ograniczeń w zakresie dyktowania i mowy do tekstu.  Podobnie jak wszystkie produkty Nuance Dragon, Nuance Dragon Professional Anywhere (DPA) jest licencjonowany na jednego autora.

Wyższa dokładność rozpoznawania mowy i automatyczne wykrywanie akcentu
Nuance Dragon Professional Anywhere nie wymaga szkolenia w zakresie profilu mowy i zapewniadokładność do 99% przy pierwszym użyciu.  Zaawansowane ulepszenia profilu mowy, w tym automatyczne dopasowywanie akcentu i kalibracja mikrofonu, zapewniają wyższą dokładność rozpoznawania mowy i niższy wskaźnik błędów słownych podczas transkrypcji.

Łatwa instalacja, utrzymanie i skalowanie rozpoznawania mowy
Nuance Dragon Professional Anywhere instaluje się za pomocą kliknięcia myszką, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i automatycznych aktualizacji - oznacza to mniej pracy dla personelu IT i mniej kłopotów dla użytkowników końcowych.  Użytkownicy mogą rozpocząć pracę z aplikacją w ciągu kilku minut.

Bezpiecznie i zgodnie z przepisami
Nuance Dragon Professional Anywhere wykorzystuje bezpieczne metody szyfrowania w całym procesie pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność w sektorach publicznych, takich jak usługi prawne, rządowe, finansowe i społeczne. Nasze rozwiązania do rozpoznawania mowy w chmurze zapewniają 99,5% czasu pracy i działają w rozproszonych geograficznie, aktywnych centrach danych umieszczonych na infrastrukturze hostingowej Microsoft Azure.

Elastyczność wyboru najlepszego mikrofonu do sposobu pracy
Dzięki Nuance Dragon Professional Anywhere i Dragon Anywhere Mobile App można używać wewnętrznego mikrofonu komputera lub telefonu/tabletu.  Jednak nie wszystkie mikrofony są takie same.  Wybór odpowiedniego mikrofonu do sposobu dyktowania, miejsca dyktowania i aplikacji, do których dyktujesz, może mieć ogromny wpływ na dokładność rozpoznawania mowy.  Zalecamy zapoznanie się z różnymi mikrofonami do dyktowania oraz zestawami słuchawkowymi do komputera/Bluetooth, aby uzyskać najlepszą dokładność dyktowania.

Pracuj lepiej, szybciej i inteligentniej dzięki Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile oraz dokładniejszemu dyktowaniu i transkrypcji

Szybkie, precyzyjne i wysoce konfigurowalne dyktowanie mowy na tekst
Szybkie, ultrareaktywne i wysoce precyzyjne rozpoznawanie mowy dla biznesu z profilami mowy, które mogą być łatwo dostępne na wielu urządzeniach.

Zawsze najnowszy silnik rozpoznawania mowy
Technologiarozpoznawania mowy w chmurze Nuance Dragon Professional Anywhere zapewnia, że pracownicy wiedzy i pracownicy terenowi mają dostęp do najnowszych aktualizacji i że wszyscy użytkownicy pracują na tej samej wersji oprogramowania do dyktowania.

Oprogramowanie do rozpoznawania mowy, które jest łatwe w instalacji i utrzymaniu
Brak skomplikowanych konfiguracji, instalacja jednym kliknięciem i automatyczne aktualizacje oprogramowania oznaczają mniej kłopotów dla pracowników i mniej pracy dla działu IT. Pracownicy mogą zacząć pracować z oprogramowaniem w ciągu kilku minut - w większości przypadków bez uprawnień administratora.

Wykorzystaj technologię Deep Learning firmy Nuance
Nuance Dragon Professional Anywhere posiada silnik rozpoznawania mowy nowej generacji oparty na technologii Deep Learning firmy Nuance, który osiąga wysoką dokładność rozpoznawania mowy do tekstu podczas dyktowania - nawet w przypadku użytkowników z akcentem pracujących w biurach otwartych lub w środowiskach mobilnych.

Zakotwiczenietranskrypcji
Umożliwia pracownikom wiedzy i pracownikom terenowym zakotwiczenie transkrypcji tekstu w danym dokumencie, nawet gdy kursor i mysz znajdują się w innym oknie (np. podczas odwoływania się do strony internetowej).

Wsparcie dla cienkich klientów
Dragon Professional Individual oferuje wsparcie dla sprzętu typu cienki klient, wirtualizacji serwerów i środowisk Citrix. Rozpoznawanie mowy DPA umożliwia szybką i łatwą integrację z istniejącą infrastrukturą IT.

Obsługa dyktowania w środowiskach wirtualnych
Rozwiązanie do rozpoznawania mowy Nuance Dragon Professional Anywhere obsługuje aplikacje Citrix XenApp®, Citrix XenDesktop®, VMware® Horizon View, RDSH Server lub Microsoft® Remote Desktop Services, umożliwiając użytkownikom dyktowanie ze stacji roboczych i cienkich klientów.

256-bitowe szyfrowanie danych
Klient rozpoznawania mowy Nuance Dragon Professional Anywhere łączy się z komponentem serwerowym zainstalowanym z 256-bitowym szyfrowaniem. Dane dyktanda są szyfrowane podczas transmisji i w stanie spoczynku.

Rozpoznawanie mowy w chmurze z centralnym zarządzaniem użytkownikami
Nuance Management Center ułatwia śledzenie wykorzystania programu Dragon przez pracowników, redystrybucję licencji w zależności od wykorzystania oraz zarządzanie lub zatwierdzanie dostosowań - w tym niestandardowych słów, poleceń i tekstów automatycznych dla wielu użytkowników dyktujących.

Dołączona aplikacja do rozpoznawania mowy dla urządzeń z systemem iOS i Android

Aplikacja do rozpoznawania mowy Dragon Anywhere Mobile jest dołączana do subskrypcji Nuance Dragon Professional Anywhere bez dodatkowych kosztów.  Dragon Anywhere Mobile to profesjonalna mobilna aplikacja do dyktowania, która umożliwia tworzenie, edytowanie i formatowanie dokumentów o dowolnej długości oraz udostępnianie informacji bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Twoja praca nie kończy się, gdy jesteś w ruchu i z dala od komputera. Niezależnie od tego, czy jesteś doradcą finansowym, policjantem czy urzędnikiem, Dragon Anywhere Mobile daje Ci możliwość rejestrowania ważnych informacji dokładnie tam, gdzie się one pojawiają.

Aby pomóc zapracowanym profesjonalistom zachować produktywność, ustawienia własne utworzone w aplikacji Dragon Anywhere Mobile - takie jak autotekst czy unikalne polecenia słowne - są automatycznie synchronizowane z aplikacją Dragon Professional Anywhere i vice versa. Oznacza to, że praca rozpoczęta w terenie może być łatwo kontynuowana w biurze.

Wymagania systemowe Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile

 • System operacyjny:64-bitowe systemy operacyjne Microsoft Windows z najnowszymi poprawkami
 • NET: wymagany jest Microsoft .NET Framework 4.5 (lub wyższy)
 • Procesor: Intel Core lub AMD Ryzen
 • Pamięć: 4GB
 • Połączenie internetowe: 1Mbit lub więcej
 • Mikrofony: Mikrofon zalecany do rozpoznawania mowy. Pełny wybór mikrofonów do dyktowania znajdziesz na stronie Zalecane mikrofony do rozpoznawania mowy.  Mikrofon wewnętrzny komputera/telefonu jest wystarczający, ale dokładność może ucierpieć, gdy dyktujesz w głośniejszym otoczeniu lub gdy jakość wbudowanego mikrofonu jest słaba.
 • Przeglądarka internetowa: Polecamy Google Chrome lub Microsoft Edge


Wymagania dotyczące dostępu do Internetu w przypadku rozpoznawania mowy w chmurze Nuance Dragon Professional Anywhere

Nuance Dragon Professional Anywhere to rozwiązanie do rozpoznawania mowy w chmurze. Niektóre strony internetowe mogą posiadać reguły zapory i/lub filtry treści, które ograniczają dostęp do Internetu. W niektórych przypadkach może być konieczne poproszenie administratora IT o przyznanie dostępu do następujących domen internetowych i portów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Professional Anywhere + Dragon Anywhere Mobile"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany