Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Server 2016 Standard

1354,83 zł * 3180,84 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • SW20008.1
 • P73-07115
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Zakres licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer 2016 Standard Prawie każda firma pracuje dziś z bazami danych... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2016 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft WindowsServer 2016 Standard


Prawie każda firma pracuje dziś z bazami danych opartymi na serwerach. Niezależnie od tego, czy chodzi o system zarządzania towarami, czy o rachunkowość finansową. Korespondencja znajduje się również w systemie serwerowym umożliwiającym współdzielenie dostępu. Od czasu do czasu następuje gwałtowny wzrost innowacyjności, zwłaszcza w dziedzinie informatyki, w której następna generacja systemów operacyjnych zastępuje poprzednią.

System operacyjny Windows 10 bezpośrednio zastąpił dwie poprzednie generacje. Były to systemy Windows 7 i Windows 8, a StandardMicrosoft WindowsServer 2016 jest przeznaczony do pracy z systemem Windows 10. Zwłaszcza wydajność dostępu do sieci jest zauważalnie lepsza. Jest to szczególnie widoczne w przypadku dostępu do plików i aplikacji bazodanowych.

Minimalne wymagania licencyjne: 8 licencji rdzeniowych na procesor, 16 licencji rdzeniowych na serwer. Dalsze szczegóły znajdują się w karcie danych dotyczących licencji.


Informacje na temat standardu Microsoft WindowsServer 2016

Dzięki wydanym wymogom minimalnym dla StandardMicrosoft WindowsServer 2016, jest to dolna część rozwiązania technicznego.

 • Architektura procesora x64
 • Częstotliwość taktowania zegara co najmniej 1,4 GHz
 • Pamięć RAM co najmniej 512 MB
 • wolne miejsce na dysku twardym 32 Gigabajty
 • Połączenie sieciowe o pojemności co najmniej 100 MB

Aktualizacje i ich dystrybucja

StandardMicrosoft WindowsServer 2016 obejmuje usługi Windows Server Update Services (WSUS) do centralnej dystrybucji aktualizacji do serwerów i klientów. Jest on zainstalowany na instancji roli. Instrukcje dotyczące dystrybucji i instalacji aktualizacji można ustawić za pomocą Group Policy (GPO).

Możliwości rozszerzenia o serwer Exchange

Przydatnym rozszerzeniem Windows Server 2016 jest serwer pocztowy Exchange 2016, gdzie odbywa się wewnętrzna i zewnętrzna administracja poczty. Na przykład, kalendarze urlopowe lub instrukcje firmowe mogą być udostępniane centralnie poprzez klienta pocztowego Outlook 2016. Możliwe jest również podłączenie smartphone'ów do serwera Exchange.

 

Limity pamięci RAM i CPU

Windows Server 2016 Standardmoże zarządzać maksymalnie 24 TB RAM i na rdzeniach procesora 512. Model licencjonowania jest oparty na CORE i do uzyskania dostępu do serwera wymagane są CALS.

 

Instalacja Microsoft WindowsServer 2016 Standard

Instalacja jest przeprowadzana przy użyciu nośnika startowego. W zależności od sprzętu serwerowego instalacja trwa od 45 do 90 minut.

 

Kup system serwerowy Microsoft WindowsServer 2016 Standard

Zakup systemu Microsoft WindowsServer 2016 Standardjest szczególnie interesujący w przypadku wymiany istniejących serwerów Windows 2008. Wsparcie dla Serwera 2008 zostało przerwane przez Microsoft, a producenci oprogramowania przemysłowego również zaprzestają produkcji oprogramowania Server 2008.

Klient otrzymuje link do pobrania za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Ten link zapisze Windows Server 2016 jako lokalny plik .iso. Do przesyłania danych na odpowiedni nośnik pamięci używane jest narzędzie programowe.

Microsoft WindowsServer 2016 Standard

Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat Windows Server 2016, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym drogą mailową lub telefoniczną. Chętnie pomożemy Państwu również przy instalacji lub wyborze sprzętu.

Kto powinien kupić Microsoft WindowsServer 2016 Standard

Adresowane są wszystkie firmy posiadające rozwiązanie klient/serwer. W przypadku StandardMicrosoft WindowsServer 2016 wielkość firmy nie ma znaczenia. StandardServer 2016 rozwija się wraz z firmą i oferuje liczne funkcje dla wewnętrznego i zewnętrznego ruchu danych.

Gdzie mogę kupić Microsoft WindowsServer 2016?

W naszym sklepie internetowym można pobrać wymagane oprogramowanie serwera i odpowiedni klucz licencyjny.

Dlaczego warto kupić Microsoft WindowsServer 2016 Standard

 • Możliwa aktualizacja z Windows Server 2012
 • z wykorzystaniem oprogramowania branżowego
 • Zakup nowego serwera do założenia lub rozbudowy firmy
 • niezawodne rozwiązanie serwerowe dla klientów Windows 10
Wraz z serwerem 2016, Microsoft dostarcza techniczne rozszerzenia i dodatki. Te są przede wszystkim:

 • lepsze i szybsze zarządzanie pamięcią
 • nowa technologia kontenerów dokowych
 • Dostarczenie zintegrowanego nano-serwera
 • bardziej efektywne sterowanie sterownikami sieciowymi
 • Ochrona kont administratorów poprzez "Zarządzanie uprzywilejowanym dostępem". Daje to administratorom prawa w zależności od czasu


Liczne rozszerzenia są teraz dostępne dla systemu Windows Server 2016. Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie pocztą, czy o dostęp do plików. Microsoft stale dostarcza również narzędzia i tym samym zapewnia stały rozwój. Co najważniejsze, narzędzia do rozwiązywania problemów zostały wprowadzone w postaci przeprojektowanego przewodnika rozwiązywania problemów.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online systemu Microsoft WindowsServer 2016 Standard16 Core.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2016 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany