Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 User CAL

154,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820211
 • 381-04492
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Serwer Exchange 2019 StandardUser CALs - Idealny do elastycznego wykorzystania przez Exchange... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 User CAL"

Serwer Exchange 2019 StandardUser CALs - Idealny do elastycznego wykorzystania przez Exchange

Serwer Microsoft Groupware Exchange jest serwerowym odpowiednikiem oprogramowania grupowego i klienta poczty Microsoft Outlook. Aby korzystać z serwera, potrzebna jest tzw. licencja dostępu klienta (CAL). Jeśli chcesz kupić Microsoft Exchange Server 2019 CAL, jesteś pod właściwym adresem w blitzhandel24. Najlepsze warunki, a przede wszystkim nasz bardzo chwalony Blitzversand zapewniają relaksujący zakup licencji w blitzhandel24.

Optymalna praca zespołowa z giełdą

Serwer Exchange pomaga maksymalnie wykorzystać Microsoft Outlook. Wiadomościami, kontaktami, spotkaniami, zadaniami i innymi sprawami można zarządzać centralnie poprzez Exchange i udostępniać je swoim pracownikom. Z Exchange, współpraca zespołowa jest znacznie łatwiejsza, bardziej efektywna i szybsza. Aby móc korzystać z Exchange, oprócz licencji na oprogramowanie dla Outlooka i samego serwera, należy zakupić licencje dostępu do klienta. CAL-y oferowane są przez Microsoft w dwóch wariantach: tzw. User CAL-y powiązane z indywidualnymi kontami użytkowników oraz Device CAL-y powiązane z Urządzenia. Do korzystania z Exchange Online nie są potrzebne dodatkowe połączenia CAL - licencja jest objęta abonamentem Office 365 lub oddzielną licencją.

Model licencjonowania

Wraz z zakupem Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CAL otrzymujesz autoryzację umożliwiającą dostęp do serwera Exchange dokładnie jednemu pracownikowi. Nieważne, z ilu urządzeń. Ma to sens, na przykład, jeśli w Twojej firmie nie ma stałych miejsc pracy, ale Twoi pracownicy dużo się przemieszczają wewnątrz lub na zewnątrz firmy. Połączenia z użytkownikami są również przydatne podczas korzystania z Outlooka na urządzeniach mobilnych (np. smartfonach i tabletach).

Nawiasem mówiąc, zakup Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CALmoże być również przydatny w przypadku korzystania z serwera Exchange Enterprise. Standard i Enterprise CALs mogą być używane z innym systemem serwerowym. Nie jest możliwe ponowne użycie starych CAL-ów dla aktualnego serwera Exchange, np. CAL zakupionego dla serwera Exchange 2016 na serwerze Exchange 2019, ale z drugiej strony dopuszczalne jest użycie nowszych CAL-ów do dostępu do starszych serwerów. Jeśli więc planujecie w niedalekiej przyszłości aktualizację do serwera Exchange 2019, to może warto kupić Microsoft Exchange Server 2019 CAL już teraz. Mogą one być bez problemu ponownie wykorzystane po aktualizacji.

Nie jesteś pewien, czy chcesz kupić Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CAL, czy raczej powinieneś kupić związane z nim urządzenie Microsoft Exchange Server Device CAL? Chętnie doradzimy Ci telefonicznie, mailowo lub na czacie w sprawie wszystkich Twoich pytań dotyczących chęci zakupu CAL serwera Exchange. Nasz przyjazny i kompetentny zespół jest dostępny dla Państwa zapytań.

Co to jest Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CAL?

Exchange jest serwerem oprogramowania grupowego firmy Microsoft. Jako serwer stanowi on odpowiednik wielu praktycznych funkcji programu Microsoft Outlook i wspiera zespoły i całe firmy w efektywnej współpracy. Model licencjonowania Microsoftu powoduje konieczność zakupu tzw. licencji dostępu klienta (Client Access Licenses - CAL) oprócz rzeczywistej licencji na oprogramowanie do uruchamiania serwera Exchange. Dla każdego indywidualnego użytkownika serwera wymagany jest osobny User CAL. Alternatywą dla CAL-ów użytkowników są tzw. Device CAL-y.

Kto powinien kupić Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CAL?

Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CALjest przeznaczony dla firm, które obsługują StandardMicrosoft Exchange Server 2019. Zwłaszcza jeśli Państwa firma ma wielu pracowników, którzy mają dostęp do wydajności serwera Exchange z więcej niż jednego Urządzenie, sensowne jest zakupienie User CALs. Jeśli posiadasz mniej stanowisk komputerowych niż pracownicy, w pewnych okolicznościach zakup urządzenia CAL może być również odpowiedni. Możliwe jest również równoległe korzystanie z różnych modeli CAL.

Dlaczego warto wybrać Microsoft Exchange Server 2019 StandardUser CAL?

User CALjest szczególnie przydatny, gdy pracownicy często przełączają się między różnymi urządzeniami i fizycznymi stanowiskami pracy. W takich przypadkach licencjonowanie połączeń telefonicznych z użytkownikami jest często bardziej opłacalne niż w przypadku połączeń telefonicznych z urządzeniami.

Enterprise CAL jest dodatkiem do StandardCAL i rozszerza go o określone funkcjonalności. Aby aktywować funkcje Enterprise CAL, dla każdego użytkownika musi być dostępna licencja StandardCAL plus Enterprise CAL.

Te licencje dostępu można przypisać albo do Urządzenie(Device CAL), albo do użytkownika (User CAL). Licencje dostępu są zależne od wersji, co oznacza, że wersja CAL musi być identyczna lub wyższa od wersji serwerowej.

Device CAL: Urządzenie CAL udziela użytkownikowi licencji na korzystanie z Urządzeniew celu uzyskania dostępu do instancji oprogramowania serwera.

User CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z urządzenia w celu uzyskania dostępu do oprogramowania serwera.


Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 User CAL
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 User CAL"
23 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Super gelaufen, gerne wieder!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany