Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2012 Standard - 2 Core Edition

Microsoft SQL Server 2012 Standard - 2 Core Edition

5657,76 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820626
 • 100442-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  SQL Server 2016 Standard Edition oferuje zwiększoną dostępność i skalowalność do 24... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2012 Standard - 2 Core Edition"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

 

SQL Server 2016 Standard Edition oferuje zwiększoną dostępność i skalowalność do 24 rdzeni. Dzięki nowoczesnym raportom można przekształcać dane i dostarczać przydatnych informacji. Ta wersja Microsoft SQL Server 2016 Standard jest licencjonowana na Cores. Liczba użytkowników i urządzeń jest bez znaczenia. CAL nie są konieczne. Dowolna liczba urządzeń lub użytkowników, wewnętrznych lub zewnętrznych, może mieć dostęp do bazujących na rdzeniu serwerów SQL. Zamiast pojedynczych serwerów i CAL-ów, moc obliczeniowa jest wykorzystywana jako miara licencji. Im większa moc obliczeniowa jest wykorzystywana przez serwer, tym droższa staje się ona. Miarą jest liczba używanych rdzeni procesora, albo bazowego serwera fizycznego, albo przypisanych vCores dla maszyn wirtualnych VMware lub Hyper-V.

Technologie SQL Server:

Moduł bazy danych:

Moduł bazy danych jest podstawową usługą przechowywania, przetwarzania i tworzenia kopii zapasowych danych. Moduł bazy danych zapewnia kontrolowany dostęp i szybkie przetwarzanie transakcji. Dzięki temu możesz również spełnić wysokie wymagania dotyczące przetwarzania danych w Twojej firmie.

Moduł bazy danych zapewnia również różnorodne wsparcie dla utrzymania wysokiej dostępności.

R-Services:

Microsoft R Services oferuje kilka sposobów integracji popularnego języka R z obiegiem pracy w przedsiębiorstwie. R Services (In-Database) integruje język R z serwerem SQL, dzięki czemu można łatwo tworzyć, przekwalifikowywać i oceniać modele, wywołując przechowywane procedury Transact-SQL. Microsoft R Server zapewnia skalowalne wsparcie dla klasy korporacyjnej R na wielu platformach i obsługuje źródła danych, takie jak Hadoop i Teradata.

Usługi w zakresie jakości danych:

SQL Server Data Quality Services (DQS) to oparte na wiedzy rozwiązanie do czyszczenia danych. DQS umożliwia stworzenie bazy wiedzy, a następnie wykorzystanie jej do korygowania i deduplikacji danych przy użyciu narzędzi wspomaganych komputerowo i interaktywnych. Możesz korzystać z usług danych referencyjnych w chmurze i stworzyć rozwiązanie do zarządzania danymi, które integruje DQS z usługami integracji serwerów SQL i usługami danych głównych.

Usługi integracyjne:

Integration Services jest platformą projektową dla wysokowydajnych rozwiązań integracji danych, w tym pakietów hurtowni danych do ekstrakcji, transformacji i ładowania (ETL) danych.

Master Data Services:

Master Data Services to rozwiązanie SQL Server do zarządzania danymi podstawowymi. Rozwiązanie zbudowane w oparciu o Master Data Services zapewnia, że raportowanie i analiza są oparte na właściwych informacjach. Dzięki usługom Master Data Services tworzysz centralne repozytorium danych głównych i zarządzasz monitorowanym i dającym się skopiować zapisem tych danych, który zmienia się w czasie.

Usługi analityczne:

Analysis Services jest platformą danych analitycznych i zestawem narzędzi business intelligence dla osób fizycznych, zespołów i organizacji. Projektanci serwerów i klientów obsługują tradycyjne rozwiązania OLAP, nowe rozwiązania do modelowania tabelarycznego oraz samoobsługowe możliwości analizy i współpracy ze środowiskami Power Pivot, Excel i SharePoint Server. Usługi analityczne obejmują również eksplorację danych, aby pomóc w identyfikacji wzorów i relacji ukrytych w dużych ilościach danych.

Replikacja:

Replikacja to zbiór technologii wykorzystywanych do kopiowania i dystrybucji danych i obiektów bazodanowych z jednej bazy danych do drugiej, a następnie synchronizacji baz danych w celu zapewnienia spójności danych. Dzięki replikacji można dystrybuować dane do wielu lokalizacji, użytkowników zdalnych lub użytkowników mobilnych przez sieci lokalne i sieci rozległe (WAN), połączenia dial-up, połączenia bezprzewodowe lub Internet.

Usługi sprawozdawcze:

Usługi raportowania zapewniają przedsiębiorstwom funkcje raportowania przez Internet, dzięki czemu można tworzyć raporty, które pobierają zawartość z różnych źródeł danych, publikować raporty w wielu formatach oraz centralnie zarządzać subskrypcjami i zabezpieczeniami.

 

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do użycia Microsoft SQL Server 2016 Standard - 2 Core Edition
- Liczba użytkowników: 1 licencja na serwer dla 1-2 procesorów, wielojęzyczny, 64-bitowy
- Verified Highspeed Downloadlink, aby oprogramowanie było szybkie i bezpieczne.
- Faktura w Twoim imieniu z podatkiem VAT.
- Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki z kluczem produktu (etykieta COA). Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz publicznych, organizacji, szkół, społeczności i kościołów.

 

wymagania systemowe

pomost Okna
Obsługiwany system operacyjny Microsoft SQL Server 2016
Procesor

x64 Procesor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T - minimum 1,4 GHz, Empholen: 2,0 GHz lub szybciej.

Główna pamięć Minimum: 1 GB
Zalecane: co najmniej 4 GB. W miarę zwiększania się rozmiaru bazy danych, należy również zwiększyć ilość pamięci, aby zapewnić optymalną wydajność.
miejsce na dysku twardym Co najmniej 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
karta graficzna n.d.
karta dźwiękowa n.d.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2012 Standard - 2 Core Edition"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany