Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 Device CAL

Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 Device CAL

509,85 zł * 1214,45 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820191
 • 359-06555
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft SQL Server 2017 Device CAL Dla profesjonalnych produktów licencyjnych nasz... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 Device CAL"

Kup Microsoft SQL Server 2017 Device CAL


Dla profesjonalnych produktów licencyjnych nasz sklep jest właśnie właściwym miejscem. Microsoft SQL Server 2017 Device CALpozwala na skonfigurowanie systemów, które działają dobrze i dostosowują się do własnych potrzeb w firmie lub w innych obszarach zastosowań. Dzięki najnowocześniejszej technologii, licencjonowane rozwiązanie firmy Microsoft spełnia wszystkie wymagania. Ale czego dokładnie mogą oczekiwać użytkownicy Microsoft SQL Server 2017 Device CALi jakie są tego zalety?

Potężne systemy dla rozwoju technicznego


Dzięki ogromnej wydajności można znacznie zoptymalizować istniejące już procesy z technicznego punktu widzenia. Wszystkie zintegrowane informacje są wysoce skalowalne i pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie wszystkich obszarów zastosowań. W kontekście Microsoft SQL Server 2017 Device CAL, potrzeby użytkowników są zatem nadrzędne, aby stworzyć pozytywne wrażenie techniczne. Dzięki implementacji specyficznej dla danego urządzenia, użytkownik ma zawsze tę przewagę, że może korzystać z Urządzeniestałego bez konieczności zmiany sprzętu.

Bezpieczne, nowoczesne i technicznie rozszerzalne


Nie ma stałego rozwiązania do użytku. Każdy może korzystać z Microsoft SQL Server 2017 Device CALw sposób, który wzbogaca pracę w firmie. Dzięki temu istniejące produkty licencyjne są dobrym wyborem, jeśli chodzi o bezpieczny i jednocześnie łatwy dostęp do systemu. Dla bezpieczeństwa, wybór wersji licencjonowanych jest doskonałym wyborem, tak aby w każdej chwili można było dokonać zmian w rozwiązaniu technicznym.

Związana z tym możliwość rozbudowy sprawia, że Microsoft SQL Server 2017 Device CALjest niezwykle interesującym produktem, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń dotyczących samego Urządzenie. Na przykład, jeśli dostęp pochodzi od powiązanej firmy, dostęp do Urządzeniemoże mieć wielu różnych użytkowników. To odróżnia rozwiązanie urządzenia od implementacji, która skupia się na stałym użytkowniku.

Te zalety są przekonywującym wyborem


Licencjonowane rozwiązanie produktowe firmy Microsoft Maksymalna
skalowalność wokół systemu Bezpieczeństwo techniczne
aplikacji Sterowanie bezpośrednio przez podłączone
urządzenie Przyjazność dla użytkownika w przypadku wszystkich pytań dotyczących aplikacji
Nowoczesny model licencjonowania dla natychmiastowego rozwiązania

Bezpośrednie skupienie się na podłączonych urządzeniach


W tym pakiecie licencjonowane Urządzeniestaje się kluczem do każdej personalizacji. Dzięki temu serwer jest doskonale zabezpieczony i nie może być kontrolowany z zewnętrznych miejsc. Jednak same funkcje nie różnią się znacząco od innych ofert, dzięki czemu można np. analizować poprzednie struktury IT lub tworzyć nowe. Ułatwia to adaptację istniejących systemów, co oznacza, że elastyczność funkcji wokół Microsoft SQL Server 2017 Device CALjest najważniejsza.

Pomimo elastycznej adaptacji funkcji, możliwe jest rozwiązywanie pytań dotyczących aplikacji w sposób przyjazny i nowoczesny oraz optymalizacja bezpieczeństwa. W ten sposób rdzeń zarządzania relacyjną bazą danych jest w pełni spełniony w każdym momencie i wzbogacony o nowe funkcje aplikacji. W porównaniu z rokiem poprzednim wprowadzono wiele ulepszeń, które znacznie ułatwiają techniczne powiązania. Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft SQL Server 2017 Device CALoferuje zatem wiele nowych zalet, które z Rokna Rokzwiększają korzyści dla firm.

Kup teraz Microsoft SQL Server 2017 Device CAL


Z odpowiednim pakietem licencyjnym nie jest trudno skorzystać z nowoczesnego technicznie i dobrego rozwiązania. W ten sposób nie ma problemu z nadzorowaniem bezpieczeństwa systemu i optymalnym wykorzystaniem każdej z dostępnych funkcji. Każdy, kto chce zakupić Microsoft SQL Server 2017 Device CALmoże więc szybko przygotować się na pożądane usprawnienia dla całego systemu. Microsoft SQL Server 2017 Device CALumożliwia spełnienie istniejących wymagań w dowolnym momencie i zasadniczą optymalizację użyteczności technologii serwerowej.

Licencja na serwer
Licencja serwera SQL musi być przypisana do jednego serwera. Niniejsza licencja serwerowa uprawnia do uruchomienia jednej instancji oprogramowania SQL Server na licencjonowanym serwerze, zarówno w fizycznym, jak i wirtualnym środowisku systemu operacyjnego.

Device CAL: Device CAL są szczególnie przydatne dla firm, w których na jednym Urządzeniepracuje kilku pracowników. Dzięki systemowi Windows Server 2012 Device CALs nie musisz kupować dostępu na jednego pracownika, tylko dostęp na Urządzenie. To, czy ta forma licencjonowania jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od struktury Twojej firmy. Wybierając odpowiednie CAL-y, pracujesz oszczędnie i oszczędzasz zasoby. Możliwe jest również łączenie CAL-ów urządzeń i CAL-ów użytkowników.

Język
: Single Language, EnglishWersja:
Microsoft Microsoft WindowsStandard 1x StandardWskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 Device CAL"
23 paź 2020

Hat wunderbar geklappt!

Alles wunderbar, vielen Dank.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany