Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2019 Standard

3467,45 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820603
 • 228-11477
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server 2019 Standard- wysokowydajna i bezpieczna baza danych Microsoft SQL... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard"

Microsoft SQL Server 2019 Standard- wysokowydajna i bezpieczna baza danych

Microsoft SQL Server to profesjonalny, wysokowydajny serwer baz danych firmy Microsoft dla średnich i dużych przedsiębiorstw. StandardMicrosoft SQL Server 2019 jest całkowicie zmienioną wersją systemu relacyjnej bazy danych. Większe wsparcie dla alternatywnych systemów, takich jak Linux, zintegrowane duże narzędzia analizy danych i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa przemawiają za Standard Microsoft SQL Server 2019. W Blitzhandel24 mają Państwo możliwość zakupu Microsoft SQL Server 2019 Standard- oczywiście na bardzo atrakcyjnych warunkach i jak zawsze z dostawą Blitzhandel24.

Jakie są cechy standardu Microsoft SQL Server 2019?

Microsoft SQL Server 2019 Standardwnosi cały szereg nowych, potężnych funkcji. Prawdopodobnie najważniejszą i najbardziej oczekiwaną nową funkcją jest integracja klastrów Big Data w środowisku SQL Server. Dzięki wsparciu dla Hadoop Distributed File System (HDFS) i wbudowanym możliwościom analitycznym, analiza dużych danych jest jeszcze łatwiejsza. Dzięki StandardMicrosoft SQL Server 2019, zapytania Spark mogą być wykorzystywane zarówno jako źródła danych, jak i jako zlewy danych. W porównaniu z innymi opcjami wprowadzania danych, wydajność może być zwiększona dziesięciokrotnie.
Niezwykle elastyczny w użyciu


Od wersji 2016 Microsoft SQL Server wspiera wykonywanie zapytań T-SQL w celu pobrania danych ze źródeł Hadoop i przetworzenia ich w formie strukturalnej. Dzięki Microsoft SQL Server 2019 Standardw pełnej wersji masz teraz możliwość adresowania w ten sposób innych źródeł danych, takich jak MongoDB, inne serwery SQL lub bazy danych Oracle. To znacznie upraszcza integrację StandardMicrosoft SQL Server 2019 z różnymi ekosystemami baz danych. Rozbudowano i zmodernizowano również interfejsy dla specjalistycznych języków programowania i skryptowych. Na przykład, teraz możliwy jest dostęp do rekordów bazy danych MS-SQL bezpośrednio w R. Dzięki temu niezwykle wydajny serwer staje się coraz bardziej interesujący dla analityków danych i naukowców
.

Wsparcie dla Linuksa jako hosta systemu operacyjnego dla StandardMicrosoft SQL Server 2019 zostało znacznie poprawione. Z jednej strony oznacza to łatwiejszą administrację, ale przede wszystkim wyższą wydajność i mniejsze zużycie zasobów. Może być również stosowany wewnątrz kontenerów dokowych. Dostępne są również zdjęcia Big Data Cluster dla cubernetu. Możliwe jest również wdrożenie instancji SQL Server na własnej infrastrukturze chmury Azure firmy Microsoft. Oznacza to dodatkową elastyczność i jeszcze łatwiejszą skalowalność. Możliwe jest również równoległe korzystanie z lokalnych baz danych i baz danych połączonych przez Azure.


Czym jest Standardpełna wersja Microsoft SQL Server 2019?

StandardMicrosoft SQL Server 2019 jest relacyjną bazą danych. Serwer MS SQL jest nie tylko niezwykle niezawodny, ale i bardzo wszechstronny, zarówno na serwerach z systemem Windows, jak i na systemach Linux, a także wyposażony w wiele interfejsów.
Kto powinien kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?

Microsoft SQL Server jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i dużych firm oraz organizacji, które potrzebują niezawodnego rozwiązania do zarządzania dużymi zbiorami danych. Microsoft SQL Server 2019 Standardw pełnej wersji jest również interesujący dla naukowców i analityków danych. Dzięki interfejsom dla R i Pythona, Microsoft SQL Server Standard2019 stanowi również wysoce stabilne i niezawodne rozwiązanie baz danych dla takich użytkowników.

Dlaczego warto kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?

Microsoft SQL Server jest od lat uznawany za najbezpieczniejszy serwer baz danych i jest wymieniany w Bazie Danych NIST Vulnerabilities jako najmniej podatny na ataki serwer SQL. Jednocześnie bazy danych zaimplementowane przy użyciu Microsoft SQL są niezwykle stabilne i tym samym wysoce dostępne. Wydajność, szczególnie podczas przetwarzania większych zbiorów danych i zapytań, jest absolutnie przekonująca. Ponadto, szerokie zastosowanie Microsoft SQL Server zapewnia, że profesjonalnie wyszkoleni pracownicy są łatwo dostępni na rynku pracy.Nie wiesz jeszcze, czy chcesz kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard? Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośrednio tutaj na naszej stronie internetowej. Nasz zespół chętnie doradzi i poinformuje Państwa o oferowanych przez nas licencjach oraz wesprze w podjęciu decyzji.

Zakres dostawy:

- Product Key for the use of Microsoft SQL Server 2019 Standard
- Liczba użytkowników: 1 licencja na serwer, wielojęzyczność, 64-bitowy
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.
Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany