Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2019 Standard

2525,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820603
 • 228-11477
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server 2019 Standard - wydajna i bezpieczna baza danych Microsoft SQL Server to... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard"

Microsoft SQL Server 2019 Standard - wydajna i bezpieczna baza danych

Microsoft SQL Server to profesjonalny, wydajny serwer baz danych firmy Microsoft dla średnich i dużych firm. Microsoft SQL Server 2019 Standard to całkowicie zmieniona wersja systemu relacyjnych baz danych. Ulepszona obsługa systemów alternatywnych, takich jak Linux, zintegrowane narzędzia do analizy Big Data oraz ulepszone funkcje bezpieczeństwa przemawiają za Microsoft SQL Server 2019 Standard. W Blitzhandel24 masz możliwość zakupu Microsoft SQL Server 2019 Standard - oczywiście na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach i jak zawsze z błyskawiczną dostawą.

 

Jakie funkcje posiada Microsoft SQL Server 2019 Standard?

Microsoft SQL Server 2019 Standard zawiera wiele nowych, potężnych funkcji. Prawdopodobnie najbardziej widoczną i niecierpliwie oczekiwaną nowością jest integracja klastrów Big Data ze środowiskiem SQL Server. Dzięki obsłudze rozproszonego systemu plików Hadoop (HDFS) i wbudowanym funkcjom analitycznym analiza Big Data staje się jeszcze łatwiejsza. Zapytania Spark mogą być używane zarówno jako źródła danych, jak i zlewy danych w Microsoft SQL Server 2019 Standard. W porównaniu z innymi opcjami wprowadzania danych możliwe jest dziesięciokrotne zwiększenie wydajności.Niezwykle elastyczne zastosowanie

Od wersji 2016 Microsoft SQL Server obsługuje wykonywanie zapytań T-SQL w celu pobierania danych ze źródeł Hadoop i przetwarzania ich w ustrukturyzowanej formie. Dzięki pełnej wersji Microsoft SQL Server 2019 Standard masz teraz możliwość korzystania w ten sposób także z innych źródeł danych, takich jak MongoDB, inne serwery SQL czy bazy danych Oracle. To znacznie upraszcza integrację Microsoft SQL Server 2019 Standard z różnymi ekosystemami baz danych. Rozbudowano i unowocześniono także interfejsy dla specjalistycznych języków programowania i skryptów. Na przykład, teraz można uzyskać dostęp do rekordów danych bazy danych MS-SQL bezpośrednio w R. To również sprawia, że niezwykle wydajny serwer jest bardziej elastyczny. Dzięki temu ten niezwykle wydajny serwer staje się coraz bardziej interesujący dla analityków danych i naukowców.

Obsługa systemu Linux jako systemu operacyjnego hosta dla Microsoft SQL Server 2019 Standard została znacznie ulepszona. Z jednej strony oznacza to łatwiejsze administrowanie, ale przede wszystkim większą wydajność i mniejsze zużycie zasobów. Możliwe jest także użycie w kontenerach Docker. Dostępne są również obrazy klastrów Big Data dla Kubernetes. Można również wdrożyć instancje SQL Server na własnej infrastrukturze chmury Azure firmy Microsoft. Oznacza to dodatkową elastyczność i jeszcze łatwiejszą skalowalność. Możliwe jest również równoległe korzystanie z lokalnych i połączonych z Azure baz danych.

 


Czym jest pełna wersja Microsoft SQL Server 2019 Standard?
Microsoft SQL Server 2019 Standard to relacyjna baza danych. MS SQL Server jest nie tylko bardzo niezawodny, ale także bardzo wszechstronny, ponieważ można go używać zarówno na serwerach Windows, jak i na systemach Linux.Kto powinien kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?


SQL Server jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i dużych firm oraz organizacji, które potrzebują niezawodnego rozwiązania do zarządzania dużymi zbiorami danych. Jednak Microsoft SQL Server 2019 Standard w pełnej wersji jest również interesujący dla naukowców i analityków danych. Dzięki interfejsom dla języków R i Python, Microsoft SQL Server Standard 2019 stanowi również bardzo stabilne i niezawodne rozwiązanie bazodanowe dla takich użytkowników.
Dlaczego powinieneś kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?


Microsoft SQL Server od lat jest uważany za najbezpieczniejszy serwer baz danych i znajduje się w bazie danych NIST Vulnerabilities Database jako najmniej podatny na ataki serwer SQL. Jednocześnie bazy danych realizowane za pomocą Microsoft SQL są niezwykle stabilne i dzięki temu wysoce dostępne. Wydajność, zwłaszcza podczas przetwarzania dużych zbiorów danych i zapytań, jest absolutnie przekonująca. Powszechne stosowanie Microsoft SQL Server zapewnia również dostępność na rynku pracy profesjonalnie wyszkolonych pracowników.

Nadal nie jesteś pewien, czy chcesz kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard? Zapraszamy do kontaktu z nami pocztą, telefonicznie lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Nasz zespół chętnie doradzi i poinformuje cię o oferowanych przez nas licencjach oraz wesprze cię w procesie podejmowania decyzji.

 

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do korzystania z Microsoft SQL Server 2019 Standard
- Liczba użytkowników: 1 Licencja na serwer, wielojęzyczna, 64-bitowa
- Zweryfikowane szybkie łącze pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie.
- Faktura wystawiona na Twoje nazwisko zawiera podatek VAT.
- Instrukcje ułatwiające instalację.
 

Uwaga: Ta oferta nie obejmuje naklejki z kluczem do produktu (COA label). Oferta ta jest skierowana do osób prywatnych, a także firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jakie wersje produktu są oferowane w SQL Server?
Istnieją dwie główne edycje: Enterprise i Standard. Edycja Enterprise jest przeznaczona dla aplikacji o znaczeniu krytycznym i hurtowni danych. Edycja Standardowa jest przeznaczona dla klientów zainteresowanych podstawowymi funkcjami bazy danych, raportowania i analizy.
Czy mogę kupić nowy SQL Server Enterprise Edition w modelu Server + CAL?
Nie. Edycja Enterprise nie jest już dostępna w modelu licencjonowania Server + CAL dla SQL Server.
Jak mogę używać SQL Server Standard Edition?
SQL Server 2019 to oprogramowanie, z którego użytkownicy mogą korzystać w modelach licencjonowania Per Core lub Server + CAL. SQL Server 2019 Standard Edition to licencja na oprogramowanie serwerowe, która wymaga licencji na urządzenie lub na użytkownika. SQL Server 2019 Standard Edition (licencja dożywotnia) działa z 1 urządzeniem CAL (licencje dostępowe dla jednego urządzenia, niezależnie od liczby logujących się użytkowników) i 1 użytkownikiem CAL (dla jednego użytkownika, niezależnie od urządzenia).
Jaka jest różnica między CAL-em przypisanym do użytkownika a CAL-em przypisanym do urządzenia?
CAL przypisany do użytkownika umożliwia łączenie się z serwerem jednego użytkownika z wielu urządzeń. CAL przypisany do urządzenia pozwala wielu użytkownikom łączyć się z jednego urządzenia. Ten wariant jest używany szczególnie w zakładach z systemem pracy zmianowej.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany