Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2019 Standard

2359,31 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820603
 • 228-11477
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server 2019 Standard - wydajna i bezpieczna baza danych Microsoft SQL Server to... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft SQL Server 2019 Standard - wydajna i bezpieczna baza danych

Microsoft SQL Server to profesjonalny, wydajny serwer baz danych firmy Microsoft dla średnich i dużych firm. Microsoft SQL Server 2019 Standard to całkowicie zmieniona wersja systemu relacyjnych baz danych. Ulepszona obsługa systemów alternatywnych, takich jak Linux, zintegrowane narzędzia do analizy Big Data oraz ulepszone funkcje bezpieczeństwa przemawiają za Microsoft SQL Server 2019 Standard. W Blitzhandel24 masz możliwość zakupu Microsoft SQL Server 2019 Standard - oczywiście na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach i jak zawsze z błyskawiczną dostawą.

 

Jakie funkcje posiada Microsoft SQL Server 2019 Standard?

Microsoft SQL Server 2019 Standard zawiera wiele nowych, potężnych funkcji. Prawdopodobnie najbardziej widoczną i niecierpliwie oczekiwaną nowością jest integracja klastrów Big Data ze środowiskiem SQL Server. Dzięki obsłudze rozproszonego systemu plików Hadoop (HDFS) i wbudowanym funkcjom analitycznym analiza Big Data staje się jeszcze łatwiejsza. Zapytania Spark mogą być używane zarówno jako źródła danych, jak i zlewy danych w Microsoft SQL Server 2019 Standard. W porównaniu z innymi opcjami wprowadzania danych możliwe jest dziesięciokrotne zwiększenie wydajności.Niezwykle elastyczne zastosowanie

Od wersji 2016 Microsoft SQL Server obsługuje wykonywanie zapytań T-SQL w celu pobierania danych ze źródeł Hadoop i przetwarzania ich w ustrukturyzowanej formie. Dzięki pełnej wersji Microsoft SQL Server 2019 Standard masz teraz możliwość korzystania w ten sposób także z innych źródeł danych, takich jak MongoDB, inne serwery SQL czy bazy danych Oracle. To znacznie upraszcza integrację Microsoft SQL Server 2019 Standard z różnymi ekosystemami baz danych. Rozbudowano i unowocześniono także interfejsy dla specjalistycznych języków programowania i skryptów. Na przykład, teraz można uzyskać dostęp do rekordów danych bazy danych MS-SQL bezpośrednio w R. To również sprawia, że niezwykle wydajny serwer jest bardziej elastyczny. Dzięki temu ten niezwykle wydajny serwer staje się coraz bardziej interesujący dla analityków danych i naukowców.

Obsługa systemu Linux jako systemu operacyjnego hosta dla Microsoft SQL Server 2019 Standard została znacznie ulepszona. Z jednej strony oznacza to łatwiejsze administrowanie, ale przede wszystkim większą wydajność i mniejsze zużycie zasobów. Możliwe jest także użycie w kontenerach Docker. Dostępne są również obrazy klastrów Big Data dla Kubernetes. Można również wdrożyć instancje SQL Server na własnej infrastrukturze chmury Azure firmy Microsoft. Oznacza to dodatkową elastyczność i jeszcze łatwiejszą skalowalność. Możliwe jest również równoległe korzystanie z lokalnych i połączonych z Azure baz danych.

 


Czym jest pełna wersja Microsoft SQL Server 2019 Standard?
Microsoft SQL Server 2019 Standard to relacyjna baza danych. MS SQL Server jest nie tylko bardzo niezawodny, ale także bardzo wszechstronny, ponieważ można go używać zarówno na serwerach Windows, jak i na systemach Linux.Kto powinien kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?


SQL Server jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i dużych firm oraz organizacji, które potrzebują niezawodnego rozwiązania do zarządzania dużymi zbiorami danych. Jednak Microsoft SQL Server 2019 Standard w pełnej wersji jest również interesujący dla naukowców i analityków danych. Dzięki interfejsom dla języków R i Python, Microsoft SQL Server Standard 2019 stanowi również bardzo stabilne i niezawodne rozwiązanie bazodanowe dla takich użytkowników.
Dlaczego powinieneś kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard?


Microsoft SQL Server od lat jest uważany za najbezpieczniejszy serwer baz danych i znajduje się w bazie danych NIST Vulnerabilities Database jako najmniej podatny na ataki serwer SQL. Jednocześnie bazy danych realizowane za pomocą Microsoft SQL są niezwykle stabilne i dzięki temu wysoce dostępne. Wydajność, zwłaszcza podczas przetwarzania dużych zbiorów danych i zapytań, jest absolutnie przekonująca. Powszechne stosowanie Microsoft SQL Server zapewnia również dostępność na rynku pracy profesjonalnie wyszkolonych pracowników.

Nadal nie jesteś pewien, czy chcesz kupić Microsoft SQL Server 2019 Standard? Zapraszamy do kontaktu z nami pocztą, telefonicznie lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Nasz zespół chętnie doradzi i poinformuje cię o oferowanych przez nas licencjach oraz wesprze cię w procesie podejmowania decyzji.

 

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do korzystania z Microsoft SQL Server 2019 Standard
- Liczba użytkowników: 1 Licencja na serwer, wielojęzyczna, 64-bitowa
- Zweryfikowane szybkie łącze pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie.
- Faktura wystawiona na Twoje nazwisko zawiera podatek VAT.
- Instrukcje ułatwiające instalację.
 

Uwaga: Ta oferta nie obejmuje naklejki z kluczem do produktu (COA label). Oferta ta jest skierowana do osób prywatnych, a także firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jakie wersje produktu są oferowane w SQL Server?
Istnieją dwie główne edycje: Enterprise i Standard. Edycja Enterprise jest przeznaczona dla aplikacji o znaczeniu krytycznym i hurtowni danych. Edycja Standardowa jest przeznaczona dla klientów zainteresowanych podstawowymi funkcjami bazy danych, raportowania i analizy.
Czy mogę kupić nowy SQL Server Enterprise Edition w modelu Server + CAL?
Nie. Edycja Enterprise nie jest już dostępna w modelu licencjonowania Server + CAL dla SQL Server.
Jak mogę używać SQL Server Standard Edition?
SQL Server 2019 to oprogramowanie, z którego użytkownicy mogą korzystać w modelach licencjonowania Per Core lub Server + CAL. SQL Server 2019 Standard Edition to licencja na oprogramowanie serwerowe, która wymaga licencji na urządzenie lub na użytkownika. SQL Server 2019 Standard Edition (licencja dożywotnia) działa z 1 urządzeniem CAL (licencje dostępowe dla jednego urządzenia, niezależnie od liczby logujących się użytkowników) i 1 użytkownikiem CAL (dla jednego użytkownika, niezależnie od urządzenia).
Jaka jest różnica między CAL-em przypisanym do użytkownika a CAL-em przypisanym do urządzenia?
CAL przypisany do użytkownika umożliwia łączenie się z serwerem jednego użytkownika z wielu urządzeń. CAL przypisany do urządzenia pozwala wielu użytkownikom łączyć się z jednego urządzenia. Ten wariant jest używany szczególnie w zakładach z systemem pracy zmianowej.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany