Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 Device CAL

Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 Device CAL

570,32 zł * 1188,61 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820652
 • 359-06865
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup SQL Server 2019 Device CAL Jeśli chodzi o efektywne zarządzanie bazą danych, serwery SQL... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 Device CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup SQL Server 2019 Device CAL


Jeśli chodzi o efektywne zarządzanie bazą danych, serwery SQL są dobrym wyborem. Jednak aby móc z nich łatwo korzystać i nimi zarządzać, niezbędny jest odpowiedni SQL Server 2019 Device CAL. Udostępniają one Urządzeniedo użytku, które następnie umożliwia dostęp do systemu nieograniczonej liczbie użytkowników. Ale co dokładnie oferuje SQL Server 2019 Device CALi jakie są zalety technicznej implementacji?

Wyjątkowo wyspecjalizowany w serwerze


Dzięki odpowiedniemu CAL można łatwo określić, który serwer jest zaangażowany. Pod tym względem, bardziej nowoczesne serwery wymagają również bardziej nowoczesnych licencji, dlatego też wymagany SQL Server 2019 Device CALmożna znaleźć w dowolnym momencie. Dzięki temu zintegrowana sieć może być używana i zaprojektowana bez problemów z dostępem do kilku połączonych ze sobą serwerów. Podsumowując, pozwala to na znacznie większą kompatybilność i strukturę aplikacji bez konieczności dodatkowego wysiłku.

Wysokie bezpieczeństwo i maksymalny komfort


W zakresie bezpieczeństwa nie ma obaw związanych z SQL Server 2019 Device CAL. Nowoczesne rozwiązanie zawsze oferuje odpowiednie warunki dla zróżnicowanej i elastycznej informatyki, tak aby nic nie stało na przeszkodzie udanemu wdrożeniu. Oczywiście istnieje również możliwość rozszerzenia systemu, co oznacza, że można na przykład bez większego wysiłku dodawać dodatkowe licencje.

Dzięki licznym innowacjom i ulepszeniom, rozwiązania te stają się coraz bardziej nowoczesne, tak aby wszystkie istniejące dane firmowe mogły być zarządzane centralnie i w sposób przejrzysty. Po podłączeniu urządzenia do SQL Server 2019 Device CALlokalizacja jest przez cały czas wyraźnie widoczna, co oznacza, że dokonywanie dodatkowych ustawień nie stanowi żadnego problemu. Integracja Big Data Analytics stwarza również wiele dodatkowych możliwości, które jeszcze bardziej zwiększają komfort i możliwości użytkowania.

Na tych zaletach można polegać!


Bezpieczny i nowoczesny technicznie system
Struktury
uczące się
dzięki sztucznej inteligencji Skupienie się na licencjonowaniu
urządzenia Zawsze łatwo rozszerzalne
Dostępne


w

dowolnym momencie
według własnego serwera
Szybka integracja i pełna użyteczność

Idealna licencja dla jednego urządzenia


Za pomocą dostępnego pakietu można licencjonować urządzenie. Tak więc, SQL Server 2019 Device CALoferuje przejrzyste przypisanie, na którym można polegać w każdej sytuacji. Dla większych firm takie przypisanie urządzeń jest wyraźnie korzystne, ponieważ uprawnienia są w ten sposób wyjaśnione w każdej chwili. Jeśli kilka Urządzeniama być zintegrowanych z użytkowaniem, nie stanowi to oczywiście żadnego problemu. Kupując kilka licencji, można łatwo zintegrować kilka Urządzenia, dzięki czemu system nie będzie miał żadnych luk.

To nie tylko sprawia, że SQL Server 2019 Device CALjest niezwykle skalowalnym rozwiązaniem, ale także ilustruje jego ogromną efektywność techniczną. W ciągu kilku minut wiele serwerów SQL może zostać wyposażonych w odpowiednie licencje, aby zapewnić nowoczesną i jednocześnie niezwykle bezpieczną kontrolę dostępu. W połączeniu z innymi narzędziami do aplikacji i analizy, dane pozostają zawsze przejrzyste i łatwe do zarządzania.

Kup serwer SQL 2019 Device CALteraz


Wokół licencji serwera istnieje wiele możliwości dostępnych w naszym sklepie. Na tej podstawie, SQL Server 2019 Device CALjest zawsze sprawnym rozwiązaniem, które ułatwia optymalizację kontroli dostępu. Dzięki przejrzystemu przyporządkowaniu, dostęp jest zawsze jasno zdefiniowany, a tym samym jednoznaczny. Dzięki temu każdy może szybko i łatwo zakupić SQL Server 2019 Device CALi zwiększyć wygodę dostępu wokół podłączonego Urządzenie.

 

Licencja na serwer
Licencja serwera SQL musi być przypisana do jednego serwera. Niniejsza licencja serwerowa uprawnia do uruchomienia jednej instancji oprogramowania SQL Server na licencjonowanym serwerze, zarówno w fizycznym, jak i wirtualnym środowisku systemu operacyjnego.

Device CAL: Device CAL są szczególnie przydatne dla firm, w których na jednym Urządzeniepracuje kilku pracowników. Z serwerem SQL nie musisz kupować dostępu na pracownika, ale tylko na Urządzenie. To, czy ta forma licencjonowania jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od struktury Twojej firmy. Wybierając odpowiednie CAL-y, pracujesz oszczędnie i oszczędzasz zasoby. Możliwe jest również łączenie CAL-ów urządzeń i CAL-ów użytkowników.

 

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 Device CAL"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Alles super gelaufen, danke.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany