Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045].

2757,44 zł * 4844,96 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820666
 • 9EA-01045
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
>MicrosoftMicrosoft WindowsServer 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045] Wersja dla... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045]."

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

>MicrosoftMicrosoft WindowsServer 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045]

Wersja dla Windows Server na rok 2019 opiera się na fundamencie Windows Server 2016, który nadal jest uważany za najszybciej przystosowaną wersję i stanowi kolejne wydanie w Long-Term Servicing Channel (LTSC). To sprawia, że Windows Server 2019 jest odpowiedni dla większości scenariuszy infrastruktury, w tym dla obciążeń takich jak Microsoft SQL Server lub Microsoft SharePoint.

Nowa edycja Datacenter Edition serwera Windows 2019 bazuje na wcześniejszych sukcesach wersji 2016 i opiera się na potężnej strukturze sieci. Dzięki wielu ekskluzywnym funkcjom i daleko idącym usprawnieniom, licencja dla serwerów Windows Server 2019 Datacenter License oferuje wiele korzyści dla firm, które same chcą mieć wpływ na "scenariusz hybrydowej chmury". Ogromną zaletą w tym zakresie jest zoptymalizowane połączenie z Microsoft Azure, co czyni go najlepszym wyborem dla nowoczesnego rozwoju w drodze do chmury, aby móc zakupić centrum danych Windows Server 2019.

 

Optymalizacja bezpieczeństwa sieci

W 2019 r. użytkownicy prywatni i biznesowi nadal będą przywiązywać dużą wagę do bezpieczeństwaRokdlatego też Microsoft odpowiedział na te wymagania nową wersją centrum danych. Na przykład, nowe centrum danych Windows Server 2019 posiada wiele ulepszeń systemu operacyjnego serwera i filtruje zagrożenia z sieci World Wide Web w najlepszy możliwy sposób. Tworzy to nowy mechanizm ochrony, który może wykrywać zagrożenia bez danych sygnatury w celu dalszej ochrony połączenia w chmurze. Dzięki prostszej i skuteczniejszej technice szyfrowania, pojawia się zupełnie nowa generacja skanowania antywirusowego, co czyni go dobrym sposobem na zakup Windows Server 2019 Datacenter.

Nowy model aktualizacji dla większej użyteczności:

 

Pełna wersja Windows Server 2019 Datacenter umożliwia również użytkownikom otrzymywanie nowych aktualizacji Microsoft Express, które są już dostępne w systemie operacyjnym Windows 10. Nowe aktualizacje są jednak znacznie mniejsze w porównaniu z poprzednimi aktualizacjami delta, co również wyraźnie skraca czas ładowania i aktualizacji. W ten sposób nie ma konieczności zbyt częstego restartowania używanego serwera, co przyspiesza całą pracę Urządzeniaod podstaw i prowadzi do lepszego podejścia. Czas aktualizacji można oczywiście ustawić również ręcznie, tak aby system mógł być używany w najlepszy możliwy sposób w każdej chwili.

 

Zoptymalizowana integracja Microsoft Azure

Również bliskie połączenie z Microsoft Azure staje się dobrym argumentem do zakupu centrum danych Windows Server 2019. Pozwala to na synchronizację plików bez większego wysiłku i zapełnienie serwerów plików Azure bezpośrednio z chmury. Dzięki funkcji Storage Migration Assistant dane można również tworzyć kopie zapasowe bezpośrednio w chmurze, co ułatwia dostęp do nich z dowolnego miejsca. Możliwość zakupu Windows Server 2019 Datacenter jest więc prawdziwym wzbogaceniem dla zwiększenia własnej wydajności, abyś mógł zabezpieczyć i zarządzać swoimi danymi w najlepszy możliwy sposób.

 

Lepsza wirtualizacja serwerów Linuksa

 

Kolejną pozytywną zmianą w nowej wersji jest zoptymalizowana wirtualizacja serwerów Linuksa, która do tej pory możliwa była tylko bezpośrednio przez serwery Windows. Jednak podsystem Windows dla Linuksa umożliwia teraz również pełną integrację dystrybucji poprzez Windows, co z kolei prowadzi do łatwiejszego łączenia tych dwóch typów serwerów. Na tej podstawie komendy Linuksa mogą być również używane dla serwerów Windows, co oznacza, że centrum danych może szybko ułatwić wirtualizację. Windows Server 2019 Datacenter Purchase prowadzi zatem do znacznego uproszczenia procesów operacyjnych i upraszcza całe zarządzanie danymi.

 

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Większe bezpieczeństwo na wszystkich poziomach
 • Holistyczne zarządzanie całym systemem
 • Oprogramowanie definiuje realizację procesów systemowych
 • Modernizacja opcji wirtualizacji Ekonomiczna pamięć masowa poprzez Azure Cloud
 • Maksymalna skalowalność dla wszystkich zastosowań
 • Automatyczne tworzenie innowacyjnych sieci
 • Zmniejszenie wykorzystania zasobów dzięki nowym opcjom wdrożenia

Idealny dla dużych firm i organizacji

Jeśli chcesz kupić Windows Server 2019 Datacenter online, skorzystasz z wielu korzyści związanych z licencjonowaniem. Z jednej strony, obejmuje to dobrze przemyślaną koncepcję licencjonowania, która oferuje ogromną elastyczność dla całej integracji w systemie. Opiera się to na licencji zależnej od sprzętu, która jest całkowicie połączona z Urządzeniedostępowym użytkownika. Przy minimum 8-rdzeniowym procesorze, jak również 16-rdzeniowym serwerze, wymagania są identyczne jak u poprzednika. Firmy mogą zatem zakupić Windows Server 2019 Datacenter, aby skorzystać z lepszej integracji, uprościć synchronizację danych i uprościć całe procesy systemowe w codziennej pracy. Na podstawie pełnej wersji Windows Server 2019 tworzone są liczne innowacyjne ulepszenia.

 

Zdalny dostęp do serwera jest konieczny?

Usługi zdalnego pulpitu 2019 1 Wezwanie użytkownika: RDS CALs są kupowane jako dodatek do zwykłych CALs, aby odblokować pulpit i platformę aplikacji. Dzięki temu wirtualizacja sesji i VDI (Virtual Desktop Infrastructure) są dostępne do wdrażania i zarządzania komputerami stacjonarnymi. Wygodna zdalna łączność dla użytkowników RDS oznacza, że komputery stacjonarne, programy i inne funkcje systemu Windows mogą być używane w dowolnym czasie i miejscu z dostępem do Internetu.

Chcesz użyć Office na serwerze?

W przypadku serwerów Windows zalecamy Office 2019ProfessionalOpen License lub >Office Office 2019StandardLicense Suite.

Licencjonowanie

W centrum danych Windows Server 2019 rdzenie procesora i Urządzeniadostępowe lub użytkownicy (CAL) są licencjonowane. Do licencjonowania serwera ma zastosowanie:

 • Każdy rdzeń procesora wykonującego sprzęt musi być licencjonowany. Jeśli serwer Windows pracuje na sprzęcie z 16 rdzeniami, dokładnie 16 rdzeni musi być licencjonowanych.
 • Licencja musi obejmować co najmniej 8 rdzeni na procesor. W przypadku sprzętu posiadającego na przykład 4 procesory, każdy składający się z 4 rdzeni, 4 x 8, tj. 32 rdzeni, musi być licencjonowany ze względu na to minimalne wymaganie.
 • Co najmniej 16 rdzeni procesora na serwer musi być licencjonowanych. Minimalna liczba licencji wynosi zatem 16 rdzeni. Jeśli używany jest sprzęt z mniejszą ilością rdzeni, 16 rdzeni musi być nadal licencjonowane.
 • Licencje na rdzeń procesora można kupić w pakietach licencji 2-rdzeniowych i 16-rdzeniowych. Najczęściej licencjonowanych jest 16 rdzeni. Pakiet licencyjny oferuje przewagę cenową nad licencjami 2-rdzeniowymi.

 

Wymagania systemowe

 • Co najmniej 2 jednostki centralne
 • Co najmniej 8 rdzeni na CPU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online oprogramowania Microsoft WindowsServer 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045]
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu uzyskania szybkiego i bezpiecznego oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Open License [9EA-01045]."
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany